Obwieszczenie Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiejz dnia 5 lipca 2019 r.w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu ustawy o drogowych spółkach specjalnego przeznaczenia
Spis treści
Treść obwieszczenia
1.
Na podstawie art. 16 ust. 1 zdanie pierwsze ustawy z dnia 20 lipca 2000 r. o ogłaszaniu aktów normatywnych
i niektórych innych aktów prawnych ogłasza się w załączniku do niniejszego obwieszczenia jednolity tekst ustawy z dnia 12 stycznia 2007 r. o drogowych spółkach specjalnego przeznaczenia , z uwzględnieniem zmian wprowadzonych:
1)
ustawą z dnia 8 grudnia 2017 r. o zmianie ustawy o drogach publicznych oraz niektórych
innych ustaw ,
2)
ustawą z dnia 5 lipca 2018 r. o zmianie ustawy o partnerstwie publiczno-prywatnym
oraz niektórych innych ustaw ,
3)
ustawą z dnia 21 lutego 2019 r. o zmianie niektórych ustaw w związku z zapewnieniem
stosowania rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27
kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych
osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy
95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)
oraz zmian wynikających z przepisów ogłoszonych przed dniem 4 lipca 2019 r.
2.
Podany w załączniku do niniejszego obwieszczenia tekst jednolity ustawy nie obejmuje:
1)
art. 16 ustawy z dnia 8 grudnia 2017 r. o zmianie ustawy o drogach publicznych oraz
niektórych innych ustaw , który stanowi:
„
Art. 16.
Ustawa wchodzi w życie z dniem 3 listopada 2018 r., z wyjątkiem:
1)
art. 1 pkt 8 i 9, art. 2, art. 3 pkt 6 lit. a w zakresie art. 39f ust. 1 pkt 6 lit.
a i c ustawy zmienianej w art. 3, w brzmieniu nadanym niniejszą ustawą, lit. b i d
oraz pkt 7 lit. a, art. 6, art. 8 ust. 3, art. 9, art. 12-15, które wchodzą w życie
z dniem następującym po dniu ogłoszenia;
2)
art. 3 pkt 3 oraz art. 4 pkt 4, które wchodzą w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia;
3)
art. 1 pkt 3 oraz art. 4 pkt 7-9, które wchodzą w życie po upływie 6 miesięcy od dnia
ogłoszenia;
4)
art. 4 pkt 6, który wchodzi w życie z dniem 25 maja 2018 r.
”
;
2)
art. 21 ust. 1 i art. 28 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o zmianie ustawy o partnerstwie
publiczno-prywatnym oraz niektórych innych ustaw , które stanowią:
Art. 21.
„1. Do postępowań w sprawie wyboru partnera prywatnego, postępowań o udzielenie zamówienia
publicznego oraz postępowań o zawarcie umowy koncesji, wszczętych przed dniem wejścia
w życie niniejszej ustawy, stosuje się przepisy dotychczasowe.
”
„
Art. 28.
Ustawa wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia, z wyjątkiem art. 3 i
art. 25, które wchodzą w życie po upływie 12 miesięcy od dnia ogłoszenia.
”
;
3)
odnośnika nr 1 oraz art. 173 ustawy z dnia 21 lutego 2019 r. o zmianie niektórych ustaw w związku z zapewnieniem
stosowania rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27
kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych
osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy
95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) , które stanowią:
„
1) Niniejsza ustawa służy stosowaniu rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady
(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku
z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz
uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE
L 119 z 04.05.2016, str. 1 oraz Dz. Urz. UE L 127 z 23.05.2018, str. 2).
”
„
Art. 173.
Ustawa wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia, z wyjątkiem:
1)
art. 87 pkt 1, który wchodzi w życie po upływie 90 dni od dnia ogłoszenia;
2)
art. 107 pkt 7 i 8, które wchodzą w życie z dniem 1 maja 2019 r.;
3)
art. 157 pkt 2, który wchodzi w życie z dniem 13 października 2019 r.
”
.
Załącznik - Tekst jednolity ustawy z dnia 12 stycznia 2007 r. o drogowych spółkach specjalnego przeznaczenia
Art. 1.
1.
Ustawa określa warunki tworzenia oraz zasady działalności drogowych spółek specjalnego
przeznaczenia do przygotowania lub realizacji przedsięwzięć w zakresie budowy, przebudowy,
remontu, utrzymania, ochrony i zarządzania drogami krajowymi w rozumieniu ustawy z dnia 21 marca 1985 r. o drogach publicznych , zwanych dalej „przedsięwzięciami drogowymi”.
2.
Ustawy nie stosuje się do dróg krajowych w miastach na prawach powiatu, zarządzanych
przez prezydenta miasta.
Art. 2.
1.
Minister właściwy do spraw transportu, mając na uwadze kierunki rozwoju sieci drogowej,
w tym w szczególności zobowiązania Rzeczypospolitej Polskiej wynikające z członkostwa
w Unii Europejskiej, potrzebę przebudowy infrastruktury drogowej związaną z zapewnieniem
zrównoważonego rozwoju kraju, ustala przedsięwzięcia drogowe spośród zadań planowanych
do wykonania przez Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad.
2.
W celu przygotowania lub realizacji przedsięwzięć drogowych ustalonych zgodnie z ust.
1, minister właściwy do spraw transportu, działając w imieniu Skarbu Państwa, tworzy
drogowe spółki specjalnego przeznaczenia, zwane dalej „spółkami”.
Art. 3.
1.
Spółka może być zawiązana i działa w formie spółki akcyjnej.
2.
Zawiązując spółkę minister właściwy do spraw transportu obejmuje, w imieniu Skarbu
Państwa, wszystkie akcje.
3.
Kapitał zakładowy spółki wynosi nie mniej niż 1 000 000 zł i jest pokrywany wkładem
pieniężnym lub aportem, przy czym wkład pieniężny nie może być niższy niż 500 000
zł.
4.
Akcje spółki są imienne.
5.
(uchylony)
6.
Minister właściwy do spraw transportu ustala statut spółki.
7.
(uchylony)
8.
Zarząd spółki składa się z nie mniej niż 3 i nie więcej niż 5 osób. Członków zarządu
spółki powołuje i odwołuje minister właściwy do spraw transportu spośród osób posiadających
odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w zakresie zarządzania, finansów, drogownictwa
lub transportu drogowego.
9.
Rada nadzorcza spółki jest powoływana i odwoływana przez ministra właściwego do spraw
transportu i składa się z nie mniej niż 5 i nie więcej niż 7 członków. W skład rady
nadzorczej spółki wchodzi po jednej osobie wyznaczonej przez ministra właściwego do
spraw finansów publicznych, ministra właściwego do spraw rozwoju regionalnego oraz
Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad.
10.
Oświadczenia woli składane spółce przez Skarb Państwa wymagają zachowania formy pisemnej
pod rygorem nieważności. Przepisu art. 303 § 2 ustawy z dnia 15 września 2000 r. - Kodeks spółek handlowych nie stosuje się.
11.
W sprawach nieuregulowanych w ustawie do spółki stosuje się przepisy ustawy z dnia 15 września 2000 r. - Kodeks spółek handlowych.
Art. 4.
1.
Celem działalności spółki jest przygotowanie lub realizacja przedsięwzięcia drogowego.
2.
Spółka realizuje cel, o którym mowa w ust. 1, przez:
1)
budowę, przebudowę, remont, utrzymanie lub ochronę dróg, w rozumieniu ustawy z dnia 21 marca 1985 r. o drogach publicznych;
1a)
przygotowanie, wdrożenie, budowę lub eksploatację systemu elektronicznego poboru opłat
elektronicznych, o którym mowa w art. 13i ustawy z dnia 21 marca 1985 r. o drogach publicznych;
2)
wykonywanie obowiązków zarządcy drogi w zakresie ustalonym w art. 20 pkt 2-7 i 9-20 ustawy z dnia 21 marca 1985 r. o drogach publicznych;
3)
sporządzanie dokumentacji do decyzji: o ustaleniu lokalizacji drogi, o ustaleniu lokalizacji
autostrady, o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu albo o ustaleniu lokalizacji
inwestycji celu publicznego oraz dokumentacji do decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach,
o pozwoleniu na budowę, o pozwoleniu na użytkowanie, a także innej dokumentacji niezbędnej
do przygotowania lub realizacji przedsięwzięcia drogowego;
4)
występowanie z wnioskami o wydanie decyzji, o których mowa w pkt 3;
5)
nabywanie nieruchomości pod drogi w imieniu i na rzecz Skarbu Państwa;
6)
gospodarowanie nieruchomościami przeznaczonymi lub zajętymi pod drogi w zakresie określonym
w umowie, o której mowa w art. 6 ust. 1;
7)
pobieranie opłat za przejazd autostradą, o których mowa w ustawie z dnia 27 października 1994 r. o autostradach płatnych oraz o Krajowym Funduszu
Drogowym ;
8)
pobieranie opłat za przejazdy przez obiekty mostowe i tunele zlokalizowane w ciągach
dróg krajowych;
9)
organizację finansowania powierzonego spółce przedsięwzięcia drogowego;
10)
inną działalność bezpośrednio związaną z przygotowaniem lub realizacją powierzonego
spółce przedsięwzięcia drogowego, nienaruszającą zasad wolnej konkurencji.
3.
Spółce przysługuje wynagrodzenie prowizyjne za wykonanie powierzonego jej przedsięwzięcia
drogowego, z wyłączeniem przypadku, w którym spółce powierzono pobieranie opłat stanowiących
jej przychód.
4.
Wynagrodzenie, o którym mowa w ust. 3, ustala się do wysokości do 3,5% wartości przedsięwzięcia
drogowego uwzględniającej w szczególności wartość kosztorysową tego przedsięwzięcia.
5.
W przypadku powierzenia spółce pobierania opłat, o których mowa w ust. 2 pkt 7 i 8,
w umowie określonej w art. 6 ust. 1, wpływy z tych opłat mogą stanowić przychód spółki,
jeżeli umowa tak stanowi.
6.
Zysk spółki po opodatkowaniu spółka przeznacza na finansowanie realizacji powierzonego
przedsięwzięcia drogowego lub przekazuje na rzecz Krajowego Funduszu Drogowego, o
którym mowa w ustawie z dnia 27 października 1994 r. o autostradach płatnych oraz o Krajowym Funduszu
Drogowym.
7.
Przepisów ustawy z dnia 1 grudnia 1995 r. o wpłatach z zysku przez jednoosobowe spółki Skarbu
Państwa nie stosuje się.
Art. 52)W brzmieniu ustalonym przez art. 17 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o zmianie ustawy o partnerstwie publiczno-prywatnym oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. poz. 1693), która weszła w życie z dniem 19 września 2018 r..
1.
Do udzielania przez spółkę zamówień, których przedmiotem są dostawy, usługi lub roboty
budowlane, stosuje się przepisy ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych , z uwzględnieniem ust. 2.
2.
Spółka może zawrzeć umowę koncesji na roboty budowlane lub usługi jako zamawiający
w rozumieniu ustawy z dnia 21 października 2016 r. o umowie koncesji na roboty budowlane lub usługi lub umowę o partnerstwie publiczno-prywatnym jako podmiot publiczny w rozumieniu
ustawy z dnia 19 grudnia 2008 r. o partnerstwie publiczno-prywatnym .
Art. 5a3)Dodany przez art. 91 pkt 1 ustawy z dnia 21 lutego 2019 r. o zmianie niektórych ustaw w związku z zapewnieniem stosowania rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. poz. 730), która weszła w życie z dniem 4 maja 2019 r..
W przypadku gdy spółka wykonuje obowiązek zarządcy drogi, o którym mowa w art. 20 pkt 12 ustawy z dnia 21 marca 1985 r. o drogach publicznych, przepis art. 20h tej ustawy stosuje się odpowiednio.
Art. 6.
1.
Minister właściwy do spraw transportu zawiera ze spółką umowę określającą zakres i
warunki przygotowania lub realizacji przedsięwzięcia drogowego.
2.
Projekt umowy, o której mowa w ust. 1, opracowuje spółka w terminie 2 miesięcy od
dnia wpisania do Krajowego Rejestru Sądowego, na podstawie wytycznych co do technicznych
i finansowych warunków przedsięwzięcia drogowego ustalonych przez ministra właściwego
do spraw transportu.
3.
Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad, w terminie 30 dni od dnia otrzymania
projektu umowy, o którym mowa w ust. 2, opiniuje warunki tej umowy w zakresie dotyczącym
swoich zadań wynikających z odrębnych przepisów, a powierzanych na mocy umowy spółce.
4.
Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad jest obowiązany do współdziałania ze
spółką w wykonaniu umowy, o której mowa w ust. 1, w zakresie go dotyczącym, związanym
z realizacją przez spółkę przedsięwzięcia drogowego.
5.
Bank Gospodarstwa Krajowego opiniuje warunki projektu umowy, o którym mowa w ust.
2, w zakresie sposobu i terminów wypłaty z Krajowego Funduszu Drogowego wynagrodzenia
spółki lub należności z tytułu finansowania przedsięwzięcia drogowego.
6.
Warunki umowy, o której mowa w ust. 1, wymagają uzgodnienia z ministrem właściwym
do spraw finansów publicznych.
Art. 7.
Umowa, o której mowa w art. 6 ust. 1, odpowiednio do zakresu przedsięwzięcia drogowego,
określa w szczególności:
1)
cel i przedmiot przedsięwzięcia drogowego, z określeniem, które z zadań wymienionych
w art. 4 ust. 2 zostają powierzone spółce;
2)
harmonogram przygotowania lub realizacji przedsięwzięcia drogowego;
3)
normy jakościowe, wymagania i standardy stosowane przy realizacji przedsięwzięcia
drogowego;
4)
łączną wartość środków przewidzianych na przygotowanie lub realizację przedsięwzięcia
drogowego będącego przedmiotem umowy, z podaniem przewidywanych źródeł ich pochodzenia
oraz warunków ich przekazywania na finansowanie przedsięwzięcia drogowego;
5)
szczegółowe warunki realizacji zadań powierzonych spółce;
6)
szczegółowe warunki przejęcia od Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad
dokumentacji dotyczącej przygotowania lub realizacji przedsięwzięcia drogowego stanowiącego
przedmiot umowy;
7)
tytuł prawny do korzystania z nieruchomości położonych w granicach pasa drogowego,
nabytych przez spółkę lub przejętych od Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad;
8)
tytuł prawny do nieruchomości udostępnianych przez spółkę wykonawcom lub operatorom
lub sposób korzystania przez wykonawcę lub operatora z tych nieruchomości;
9)
warunki korzystania przez spółkę z budynków, budowli i innych urządzeń usytuowanych
w granicach pasa drogowego;
10)
warunki poboru opłat za przejazd autostradą;
10a)
11)
wysokość i warunki wypłaty wynagrodzenia spółki;
12)
warunki zwrotu przez spółkę pasa drogowego drogi objętej przedsięwzięciem drogowym
oraz dokumentacji dotyczącej tego przedsięwzięcia na rzecz Generalnego Dyrektora Dróg
Krajowych i Autostrad, po rozwiązaniu umowy;
13)
obowiązki spółki w zakresie określania w umowach zawieranych w związku z przygotowaniem
lub realizacją przedsięwzięć drogowych zakresu odpowiedzialności wykonawców za niewykonanie
lub nienależyte wykonanie umowy w formie kar umownych;
14)
zakres odpowiedzialności stron;
15)
sposób rozstrzygania sporów wynikłych na tle realizacji umowy;
16)
warunki zmiany i rozwiązania umowy;
17)
zasady wzajemnych rozliczeń w razie rozwiązania umowy.
Art. 7a.
1.
Prawa i obowiązki wynikające z decyzji administracyjnych lub postanowień wydanych
na rzecz Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad dotyczących przygotowania
lub realizacji przedsięwzięcia drogowego stanowiącego przedmiot umowy, o której mowa
w art. 6 ust. 1, przechodzą z mocy prawa na drogową spółkę specjalnego przeznaczenia,
z dniem zawarcia tej umowy.
2.
W sprawach, o których mowa w ust. 1, wszczętych przez Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych
i Autostrad i niezakończonych przed dniem zawarcia umowy, o której mowa w art. 6 ust.
1, decyzją administracyjną lub postanowieniem w miejsce Generalnego Dyrektora Dróg
Krajowych i Autostrad wstępuje z mocy prawa drogowa spółka specjalnego przeznaczenia,
z dniem zawarcia tej umowy.
3.
Przepis ust. 1 stosuje się odpowiednio do umów lub porozumień zawartych przez Generalnego
Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad dotyczących przygotowania lub realizacji przedsięwzięcia
drogowego stanowiącego przedmiot umowy, o której mowa w art. 6 ust. 1.
45)Dodany przez art. 91 pkt 2 ustawy, o której mowa w odnośniku 3..
Drogowa spółka specjalnego przeznaczenia staje się administratorem danych osobowych,
których administratorem był Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad, w związku
z decyzjami administracyjnymi i postanowieniami, o których mowa w ust. 1, jak również
sprawami, o których mowa w ust. 2, oraz umowami i porozumieniami, o których mowa w
ust. 3.
Art. 8.
1.
Przygotowanie lub realizację przedsięwzięcia drogowego powierzonego spółce, w tym
wynagrodzenie spółki, finansuje się:
1)
ze środków pochodzących z budżetu państwa ustalonych w ustawie budżetowej;
2)
ze środków bezzwrotnych Unii Europejskiej;
3)
ze środków Krajowego Funduszu Drogowego, o którym mowa w ustawie z dnia 27 października 1994 r. o autostradach płatnych oraz o Krajowym Funduszu
Drogowym;
4)
z pożyczek lub kredytów zaciąganych przez spółkę lub Skarb Państwa;
5)
z emisji obligacji;
6)
ze środków własnych spółki;
7)
z innych tytułów.
2.
Przygotowanie lub realizacja przedsięwzięcia drogowego powierzonego spółce może być
finansowana z wpływów z opłat, o których mowa w art. 4 ust. 2 pkt 7 i 8, jeżeli umowa,
o której mowa w art. 6 ust. 1, tak stanowi.
3.
Spółce mogą być udzielone przez Skarb Państwa gwarancje i poręczenia zgodnie z przepisami
ustawy z dnia 8 maja 1997 r. o poręczeniach i gwarancjach udzielanych przez Skarb
Państwa oraz niektóre osoby prawne .
4.
Gwarancje i poręczenia, o których mowa w ust. 3, są zwolnione z opłat prowizyjnych.
5.
Na zabezpieczenie spłaty kredytów lub pożyczek spółka może dokonywać na rzecz instytucji
kredytujących cesji wpływów z tytułu wykonywania prawa poboru opłat, o których mowa
w art. 4 ust. 2 pkt 7 i 8.
6.
Jeżeli przedsięwzięcie drogowe jest finansowane z wykorzystaniem środków, o których
mowa w ust. 1 pkt 3:
1)
uwzględnia się je w planie finansowym Krajowego Funduszu Drogowego;
2)
spółka zawiera z Bankiem Gospodarstwa Krajowego umowę określającą sposób i terminy
wypłat na rzecz wykonawców przedsięwzięć drogowych ze środków Krajowego Funduszu Drogowego.
Art. 9.
1.
W celu realizacji przedsięwzięcia drogowego lub jego części spółka może zawrzeć z
wykonawcą umowę na eksploatację drogi, z zastrzeżeniem art. 9a .
2.
Do wyboru wykonawcy oraz do zawierania umów, o których mowa w ust. 1, stosuje się
przepisy ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych, z zastrzeżeniem art. 10.
3.
Spółka może powierzyć wykonawcy, o którym mowa w ust. 1, pobieranie opłat, o których
mowa w art. 4 ust. 2 pkt 78a.
Art. 9a.
Art. 9b7)W brzmieniu ustalonym przez art. 5 pkt 4 ustawy, o której mowa w odnośniku 1..
Warunki umowy, o której mowa w art. 9, wymagają uzgodnienia z ministrem właściwym
do spraw finansów publicznych.
Art. 10.
1.
Ogłoszenie o zamówieniu na eksploatację drogi powinno, oprócz elementów właściwych
dla wybranego trybu postępowania o zamówienie publiczne, zawierać także informację
o technicznych i ekonomiczno-finansowych założeniach zamówienia.
2.
Specyfikacja istotnych warunków zamówienia, o którym mowa w ust. 1, powinna zawierać
także:
1)
obowiązek złożenia oświadczenia przez uczestnika postępowania, że jego wspólnicy albo
akcjonariusze, którzy dysponują bezpośrednio lub pośrednio co najmniej 20% głosów
na zgromadzeniu wspólników albo na walnym zgromadzeniu lub którzy posiadają bezpośrednio
co najmniej 20% udziałów lub akcji w innej spółce kapitałowej, nie ubiegają się o
zawarcie umowy, o której mowa w art. 9 ust. 1, dotyczącej tego samego postępowania;
2)
obowiązek złożenia przez uczestnika postępowania wykazu jednostek z nim powiązanych
w rozumieniu przepisów o rachunkowości.
Art. 11-14.
(pominięte)
Art. 15.
1.
Koszty utworzenia spółki, w tym środki na pokrycie kapitału zakładowego i koszty podjęcia
działalności spółki oraz środki na podwyższenie kapitału zakładowego spółki, ponosi
minister właściwy do spraw transportu.
2.
Koszty, o których mowa w ust. 1, mogą być pokrywane, na wniosek ministra właściwego
do spraw transportu, ze środków Krajowego Funduszu Drogowego, o którym mowa w ustawie z dnia 27 października 1994 r. o autostradach płatnych oraz o Krajowym Funduszu
Drogowym.
Art. 16.
Ustawa wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia8)Ustawa została ogłoszona w dniu 12 lutego 2007 r..
1)
Przez art. 5 pkt 1 ustawy z dnia 8 grudnia 2017 r. o zmianie ustawy o drogach publicznych
oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2018 r. poz. 12), która weszła w życie z dniem
3 listopada 2018 r.
2)
W brzmieniu ustalonym przez art. 17 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o zmianie ustawy
o partnerstwie publiczno-prywatnym oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. poz. 1693),
która weszła w życie z dniem 19 września 2018 r.
3)
Dodany przez art. 91 pkt 1 ustawy z dnia 21 lutego 2019 r. o zmianie niektórych ustaw
w związku z zapewnieniem stosowania rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady
(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku
z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz
uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. poz.
730), która weszła w życie z dniem 4 maja 2019 r.
4)
Przez art. 5 pkt 2 ustawy, o której mowa w odnośniku 1.
5)
Dodany przez art. 91 pkt 2 ustawy, o której mowa w odnośniku 3.
6)
Przez art. 5 pkt 3 ustawy, o której mowa w odnośniku 1.
7)
W brzmieniu ustalonym przez art. 5 pkt 4 ustawy, o której mowa w odnośniku 1.
8)
Ustawa została ogłoszona w dniu 12 lutego 2007 r.