Obwieszczenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsiz dnia 26 czerwca 2024 r.w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju
Wsi w sprawie szczegółowych wymagań w zakresie jakości handlowej soków i nektarów
owocowych 1)Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi kieruje działem administracji rządowej - rynki rolne,
na podstawie § 1 ust. 2 pkt 4 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 grudnia
2023 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi
(Dz. U. poz. 2706).
Spis treści
- Treść obwieszczenia
- Załącznik - Rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 30 września 2003 r. w sprawie szczegółowych wymagań w zakresie jakości handlowej soków i nektarów owocowych
- Załącznik nr 1 - Szczegółowe wymagania w zakresie jakości handlowej soków i nektarów owocowych
- Załącznik nr 2 - Minimalna zawartość soków owocowych lub przecierów owocowych w nektarach owocowych
- Załącznik nr 3 - Minimalne wartości w skali Brixa dla odtworzonego soku owocowego i odtworzonego przecieru owocowego
Treść obwieszczenia
1.
Na podstawie art. 16 ust. 3 ustawy z dnia 20 lipca 2000 r. o ogłaszaniu aktów normatywnych i niektórych
innych aktów prawnych ogłasza się w załączniku do niniejszego obwieszczenia jednolity tekst rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 30 września 2003 r. w sprawie
szczegółowych wymagań w zakresie jakości handlowej soków i nektarów owocowych , z uwzględnieniem zmian wprowadzonych:
1)
rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 29 maja 2015 r. zmieniającym
rozporządzenie w sprawie szczegółowych wymagań w zakresie jakości handlowej soków
i nektarów owocowych ;
2)
rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 1 grudnia 2021 r. zmieniającym
rozporządzenie w sprawie szczegółowych wymagań w zakresie jakości handlowej soków
i nektarów owocowych .
2.
Podany w załączniku do niniejszego obwieszczenia tekst jednolity rozporządzenia nie
obejmuje:
1)
odnośnika nr 2 oraz § 2 rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 29 maja 2015 r. zmieniającego
rozporządzenie w sprawie szczegółowych wymagań w zakresie jakości handlowej soków
i nektarów owocowych , które stanowią:
„
2) Przepisy niniejszego rozporządzenia wykonują postanowienia rozporządzenia delegowanego Komisji (UE) nr 1040/2014 z dnia 25 lipca 2014 r. zmieniającego
dyrektywę Rady 2001/112/WE odnoszącą się do soków owocowych i niektórych podobnych
produktów przeznaczonych do spożycia przez ludzi w celu dostosowania jej załącznika
I do postępu technicznego .
”
„
§ 2.
Rozporządzenie wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia.
”
;
2)
§ 2 rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 1 grudnia 2021 r. zmieniającego
rozporządzenie w sprawie szczegółowych wymagań w zakresie jakości handlowej soków
i nektarów owocowych , który stanowi:
„
§ 2.
Rozporządzenie wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia.
”
.
1)
Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi kieruje działem administracji rządowej - rynki rolne,
na podstawie § 1 ust. 2 pkt 4 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 grudnia
2023 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi
(Dz. U. poz. 2706).
Załącznik - Rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 30 września 2003 r. w sprawie szczegółowych wymagań w zakresie jakości handlowej soków i nektarów owocowych1)Na dzień ogłoszenia obwieszczenia w Dzienniku Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej działem administracji rządowej - rynki rolne kieruje Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, na podstawie § 1 ust. 2 pkt 4 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 grudnia 2023 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi (Dz. U. poz. 2706).
Na podstawie art. 15 pkt 2 ustawy z dnia 21 grudnia 2000 r. o jakości handlowej artykułów rolno-spożywczych zarządza się, co następuje:
§ 1.
Określa się szczegółowe wymagania w zakresie jakości handlowej następujących wyrobów:
1)
soków owocowych;
2)
soków owocowych odtworzonych z zagęszczonego soku owocowego;
3)
soków owocowych zagęszczonych (koncentratów owocowych, koncentratów soków owocowych);
4)
soków owocowych w proszku;
5)
nektarów owocowych;
6)
soków owocowych wyprodukowanych z użyciem ekstrakcji wodnej.
§ 2.
Podczas wytwarzania wyrobów, o których mowa w § 1, można stosować mechaniczne procesy
ekstrakcji lub stosować następujące substancje pomagające:
1)
enzymy pektolityczne spełniające wymagania rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1332/2008 z dnia 16 grudnia
2008 r. w sprawie enzymów spożywczych, zmieniającego dyrektywę Rady 83/417/EWG, rozporządzenie
Rady (WE) nr 1493/1999, dyrektywę 2000/13/WE, dyrektywę Rady 2001/112/WE oraz rozporządzenie
(WE) nr 258/97 , zwanego dalej „rozporządzeniem nr 1332/2008”;
2)
enzymy proteolityczne spełniające wymagania rozporządzenia nr 1332/2008;
3)
enzymy amylolityczne spełniające wymagania rozporządzenia nr 1332/2008;
4)
żelatynę spożywczą;
5)
taniny;
6)
bentonit jako glinkę adsorpcyjną;
7)
żel krzemionkowy (forma koloidalna);
8)
węgiel drzewny;
9)
chemicznie obojętne środki wspomagające filtrowanie i strącanie, zgodnie z rozporządzeniem (WE) nr 1935/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 października
2004 r. w sprawie materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością oraz
uchylającym dyrektywy 80/590/EWG i 89/109/EWG , w tym:
a)
perlit,
b)
płukaną ziemię okrzemkową (diatomit płukany),
c)
celulozę,
d)
nierozpuszczalny poliamid,
e)
poliwinylopolipyrolidon,
f)
polistyren;
10)
azot;
113)Dodany przez § 1 rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 29 maja 2015 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie szczegółowych wymagań w zakresie jakości handlowej soków i nektarów owocowych (Dz. U. poz. 798), które weszło w życie z dniem 27 czerwca 2015 r.)
białka roślinne uzyskane z pszenicy, grochu i ziemniaków używane do klarowania.
§ 3.
Niezależnie od czynności i substancji, o których mowa w § 2, podczas wytwarzania:
1)
soków owocowych zagęszczonych - można stosować procesy technologiczne oparte na metodach
fizycznych, w tym dyfuzję jadalnej części owoców, z wyłączeniem winogron, pod warunkiem
że w ten sposób otrzymane soki owocowe spełniają wymagania określone w załączniku
nr 1 do rozporządzenia dla soku owocowego lub soku owocowego odtworzonego z zagęszczonego
soku owocowego;
2)
soków, o których mowa w § 1 pkt 1-4 i 6, otrzymywanych z owoców cytrusowych - można
stosować chemicznie obojętne środki wspomagające adsorpcję, spełniające wymagania
określone w przepisach o materiałach i wyrobach przeznaczonych do kontaktu z żywnością,
w celu zmniejszenia zawartości limonoidów i narynginy, bez znaczącego oddziaływania
na zawartość glikozydów limonoidów, kwasów, cukrów, w tym oligosacharydów i składników
mineralnych;
3)
soków owocowych otrzymanych z winogron:
a)
w przypadku użycia winogron poddanych sulfitacji dwutlenkiem siarki - można stosować
desulfitację metodami fizycznymi, przy czym zawartość całkowitej ilości dwutlenku
siarki w końcowym wyrobie nie może być większa niż 10 mg na litr,
b)
można przywracać sole kwasu winowego.
§ 4.
1.
Do wyrobów, o których mowa w § 1:
1)
w celu regulacji kwaśnego smaku można dodawać sok cytrynowy lub sok z limonek, lub
zagęszczony sok cytrynowy, lub zagęszczony sok z limonek w ilości do 3 g na litr soku
w przeliczeniu na bezwodny kwas cytrynowy;
2)
można dodawać witaminy lub składniki mineralne, jeżeli ich dodanie jest dozwolone
na podstawie rozporządzenia (WE) nr 1925/2006 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 20 grudnia
2006 r. w sprawie dodawania do żywności witamin i składników mineralnych oraz niektórych
innych substancji ;
3)
można stosować dodatki do żywności, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1333/2008 z dnia 16 grudnia
2008 r. w sprawie dodatków do żywności , zwanym dalej „rozporządzeniem nr 1333/2008”.
2.
Dodanie substancji, o których mowa w ust. 1 pkt 3, w celu korekcji kwaśnego smaku
wyrobu jest dopuszczalne, jeżeli nie zastosowano w tym celu soku cytrynowego lub soku
z limonek, lub soku cytrynowego zagęszczonego, lub soku zagęszczonego z limonek, o
których mowa w ust. 1 pkt 1.
3.
Do soków otrzymywanych wyłącznie z owoców rokitnika można dodawać cukry w ilości nieprzekraczającej
140 g/l, wyrażonej jako sucha masa.
4.
Do soku pomidorowego i soku pomidorowego odtworzonego z zagęszczonego soku pomidorowego
można dodawać sól, przyprawy i aromatyczne zioła.
§ 5.
(uchylony).
§ 6.
Aromat, miazga i komórki miąższu, otrzymywane odpowiednimi metodami fizycznymi z tych
samych gatunków owoców, z których wyrób został wyprodukowany, mogą być ponownie wprowadzone
do soku owocowego, soku owocowego odtworzonego z zagęszczonego soku owocowego, zagęszczonego
soku owocowego lub nektaru owocowego.
§ 7.
Podczas wytwarzania nektarów owocowych można:
1)
dodawać cukry lub miód w ilości nie większej niż 20 % wagowo w stosunku do wyrobu
końcowego;
2)
zastąpić cukry całkowicie lub częściowo substancjami słodzącymi, zgodnie z rozporządzeniem
nr 1333/2008 oraz mając na względzie przepisy rozporządzenia (WE) nr 1924/2006 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 20 grudnia
2006 r. w sprawie oświadczeń żywieniowych i zdrowotnych dotyczących żywności - w przypadku wytwarzania nektarów owocowych bez dodatku cukrów lub o obniżonej wartości
energetycznej;
3)
(uchylony).
§ 8.
1.
Szczegółowe wymagania w zakresie jakości handlowej soków i nektarów owocowych są określone
w załączniku nr 1 do rozporządzenia.
2.
Minimalną zawartość soków owocowych lub przecierów owocowych w nektarach owocowych
określa załącznik nr 2 do rozporządzenia.
34)W brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 1 rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 1 grudnia 2021 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie szczegółowych wymagań w zakresie jakości handlowej soków i nektarów owocowych (Dz. U. poz. 2318), które weszło w życie z dniem 30 grudnia 2021 r..
Minimalne wartości w skali Brixa dla odtworzonego soku owocowego i odtworzonego przecieru
owocowego określa załącznik nr 3 do rozporządzenia.
44)W brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 1 rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 1 grudnia 2021 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie szczegółowych wymagań w zakresie jakości handlowej soków i nektarów owocowych (Dz. U. poz. 2318), które weszło w życie z dniem 30 grudnia 2021 r..
Minimalna wartość w skali Brixa określona w załączniku nr 3 do rozporządzenia dla
odtworzonego soku owocowego i odtworzonego przecieru owocowego nie uwzględnia ekstraktu
dodanych składników i dodatków, innych niż odtworzony sok owocowy i odtworzony przecier
owocowy.
5.
Jeżeli sok owocowy odtworzony z zagęszczonego soku owocowego jest produkowany z owoców
niewymienionych w załączniku nr 3 do rozporządzenia, to minimalna wartość w skali
Brixa dla tego wyrobu odpowiada minimalnej wartości w skali Brixa dla soku uzyskiwanego
z owoców wykorzystywanych do produkcji soku zagęszczonego.
6.
Wartość w skali Brixa dla soku owocowego odpowiada minimalnej wartości w tej skali
dla soku otrzymanego z danego owocu i nie podlega modyfikacji, chyba że przez zmieszanie
z sokiem otrzymanym z takiego samego gatunku owocu.
7.
W produkcji soków, przecierów oraz nektarów owocowych noszących nazwę zastosowanego
gatunku lub gatunków owoców lub zwyczajową nazwę wyrobu używa się gatunku lub gatunków
owoców odpowiadających nazwom botanicznym określonym w załączniku nr 3 do rozporządzenia.
W przypadku gatunku lub gatunków owoców niewymienionych w załączniku nr 3 do rozporządzenia
w nazewnictwie wyrobów z nich otrzymanych należy posługiwać się nazwą botaniczną lub
zwyczajową odpowiadającą użytemu do produkcji gatunkowi lub gatunkom owoców.
§ 9.
Rozporządzenie wchodzi w życie z dniem 12 lipca 2004 r.
1)
Na dzień ogłoszenia obwieszczenia w Dzienniku Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej działem
administracji rządowej - rynki rolne kieruje Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, na
podstawie § 1 ust. 2 pkt 4 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 grudnia
2023 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi
(Dz. U. poz. 2706).
2)
Przepisy niniejszego rozporządzenia wdrażają postanowienia dyrektywy Rady 2001/112/WE
z dnia 20 grudnia 2001 r. odnoszącej się do soków owocowych i niektórych podobnych
produktów przeznaczonych do spożycia przez ludzi (Dz. Urz. WE L 10 z 12.01.2002, str.
58, z późn. zm. - Dz. Urz. UE Polskie wydanie specjalne, rozdz. 3, t. 34, str. 471,
z późn. zm.).
3)
Dodany przez § 1 rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 29 maja 2015 r.
zmieniającego rozporządzenie w sprawie szczegółowych wymagań w zakresie jakości handlowej
soków i nektarów owocowych (Dz. U. poz. 798), które weszło w życie z dniem 27 czerwca
2015 r.
4)
W brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 1 rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju
Wsi z dnia 1 grudnia 2021 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie szczegółowych
wymagań w zakresie jakości handlowej soków i nektarów owocowych (Dz. U. poz. 2318),
które weszło w życie z dniem 30 grudnia 2021 r.
Załącznik nr 1 - Szczegółowe wymagania w zakresie jakości handlowej soków i nektarów owocowych
Załącznik nr 2 - Minimalna zawartość soków owocowych lub przecierów owocowych w nektarach owocowych
Załącznik nr 3 - Minimalne wartości w skali Brixa dla odtworzonego soku owocowego i odtworzonego przecieru owocowego6)W brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 3 rozporządzenia, o którym mowa w odnośniku 4.
6)
W brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 3 rozporządzenia, o którym mowa w odnośniku 4.