Obwieszczenie Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiejz dnia 16 września 2022 r.w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu ustawy o krajowym systemie ekozarządzania
i audytu (EMAS)
Spis treści
Treść obwieszczenia
1.
Na podstawie art. 16 ust. 1 zdanie pierwsze ustawy z dnia 20 lipca 2000 r. o ogłaszaniu aktów normatywnych
i niektórych innych aktów prawnych ogłasza się w załączniku do niniejszego obwieszczenia jednolity tekst ustawy z dnia 15 lipca 2011 r. o krajowym systemie ekozarządzania i audytu (EMAS) , z uwzględnieniem zmiany wprowadzonej ustawą z dnia 9 czerwca 2022 r. o zmianie ustawy - Prawo ochrony środowiska oraz niektórych
innych ustaw oraz zmian wynikających z przepisów ogłoszonych przed dniem 16 września 2022 r.
2.
Podany w załączniku do niniejszego obwieszczenia tekst jednolity ustawy nie obejmuje
art. 9 ustawy z dnia 9 czerwca 2022 r. o zmianie ustawy - Prawo ochrony środowiska
oraz niektórych innych ustaw , który stanowi:
„
Art. 9.
Ustawa wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia, z wyjątkiem art. 1 pkt
3, 4 i 5, art. 4 oraz art. 6, które wchodzą w życie z dniem następującym po dniu ogłoszenia.
”
.
Załącznik - Tekst jednolity ustawy z dnia 15 lipca 2011 r. o krajowym systemie ekozarządzania i audytu (EMAS)1)Niniejsza ustawa służy stosowaniu rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1221/2009 z dnia 25 listopada 2009 r. w sprawie dobrowolnego udziału organizacji w systemie ekozarządzania i audytu we Wspólnocie (EMAS), uchylającego rozporządzenie (WE) nr 761/2001 oraz decyzje Komisji 2001/681/WE i 2006/193/WE (Dz. Urz. UE L 342 z 22.12.2009, str. 1).
Art. 1.
Ustawa określa instytucje właściwe do wykonywania zadań wynikających z przepisów prawa
Unii Europejskiej dopuszczających dobrowolny udział organizacji w systemie ekozarządzania
i audytu (EMAS).
Art. 2.
Krajowy system ekozarządzania i audytu (EMAS), zwany dalej „systemem”, tworzą:
1)
minister właściwy do spraw klimatu;
2)
Generalny Dyrektor Ochrony Środowiska;
3)
Polskie Centrum Akredytacji.
Art. 3.
Minister właściwy do spraw klimatu prowadzi politykę w zakresie rozwoju systemu oraz
współpracuje z organami Unii Europejskiej w tym zakresie.
Art. 4.
1.
Organami egzekwowania prawa, o których mowa w art. 2 pkt 26 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1221/2009 z dnia
25 listopada 2009 r. w sprawie dobrowolnego udziału organizacji w systemie ekozarządzania
i audytu we Wspólnocie (EMAS), uchylającego rozporządzenie (WE) nr 761/2001 oraz decyzje
Komisji 2001/681/WE i 2006/193/WE , zwanego dalej „rozporządzeniem (WE) nr 1221/2009”, są:
1)
wójt, burmistrz albo prezydent miasta;
2)
starosta;
3)
marszałek województwa;
4)
wojewoda;
5)
regionalny dyrektor ochrony środowiska;
6)
organy Inspekcji Ochrony Środowiska;
7)
organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej;
8)
Prezes Wyższego Urzędu Górniczego;
92)Dodany przez art. 3 ustawy z dnia 9 czerwca 2022 r. o zmianie ustawy - Prawo ochrony środowiska oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. poz. 1260), która weszła w życie z dniem 29 czerwca 2022 r.)
Prezes Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie.
2.
Organy określone w ust. 1 wykonują zadania organów egzekwowania prawa, o których mowa
w art. 2 pkt 26 rozporządzenia (WE) nr 1221/2009, na podstawie i w zakresie określonych
w przepisach odrębnych.
Art. 5.
1.
Generalny Dyrektor Ochrony Środowiska prowadzi rejestr organizacji zarejestrowanych
w systemie, zwany dalej „rejestrem EMAS”.
2.
Rejestr EMAS zawiera:
1)
numer w rejestrze EMAS, składający się z oznaczenia „PL”, spacji, oznaczenia województwa
zgodnego z nomenklaturą określoną w przepisach wydanych na podstawie art. 40 ust. 2 ustawy z dnia 29 czerwca 1995 r. o statystyce publicznej , poziomej kreski, trzycyfrowego numeru porządkowego właściwego dla województwa, w
którym mieści się siedziba organizacji, oraz liczby porządkowej rejestru EMAS;
2)
nazwę organizacji oraz oznaczenie jej siedziby i adresu;
3)
datę rejestracji organizacji w rejestrze EMAS;
4)
datę weryfikacji i walidacji;
5)
uwagi dotyczące zawieszenia rejestracji organizacji w rejestrze EMAS;
6)
uwagi dotyczące wykreślenia organizacji z rejestru EMAS;
7)
deklarację środowiskową organizacji i jej aktualizacje.
3.
Rejestr EMAS podlega aktualizacji w zakresie zawartych w nim danych i deklaracji środowiskowych.
Art. 6.
1.
Generalny Dyrektor Ochrony Środowiska dokonuje wpisu organizacji do rejestru EMAS,
na jej wniosek, po spełnieniu warunków określonych w art. 13 ust. 2 rozporządzenia
(WE) nr 1221/2009.
2.
Przed dokonaniem wpisu organizacji do rejestru EMAS Generalny Dyrektor Ochrony Środowiska
zasięga pisemnej opinii organów określonych w art. 4 ust. 1, właściwych ze względu
na miejsce korzystania ze środowiska przez organizację, w zakresie spełnienia przez
organizację wymagań prawnych dotyczących środowiska.
3.
Organy określone w art. 4 ust. 1 są obowiązane do wyrażenia opinii w terminie 30 dni
od dnia doręczenia wystąpienia o jej wydanie.
4.
Generalny Dyrektor Ochrony Środowiska informuje na piśmie organy, o których mowa w
ust. 2, o rejestracji organizacji w rejestrze EMAS.
5.
Generalny Dyrektor Ochrony Środowiska, w drodze decyzji:
1)
w przypadku, o którym mowa w art. 13 ust. 4 rozporządzenia (WE) nr 1221/2009, odmawia
wpisu organizacji do rejestru EMAS;
2)
w przypadkach, o których mowa w art. 15 rozporządzenia (WE) nr 1221/2009:
a)
zawiesza rejestrację organizacji w rejestrze EMAS,
b)
wykreśla organizację z rejestru EMAS.
6.
Minister właściwy do spraw klimatu określi, w drodze rozporządzenia, wzór wniosku
o rejestrację organizacji w rejestrze EMAS, kierując się koniecznością zapewnienia
sprawnego działania systemu oraz zapewnienia informacji niezbędnych do rejestracji,
a także biorąc pod uwagę przepisy rozporządzenia (WE) nr 1221/2009.
Art. 7.
1.
Za wpis do rejestru EMAS Generalny Dyrektor Ochrony Środowiska pobiera opłatę rejestracyjną.
Wysokość opłaty nie może być wyższa niż 3000 zł.
2.
Opłata rejestracyjna stanowi iloczyn stawki, o której mowa w ust. 3, oraz współczynnika
różnicującego, o którym mowa w ust. 5.
3.
Stawka opłaty rejestracyjnej wynosi 1000 zł.
4.
Organizacja, która składa wniosek o wpis do rejestru EMAS, wnosi opłatę rejestracyjną
na rachunek bankowy prowadzony przez Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska. Opłata
rejestracyjna stanowi dochód budżetu państwa.
5.
Minister właściwy do spraw klimatu określi, w drodze rozporządzenia, współczynniki
różnicujące wysokość opłaty rejestracyjnej, uwzględniając formę organizacyjną i liczbę
osób zatrudnionych przez organizację oraz biorąc pod uwagę, że opłata ta nie powinna
stanowić przeszkody w zgłoszeniu do systemu dla małych i średnich przedsiębiorstw.
Art. 8.
1.
Generalny Dyrektor Ochrony Środowiska jest obowiązany do udzielania organizacji, na
jej pisemny wniosek, informacji, o których mowa w art. 32 ust. 1 i 2 rozporządzenia
(WE) nr 1221/2009.
2.
Organy określone w art. 4 ust. 1 są obowiązane do udzielania organizacji, na jej pisemny
wniosek, informacji, o których mowa w art. 32 ust. 4 rozporządzenia (WE) nr 1221/2009.
3.
Generalny Dyrektor Ochrony Środowiska oraz organy określone w art. 4 ust. 1 udzielają
informacji, o których mowa w ust. 1 i 2, na piśmie.
4.
Udzielenie informacji następuje niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie miesiąca
od dnia otrzymania wniosku.
5.
Termin, o którym mowa w ust. 4, może zostać przedłużony do 2 miesięcy ze względu na
znaczny stopień skomplikowania sprawy. Przepisy art. 35 § 5 i art. 36 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. - Kodeks postępowania administracyjnego stosuje się odpowiednio.
6.
Generalny Dyrektor Ochrony Środowiska oraz organy określone w art. 4 ust. 1 mogą odmówić
udzielenia informacji, jeżeli wniosek:
1)
nie dotyczy informacji, o której mowa w art. 32 ust. 1 i 2 albo 4 rozporządzenia (WE)
1221/2009;
2)
jest w sposób oczywisty niemożliwy do zrealizowania;
3)
jest sformułowany w sposób zbyt ogólny.
7.
W przypadku, o którym mowa w ust. 6 pkt 3, właściwy organ, w terminie 14 dni od dnia
otrzymania wniosku, wzywa wnioskodawcę do uzupełnienia wniosku w terminie 14 dni.
8.
Odmowa udzielenia informacji następuje w drodze decyzji.
9.
W przypadku odmowy udzielenia informacji przepisy ust. 4 i 5 stosuje się odpowiednio.
Art. 9.
1.
Generalny Dyrektor Ochrony Środowiska jest obowiązany do składania ministrowi właściwemu
do spraw klimatu:
1)
rocznej informacji o działaniach podjętych przez Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska
na podstawie przepisów ustawy i rozporządzenia (WE) nr 1221/2009, w terminie do dnia
15 lutego, za poprzedni rok kalendarzowy;
2)
kwartalnej informacji o organizacjach zarejestrowanych, zawieszonych oraz wykreślonych
z rejestru EMAS, w terminie do 15. dnia pierwszego miesiąca kwartału, za poprzedni
kwartał.
2.
Organy określone w art. 4 ust. 1 są obowiązane do przekazywania Generalnemu Dyrektorowi
Ochrony Środowiska informacji, o których mowa w art. 32 ust. 5 rozporządzenia (WE)
nr 1221/2009.
Art. 10.
Polskie Centrum Akredytacji prowadzi akredytację weryfikatorów środowiskowych zgodnie
z przepisami ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. o systemie oceny zgodności oraz przepisami rozporządzenia (WE) nr 1221/2009.
Art. 11-13.
(pominięte)
Art. 14.
1.
Rejestr krajowy organizacji zarejestrowanych w krajowym systemie ekozarządzania i
audytu prowadzony na podstawie art. 3 ust. 1 ustawy, o której mowa w art. 18, zwany
dalej „rejestrem krajowym”, staje się rejestrem EMAS.
2.
Wpisy organizacji do rejestru krajowego dokonane na podstawie art. 3 ust. 3 ustawy,
o której mowa w art. 18, stają się wpisami do rejestru EMAS dokonanymi na podstawie
art. 6 ust. 1.
3.
Organizacje wpisane do rejestru regionalnego, o którym mowa w art. 3 ust. 2 pkt 2
ustawy, o której mowa w art. 18, zwanego dalej „rejestrem regionalnym”, niewpisane
do rejestru krajowego przed dniem wejścia w życie niniejszej ustawy, są wpisywane
do rejestru EMAS.
4.
Generalny Dyrektor Ochrony Środowiska dokonuje wpisu, o którym mowa w ust. 3, niezwłocznie
po przekazaniu rejestru regionalnego oraz akt spraw i dokumentów, o których mowa w
ust. 5, dotyczących organizacji wpisywanej do rejestru EMAS.
5.
Regionalni dyrektorzy ochrony środowiska przekażą Generalnemu Dyrektorowi Ochrony
Środowiska rejestry regionalne oraz akta spraw dotyczące postępowań o wpis do rejestru
regionalnego i dokumenty, na podstawie których rejestry te były prowadzone, w terminie
14 dni od dnia wejścia w życie niniejszej ustawy.
6.
Przekazanie rejestrów oraz akt spraw i dokumentów, o których mowa w ust. 5, następuje
na podstawie protokołu zdawczo-odbiorczego.
7.
Wnioski organizacji o wpis do rejestru regionalnego, złożone przed dniem wejścia w
życie niniejszej ustawy, są rozpatrywane jako wnioski o wpis organizacji do rejestru
EMAS.
8.
W przypadku gdy Generalny Dyrektor Ochrony Środowiska stwierdzi, że wniosek o wpis
do rejestru regionalnego, o którym mowa w ust. 7, nie spełnia wymagań, wzywa organizację
do usunięcia braków. Przepisy art. 64 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. - Kodeks postępowania administracyjnego stosuje się odpowiednio.
9.
Organizacje, o których mowa w ust. 3 i 7, są zwolnione z obowiązku wnoszenia opłaty
rejestracyjnej, o której mowa w art. 7 ust. 1.
Art. 15.
Z dniem wejścia w życie niniejszej ustawy znosi się Krajową Radę Ekozarządzania.
Art. 16.
Dotychczasowe przepisy wykonawcze wydane na postawie art. 7 ust. 5 ustawy, o której
mowa w art. 18, zachowują moc do dnia wejścia w życie przepisów wykonawczych wydanych
na podstawie art. 7 ust. 5, nie dłużej jednak niż przez okres 6 miesięcy od dnia wejścia
w życie niniejszej ustawy.
Art. 17.
1.
Maksymalny limit wydatków budżetowych będący skutkiem finansowym ustawy wynosi 5 455 026
zł, z tym że w:
1)
2011 r. - 487 220 zł;
2)
2012 r. - 499 401 zł;
3)
2013 r. - 511 887 zł;
4)
2014 r. - 524 684 zł;
5)
2015 r. - 537 801 zł;
6)
2016 r. - 551 247 zł;
7)
2017 r. - 565 028 zł;
8)
2018 r. - 578 588 zł;
9)
2019 r. - 592 475 zł;
10)
2020 r. - 606 695 zł.
1a.
W latach 2021-2030 maksymalny limit wydatków budżetowych będący skutkiem finansowym
wykonywania niniejszej ustawy wynosi 1 396 137 zł, z tym że w:
1)
2021 r. - 136 016 zł;
2)
2022 r. - 136 814 zł;
3)
2023 r. - 137 614 zł;
4)
2024 r. - 138 414 zł;
5)
2025 r. - 139 214 zł;
6)
2026 r. - 140 013 zł;
7)
2027 r. - 140 813 zł;
8)
2028 r. - 141 613 zł;
9)
2029 r. - 142 413 zł;
10)
2030 r. - 143 213 zł.
2.
Minister właściwy do spraw klimatu wprowadzi mechanizmy korygujące w przypadku przekroczenia
lub zagrożenia przekroczenia przyjętego na dany rok budżetowy maksymalnego limitu
wydatków, w zakresie redukcji kosztów przeznaczonych na promocję systemu.
3.
Organem właściwym do monitorowania limitu wydatków w zakresie funkcjonowania systemu
oraz wdrożenia mechanizmów korygujących jest minister właściwy do spraw klimatu.
Art. 18.
Traci moc ustawa z dnia 12 marca 2004 r. o krajowym systemie ekozarządzania i audytu (EMAS) .
Art. 19.
Ustawa wchodzi w życie po upływie 30 dni od dnia ogłoszenia3)Ustawa została ogłoszona w dniu 29 sierpnia 2011 r..
1)
Niniejsza ustawa służy stosowaniu rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (WE)
nr 1221/2009 z dnia 25 listopada 2009 r. w sprawie dobrowolnego udziału organizacji
w systemie ekozarządzania i audytu we Wspólnocie (EMAS), uchylającego rozporządzenie
(WE) nr 761/2001 oraz decyzje Komisji 2001/681/WE i 2006/193/WE (Dz. Urz. UE L 342
z 22.12.2009, str. 1).
2)
Dodany przez art. 3 ustawy z dnia 9 czerwca 2022 r. o zmianie ustawy - Prawo ochrony
środowiska oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. poz. 1260), która weszła w życie z
dniem 29 czerwca 2022 r.
3)
Ustawa została ogłoszona w dniu 29 sierpnia 2011 r.