Obwieszczenie Ministra Zdrowiaz dnia 22 kwietnia 2022 r.w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie
opłat za czynności wykonywane przez organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej w ramach
urzędowych kontroli żywności
Spis treści
- Treść obwieszczenia
- Załącznik - Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 5 października 2017 r. w sprawie opłat za czynności wykonywane przez organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej w ramach urzędowych kontroli żywności
- Załącznik - Stawki opłat za wykonanie badań laboratoryjnych pobranych próbek środków spożywczych lub materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością
Treść obwieszczenia
1.
Na podstawie art. 16 ust. 3 ustawy z dnia 20 lipca 2000 r. o ogłaszaniu aktów normatywnych i niektórych
innych aktów prawnych ogłasza się w załączniku do niniejszego obwieszczenia jednolity tekst rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 5 października 2017 r. w sprawie opłat za czynności
wykonywane przez organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej w ramach urzędowych kontroli
żywności , z uwzględnieniem zmian wprowadzonych rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 24 lipca 2019 r. zmieniającym rozporządzenie
w sprawie opłat za czynności wykonywane przez organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej
w ramach urzędowych kontroli żywności .
2.
Podany w załączniku do niniejszego obwieszczenia tekst jednolity rozporządzenia nie
obejmuje § 2 i § 3 rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 24 lipca 2019 r. zmieniającego rozporządzenie
w sprawie opłat za czynności wykonywane przez organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej
w ramach urzędowych kontroli żywności , które stanowią:
„
§ 2.
Do postępowań w sprawie wysokości opłat za czynności wykonywane przez organy Państwowej
Inspekcji Sanitarnej w ramach urzędowych kontroli żywności, wszczętych i niezakończonych
przed dniem wejścia w życie niniejszego rozporządzenia, stosuje się przepisy dotychczasowe.
§ 3.
Rozporządzenie wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia.
”
.
Załącznik - Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 5 października 2017 r. w sprawie opłat za czynności wykonywane przez organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej w ramach urzędowych kontroli żywności1)Minister Zdrowia kieruje działem administracji rządowej - zdrowie, na podstawie § 1 ust. 2 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 27 sierpnia 2020 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Zdrowia (Dz. U. z 2021 r. poz. 932).
Na podstawie art. 75 ust. 4 ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia zarządza się, co następuje:
§ 1.
Rozporządzenie określa wysokość opłat mających na celu pokrycie kosztów ponoszonych
przez organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej za czynności wykonywane w ramach urzędowych
kontroli żywności, w tym metody obliczania niektórych opłat, stawki opłat oraz sposób
wnoszenia opłat.
§ 2.
1.
Opłaty za czynności wykonywane przez pracowników Państwowej Inspekcji Sanitarnej w
ramach urzędowych kontroli żywności obejmują koszty wykonania następujących czynności:
1)
czynności kontrolnych w zakresie spełniania przez podmiot działający na rynku spożywczym
obowiązujących wymagań prawa żywnościowego;
2)
oceny spełniania wymagań w zakresie bezpieczeństwa żywności przez środki spożywcze
oraz materiały i wyroby przeznaczone do kontaktu z żywnością, w tym:
a)
oceny cech organoleptycznych,
b)
pobrania próbek środków spożywczych lub materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu
z żywnością do badań laboratoryjnych,
c)
wykonania badań laboratoryjnych pobranych próbek środków spożywczych lub materiałów
i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością oraz przedstawienia ich wyników;
32)W brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 1 lit. a rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 24 lipca 2019 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie opłat za czynności wykonywane przez organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej w ramach urzędowych kontroli żywności (Dz. U. poz. 1511), które weszło w życie z dniem 27 sierpnia 2019 r.)
czynności kontrolnych w ramach granicznej kontroli sanitarnej środków spożywczych
lub materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością.
2.
Koszty, o których mowa w ust. 1 pkt 1 i 2, obejmują również inne uzasadnione wydatki
poniesione w związku z:3)Wprowadzenie do wyliczenia w brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 1 lit. b rozporządzenia,
o którym mowa w odnośniku 2.
1)
dojazdem do miejsca wykonania czynności;
2)
kontrolą dokumentów;
3)
wysłaniem próbek do badań laboratoryjnych;
4)
kontrolą prawidłowości procesów technologicznych, warunków produkcji, magazynowania
i transportu środków spożywczych lub materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu
z żywnością.
§ 3.
Stawka opłaty za wykonanie czynności, o których mowa w § 2 ust. 1 pkt 1, obejmuje:
1)
stawkę ryczałtową z tytułu przeprowadzenia czynności kontrolnych - 52 zł oraz
2)
stawkę ryczałtową za każdą rozpoczętą godzinę przeprowadzenia czynności kontrolnych
- 17 zł.
§ 4.
1.
Stawki opłat za wykonanie czynności, o których mowa w § 2 ust. 1 pkt 2 lit. a i b,
dotyczących jednego środka spożywczego lub materiału i wyrobu przeznaczonego do kontaktu
z żywnością wynoszą:
1)
ocena cech organoleptycznych - 9 zł;
2)
prawidłowość oznakowania, prezentacji i reklamy:
a)
środków spożywczych powszechnego spożycia lub materiałów i wyrobów przeznaczonych
do kontaktu z żywnością - 23 zł,
b)
suplementów diety, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego i środków
spożywczych wzbogacanych witaminami lub składnikami mineralnymi - 52 zł;
3)
proste pobranie próbek - 17 zł;
4)
złożone pobranie próbek - 52 zł.
§ 5.
1.
Stawki opłat za wykonanie badań laboratoryjnych, o których mowa w § 2 ust. 1 pkt 2
lit. c, określa załącznik do rozporządzenia.
2.
W przypadku konieczności wykonania badania laboratoryjnego, dla którego w załączniku
do rozporządzenia nie określono stawki opłaty, przy ustalaniu wysokości opłaty uwzględnia
się stawkę za badanie takiego samego rodzaju.
§ 65)W brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 3 rozporządzenia, o którym mowa w odnośniku 2..
Stawki opłat za wykonanie czynności, o których mowa w § 2 ust. 1 pkt 3, wynoszą:
1)
kontrola dokumentacji towaru zgłoszonego do granicznej kontroli sanitarnej - 17 zł;
2)
oględziny towaru o masie:
a)
do 500 kg - 17 zł,
b)
powyżej 500 kg do 1 tony - 40 zł,
c)
powyżej 1 tony do 10 ton - 100 zł,
d)
powyżej 10 ton do 25 ton - 200 zł,
e)
powyżej 25 ton do 60 ton - 300 zł,
f)
powyżej 60 ton - 500 zł;
3)
kontrola środka transportu:
a)
którym towar jest przewożony - 41 zł,
b)
w przypadku przewozu w jednym środku transportu towaru przez kilku importerów, każdy
z nich ponosi opłatę - 20 zł;
4)
proste pobranie próbek - 17 zł;
5)
złożone pobranie próbek - 52 zł;
6)
przewóz próbek do laboratorium:
a)
samochodem służbowym lub samochodem prywatnym wykorzystywanym do celów służbowych:
-
-do 25 km - 20 zł,
-
-powyżej 25 km - w wysokości kosztów przewozu stanowiących iloczyn przejechanych kilometrów i maksymalnej stawki za jeden kilometr przebiegu pojazdu, określonej w przepisach wydanych na podstawie art. 34a ust. 2 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym ,
b)
za pośrednictwem firmy świadczącej usługi kurierskie - w wysokości kosztów przewozu
określonych przez firmę;
7)
wykonanie badań laboratoryjnych - zgodnie ze stawkami opłat, o których mowa w § 5;
8)
w przypadku świadectwa stwierdzającego spełnienie wymagań zdrowotnych przez środek
spożywczy lub materiał i wyrób przeznaczony do kontaktu z żywnością za:
a)
jego sporządzenie - 35 zł,
b)
każdy dodatkowy, żądany przez stronę, egzemplarz świadectwa - 5 zł;
9)
w przypadku wspólnotowego dokumentu wejścia (CED - Common Entry Document) lub innego
dokumentu wydanego na podstawie przepisów prawa unijnego dotyczących przywozu żywności
lub materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością z państwa trzeciego
za:
a)
jego sporządzenie - 35 zł,
b)
każdy dodatkowy, żądany przez stronę, egzemplarz CED lub innego dokumentu - 5 zł;
10)
w przypadku dokumentu eksportowego wydawanego na podstawie przepisów państwa trzeciego
za:
a)
jego sporządzenie - 35 zł,
b)
każdy dodatkowy, żądany przez stronę, egzemplarz tego dokumentu - 5 zł.
§ 6a6)Dodany przez § 1 pkt 4 rozporządzenia, o którym mowa w odnośniku 2..
1.
Czynność, o której mowa w § 4 ust. 1 pkt 3 i § 6 pkt 4, obejmuje pobranie próbki bez
konieczności dzielenia lub mieszania poszczególnych składników środka spożywczego.
2.
Czynność, o której mowa w § 4 ust. 1 pkt 4 i § 6 pkt 5, obejmuje, wymagające użycia
sterylnego sprzętu i opakowania, wydzielenie określonej części reprezentatywnej z
całej partii lub pobranie kilku części lub składników środka spożywczego i ich wymieszanie
w celu uzyskania próbki reprezentatywnej dla danego środka spożywczego.
§ 7.
Opłaty za czynności wykonywane przez organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej w ramach
urzędowych kontroli żywności są wnoszone:
1)
gotówką do kasy właściwej stacji sanitarno-epidemiologicznej albo
2)
na wskazany rachunek bankowy właściwej stacji sanitarno-epidemiologicznej, albo
3)
na wskazany rachunek bankowy właściwego organu Państwowej Inspekcji Sanitarnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji 7)Została zlikwidowana z dniem 1 lipca 2020 r. na podstawie art. 17 ust. 1 ustawy z
dnia 23 stycznia 2020 r. o zmianie ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz niektórych
innych ustaw (Dz. U. poz. 322 i 374), która weszła w życie z dniem 15 marca 2020 r.;
wszedł w życie z dniem 1 lipca 2020 r. albo Wojskowej Inspekcji Sanitarnej.
§ 8.
Do ustalania wysokości opłat za czynności wykonywane przez organy Państwowej Inspekcji
Sanitarnej w ramach urzędowych kontroli żywności, wszczętych i niezakończonych przed
dniem wejścia w życie niniejszego rozporządzenia, stosuje się przepisy dotychczasowe.
§ 9.
Traci moc rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 8 maja 2009 r. w sprawie opłat za czynności
wykonywane przez organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej w ramach urzędowych kontroli
żywności .
§ 10.
Rozporządzenie wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia8)Rozporządzenie zostało ogłoszone w dniu 30 października 2017 r..
1)
Minister Zdrowia kieruje działem administracji rządowej - zdrowie, na podstawie §
1 ust. 2 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 27 sierpnia 2020 r. w sprawie
szczegółowego zakresu działania Ministra Zdrowia (Dz. U. z 2021 r. poz. 932).
2)
W brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 1 lit. a rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia
24 lipca 2019 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie opłat za czynności wykonywane
przez organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej w ramach urzędowych kontroli żywności
(Dz. U. poz. 1511), które weszło w życie z dniem 27 sierpnia 2019 r.
3)
Wprowadzenie do wyliczenia w brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 1 lit. b rozporządzenia,
o którym mowa w odnośniku 2.
4)
Przez § 1 pkt 2 rozporządzenia, o którym mowa w odnośniku 2.
5)
W brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 3 rozporządzenia, o którym mowa w odnośniku 2.
6)
Dodany przez § 1 pkt 4 rozporządzenia, o którym mowa w odnośniku 2.
7)
Została zlikwidowana z dniem 1 lipca 2020 r. na podstawie art. 17 ust. 1 ustawy z
dnia 23 stycznia 2020 r. o zmianie ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz niektórych
innych ustaw (Dz. U. poz. 322 i 374), która weszła w życie z dniem 15 marca 2020 r.;
wszedł w życie z dniem 1 lipca 2020 r.
8)
Rozporządzenie zostało ogłoszone w dniu 30 października 2017 r.
Załącznik - Stawki opłat za wykonanie badań laboratoryjnych pobranych próbek środków spożywczych lub materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością
I.
Badania fizykochemiczne
|
II.
13) Badania mikrobiologiczne
|
9) W brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 5 lit. a tiret pierwsze rozporządzenia, o którym
mowa w odnośniku 2.
10) Dodany przez § 1 pkt 5 lit. a tiret drugie rozporządzenia, o którym mowa w odnośniku
2.
11) Przez § 1 pkt 5 lit. a tiret trzecie rozporządzenia, o którym mowa w odnośniku 2.
12) W brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 5 lit. a tiret czwarte rozporządzenia, o którym
mowa w odnośniku 2.
13) W brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 5 lit. b rozporządzenia, o którym mowa w odnośniku
2.