Obwieszczenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsiz dnia 10 maja 2018 r.w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju
Wsi w sprawie wymagań weterynaryjnych przy produkcji produktów mięsnych wędzonych
w odniesieniu do najwyższych dopuszczalnych poziomów zanieczyszczeń wielopierścieniowymi
węglowodorami aromatycznymi (WWA)
Spis treści
- Treść obwieszczenia
- Załącznik - Rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 15 grudnia 2014 r. w sprawie wymagań weterynaryjnych przy produkcji produktów mięsnych wędzonych w odniesieniu do najwyższych dopuszczalnych poziomów zanieczyszczeń wielopierścieniowymi węglowodorami aromatycznymi (WWA)
Treść obwieszczenia
1.
Na podstawie art. 16 ust. 3 ustawy z dnia 20 lipca 2000 r. o ogłaszaniu aktów normatywnych i niektórych
innych aktów prawnych ogłasza się w załączniku do niniejszego obwieszczenia jednolity tekst rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 15 grudnia 2014 r. w sprawie
wymagań weterynaryjnych przy produkcji produktów mięsnych wędzonych w odniesieniu
do najwyższych dopuszczalnych poziomów zanieczyszczeń wielopierścieniowymi węglowodorami
aromatycznymi (WWA) , z uwzględnieniem zmiany wprowadzonej rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 22 maja 2017 r. zmieniającym
rozporządzenie w sprawie wymagań weterynaryjnych przy produkcji produktów mięsnych
wędzonych w odniesieniu do najwyższych dopuszczalnych poziomów zanieczyszczeń wielopierścieniowymi
węglowodorami aromatycznymi (WWA) .
2.
Podany w załączniku do niniejszego obwieszczenia tekst jednolity rozporządzenia nie
obejmuje § 2 rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 22 maja 2017 r. zmieniającego
rozporządzenie w sprawie wymagań weterynaryjnych przy produkcji produktów mięsnych
wędzonych w odniesieniu do najwyższych dopuszczalnych poziomów zanieczyszczeń wielopierścieniowymi
węglowodorami aromatycznymi (WWA) , który stanowi:
„
§ 2.
Rozporządzenie wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia.
”
.
Załącznik - Rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 15 grudnia 2014 r. w sprawie wymagań weterynaryjnych przy produkcji produktów mięsnych wędzonych w odniesieniu do najwyższych dopuszczalnych poziomów zanieczyszczeń wielopierścieniowymi węglowodorami aromatycznymi (WWA)1)Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi kieruje działem administracji rządowej - rolnictwo, na podstawie § 1 ust. 2 pkt 1 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 13 grudnia 2017 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi (Dz. U. poz. 2325).
Na podstawie art. 11 ust. 2 ustawy z dnia 16 grudnia 2005 r. o produktach pochodzenia zwierzęcego zarządza się, co następuje:
§ 1.
Zezwala się2)Wprowadzenie do wyliczenia ze zmianą wprowadzoną przez § 1 rozporządzenia Ministra
Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 22 maja 2017 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie
wymagań weterynaryjnych przy produkcji produktów mięsnych wędzonych w odniesieniu
do najwyższych dopuszczalnych poziomów zanieczyszczeń wielopierścieniowymi węglowodorami
aromatycznymi (WWA) (Dz. U. poz. 1046), które weszło w życie z dniem 14 czerwca 2017 r. na produkcję i wprowadzanie na rynek, wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej,
produktów mięsnych wędzonych wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, bez
udziału środków aromatyzujących dymu wędzarniczego, o których mowa w art. 3 ust. 2 lit. f rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1334/2008
z dnia 16 grudnia 2008 r. w sprawie środków aromatyzujących i niektórych składników
żywności o właściwościach aromatyzujących do użycia w oraz na środkach spożywczych
oraz zmieniającego rozporządzenie Rady (EWG) nr 1601/91, rozporządzenia (WE) nr 2232/96
oraz (WE) nr 110/2008 oraz dyrektywę 2000/13/WE , zwanych dalej „produktami mięsnymi wędzonymi tradycyjnie”, w których najwyższy dopuszczalny
poziom zanieczyszczenia dla:
1)
benzo(a)pirenu wynosi nie więcej niż 5 µg/kg,
2)
sumy WWA (suma benzo(a)pirenu, benz(a)antracenu, benzo(b)fluorantenu i chryzenu) wynosi
nie więcej niż 30 µg/kg
- zgodnie z odstępstwem wskazanym w art. 7 ust. 6 rozporządzenia Komisji (WE) nr 1881/2006 z dnia 19 grudnia 2006 r. ustalającego
najwyższe dopuszczalne poziomy niektórych zanieczyszczeń w środkach spożywczych .
§ 2.
1.
Odstępstwo określone w § 1 ma zastosowanie:
1)
tylko do tych produktów mięsnych wędzonych tradycyjnie, które zostały zgłoszone przez
podmiot prowadzący przedsiębiorstwo spożywcze do powiatowego lekarza weterynarii właściwego
ze względu na miejsce prowadzenia takiej działalności;
2)
od dnia dokonania zgłoszenia.
2.
Zgłoszenie, o którym mowa w ust. 1, jest dokonywane w formie pisemnej i zawiera:
1)
imię, nazwisko, miejsce zamieszkania i adres albo nazwę, siedzibę i adres podmiotu;
2)
weterynaryjny numer identyfikacyjny zakładu;
3)
nazwę lub nazwy produktów mięsnych wędzonych tradycyjnie, do których ma mieć zastosowanie
odstępstwo określone w § 1.
3.
Podmiot prowadzący przedsiębiorstwo spożywcze, w którym są produkowane produkty mięsne
wędzone tradycyjnie, do których ma zastosowanie odstępstwo określone w § 1, informuje
w formie pisemnej powiatowego lekarza weterynarii właściwego ze względu na miejsce
prowadzenia działalności o rezygnacji z korzystania z tego odstępstwa.
§ 3.
1.
Produkty mięsne wędzone tradycyjnie, do których ma zastosowanie odstępstwo określone
w § 1, znakuje się znakiem weterynaryjnym kwadratowym zawierającym w:
1)
górnej części - litery PL;
2)
środku - weterynaryjny numer identyfikacyjny zakładu;
3)
dolnej części - litery IW.
2.
Znakowania, o którym mowa w ust. 1, dokonuje się zgodnie z przepisami załącznika II
sekcji I ust. 1, 2, 5, 9-11, 13 i 14 rozporządzenia (WE) nr 853/2004 Parlamentu Europejskiego
i Rady z dnia 29 kwietnia 2004 r. ustanawiającego szczególne przepisy dotyczące higieny
w odniesieniu do żywności pochodzenia zwierzęcego (Dz. Urz. UE L 139 z 30.04.2004,
str. 55, z późn. zm. - Dz. Urz. UE Polskie wydanie specjalne, rozdz. 3, t. 45, str.
14, z późn. zm.).
§ 4.
Rozporządzenie wchodzi w życie z dniem następującym po dniu ogłoszenia3)Rozporządzenie zostało ogłoszone w dniu 19 grudnia 2014 r..
1)
Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi kieruje działem administracji rządowej - rolnictwo,
na podstawie § 1 ust. 2 pkt 1 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 13 grudnia
2017 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi
(Dz. U. poz. 2325).
2)
Wprowadzenie do wyliczenia ze zmianą wprowadzoną przez § 1 rozporządzenia Ministra
Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 22 maja 2017 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie
wymagań weterynaryjnych przy produkcji produktów mięsnych wędzonych w odniesieniu
do najwyższych dopuszczalnych poziomów zanieczyszczeń wielopierścieniowymi węglowodorami
aromatycznymi (WWA) (Dz. U. poz. 1046), które weszło w życie z dniem 14 czerwca 2017 r.
3)
Rozporządzenie zostało ogłoszone w dniu 19 grudnia 2014 r.