Obwieszczenie Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiejz dnia 24 lutego 2017 r.o sprostowaniu błędu
Treść obwieszczenia
Na podstawie art. 18 ust. 2 ustawy z dnia 20 lipca 2000 r. o ogłaszaniu aktów normatywnych i niektórych
innych aktów prawnych obwieszcza się, że w jednolitym tekście ustawy z dnia 16 grudnia 2005 r. o produktach pochodzenia zwierzęcego, stanowiącym załącznik do obwieszczenia Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 lutego 2017 r. w
sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu ustawy o produktach pochodzenia zwierzęcego , w art. 26 w ust. 1 zamiast wyrazów:
„
1.
Kto:
1)
prowadząc przedsiębiorstwo sektora spożywczego:
a)
nie wykonuje obowiązków lub narusza wymagania:
-
-32)W brzmieniu ustalonym przez art. 6 pkt 13 lit. a tiret pierwsze, podwójne tiret pierwsze ustawy, o której mowa w odnośniku 2. w zakresie dotyczącym produktów pochodzenia zwierzęcego lub żywności, o której mowa w art. 6 ust. 1 pkt 2 lit. b, określone w rozporządzeniu nr 852/2004 lub w przepisach Unii Europejskiej wydanych w trybie art. 14 ust. 2 tego rozporządzenia, lub
-
-określone w rozporządzeniu nr 853/2004 lub w przepisach Unii Europejskiej wydanych w trybie art. 12 ust. 2 tego rozporządzenia, lub
-
-33)W brzmieniu ustalonym przez art. 6 pkt 13 lit. a tiret pierwsze, podwójne tiret drugie ustawy, o której mowa w odnośniku 2. weterynaryjne lub dotyczące bezpieczeństwa żywności, o której mowa w art. 6 ust. 1 pkt 2 lit. b, określone w art. 9, art. 9a ust. 1 i 2, art. 10 ust. 1, art. 11 ust. 1, art. 11a ust. 1, art. 12 ust. 1, art. 13 ust. 1, art. 14 ust. 1, art. 16 ust. 2a, art. 19 ust. 1 i 3, art. 21a ust. 6, art. 21b, art. 21c lub w przepisach wydanych na podstawie art. 8 pkt 2, art. 8b pkt 2, art. 10 ust. 2 pkt 2, art. 11 ust. 2, art. 11a ust. 2, art. 12 ust. 2, art. 13 ust. 2, art. 14 ust. 2 lub art. 16 ust. 5, lub
-
-34)Dodany przez art. 6 pkt 13 lit. a tiret pierwsze, podwójne tiret trzecie ustawy, o której mowa w odnośniku 2. określone w przepisach wydanych na podstawie art. 69 ust. 1 ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia, lub
b)
uniemożliwia lub utrudnia przeprowadzenie urzędowych kontroli w zakresie określonym
w rozporządzeniu nr 854/2004 lub przepisach Unii Europejskiej wydanych w trybie art.
19 ust. 2 tego rozporządzenia,
235)W brzmieniu ustalonym przez art. 6 pkt 13 lit. a tiret drugie ustawy, o której mowa w odnośniku 2.)
prowadząc produkcję produktów pochodzenia zwierzęcego lub żywności, o której mowa
w art. 6 ust. 1 pkt 2 lit. b, powoduje zagrożenie dla zdrowia publicznego, nie zapewniając
spełniania:
a)
przez produkty pochodzenia zwierzęcego wprowadzane na rynek lub żywność, o której
mowa w art. 6 ust. 1 pkt 2 lit. b, wymagań określonych dla tych produktów lub tej
żywności lub
b)
wymagań weterynaryjnych lub wymagań dotyczących bezpieczeństwa żywności, o której
mowa w art. 6 ust. 1 pkt 2 lit. b, określonych w art. 9, art. 10 ust. 1, art. 11 ust.
1, art. 11a ust. 1, art. 12 ust. 1, art. 13 ust. 1, art. 14 ust. 1 lub art. 16 ust.
2a lub w przepisach wydanych na podstawie art. 8 pkt 2, art. 8b pkt 2, art. 10 ust.
2 pkt 2, art. 11 ust. 2, art. 11a ust. 2, art. 12 ust. 2, art. 13 ust. 2 pkt 2, art.
14 ust. 2 lub art. 16 ust. 5, lub
c)
wymagań w zakresie obowiązkowego etykietowania mięsa wołowego określonych w tytule
II rozporządzenia nr 1760/2000, lub
d)
wymagań higienicznych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 69 ust. 1 ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia
”
powinny być wyrazy:
„
1.
Kto:
1)
prowadząc przedsiębiorstwo sektora spożywczego:
a)
nie wykonuje obowiązków lub narusza wymagania:
-
-32)W brzmieniu ustalonym przez art. 6 pkt 13 lit. a tiret pierwsze, podwójne tiret pierwsze ustawy, o której mowa w odnośniku 2. w zakresie dotyczącym produktów pochodzenia zwierzęcego lub żywności, o której mowa w art. 6 ust. 1 pkt 2 lit. b, określone w rozporządzeniu nr 852/2004 lub w przepisach Unii Europejskiej wydanych w trybie art. 14 ust. 2 tego rozporządzenia, lub
-
-określone w rozporządzeniu nr 853/2004 lub w przepisach Unii Europejskiej wydanych w trybie art. 12 ust. 2 tego rozporządzenia, lub
-
-33)W brzmieniu ustalonym przez art. 6 pkt 13 lit. a tiret pierwsze, podwójne tiret drugie ustawy, o której mowa w odnośniku 2. weterynaryjne lub dotyczące bezpieczeństwa żywności, o której mowa w art. 6 ust. 1 pkt 2 lit. b, określone w art. 9, art. 9a ust. 1 i 2, art. 10 ust. 1, art. 11 ust. 1, art. 11a ust. 1, art. 12 ust. 1, art. 13 ust. 1, art. 14 ust. 1, art. 16 ust. 2a, art. 19 ust. 1 i 3, art. 21a ust. 6, art. 21b, art. 21c lub w przepisach wydanych na podstawie art. 8 pkt 2, art. 8b pkt 2, art. 10 ust. 2 pkt 2, art. 11 ust. 2, art. 11a ust. 2, art. 12 ust. 2, art. 13 ust. 2, art. 14 ust. 2 lub art. 16 ust. 5, lub
-
-34)Dodany przez art. 6 pkt 13 lit. a tiret pierwsze, podwójne tiret trzecie ustawy, o której mowa w odnośniku 2. określone w przepisach wydanych na podstawie art. 69 ust. 1 ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia, lub
b)
uniemożliwia lub utrudnia przeprowadzenie urzędowych kontroli w zakresie określonym
w rozporządzeniu nr 854/2004 lub przepisach Unii Europejskiej wydanych w trybie art.
19 ust. 2 tego rozporządzenia,
235)W brzmieniu ustalonym przez art. 6 pkt 13 lit. a tiret drugie ustawy, o której mowa w odnośniku 2.)
prowadząc produkcję produktów pochodzenia zwierzęcego lub żywności, o której mowa
w art. 6 ust. 1 pkt 2 lit. b, powoduje zagrożenie dla zdrowia publicznego, nie zapewniając
spełniania:
a)
przez produkty pochodzenia zwierzęcego wprowadzane na rynek lub żywność, o której
mowa w art. 6 ust. 1 pkt 2 lit. b, wymagań określonych dla tych produktów lub tej
żywności lub
b)
wymagań weterynaryjnych lub wymagań dotyczących bezpieczeństwa żywności, o której
mowa w art. 6 ust. 1 pkt 2 lit. b, określonych w art. 9, art. 10 ust. 1, art. 11 ust.
1, art. 11a ust. 1, art. 12 ust. 1, art. 13 ust. 1, art. 14 ust. 1 lub art. 16 ust.
2a lub w przepisach wydanych na podstawie art. 8 pkt 2, art. 8b pkt 2, art. 10 ust.
2 pkt 2, art. 11 ust. 2, art. 11a ust. 2, art. 12 ust. 2, art. 13 ust. 2 pkt 2, art.
14 ust. 2 lub art. 16 ust. 5, lub
c)
wymagań w zakresie obowiązkowego etykietowania mięsa wołowego określonych w tytule
II rozporządzenia nr 1760/2000, lub
d)
wymagań higienicznych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 69 ust. 1 ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia
- podlega karze pieniężnej do wysokości nieprzekraczającej trzydziestokrotnego przeciętnego
wynagrodzenia miesięcznego w gospodarce narodowej za rok poprzedzający, ogłaszanego
przez Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego.
”
.
32)
W brzmieniu ustalonym przez art. 6 pkt 13 lit. a tiret pierwsze, podwójne tiret pierwsze
ustawy, o której mowa w odnośniku 2.
33)
W brzmieniu ustalonym przez art. 6 pkt 13 lit. a tiret pierwsze, podwójne tiret drugie
ustawy, o której mowa w odnośniku 2.
34)
Dodany przez art. 6 pkt 13 lit. a tiret pierwsze, podwójne tiret trzecie ustawy, o
której mowa w odnośniku 2.
35)
W brzmieniu ustalonym przez art. 6 pkt 13 lit. a tiret drugie ustawy, o której mowa
w odnośniku 2.