Obwieszczenie Ministra Zdrowiaz dnia 30 stycznia 2017 r.w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie
warunków wynagradzania za pracę pracowników podmiotów leczniczych działających w formie
jednostki budżetowej
Spis treści
- Treść obwieszczenia
- Załącznik - Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 17 lipca 2014 r. w sprawie warunków wynagradzania za pracę pracowników podmiotów leczniczych działających w formie jednostki budżetowej
- Załącznik nr 1 - Tabela miesięcznych stawek wynagrodzenia zasadniczego
- Załącznik nr 2 - Tabela zaszeregowania pracowników zatrudnionych w podmiotach leczniczych działających w formie jednostki budżetowej, z wyłączeniem pracowników stacji sanitarno-epidemiologicznych
- Załącznik nr 3 - Tabela zaszeregowania pracowników stacji sanitarno-epidemiologicznych
- Załącznik nr 4 - Wykaz stanowisk, na których przysługuje dodatek funkcyjny, i stawek dodatku funkcyjnego
Treść obwieszczenia
1.
Na podstawie art. 16 ust. 3 ustawy z dnia 20 lipca 2000 r. o ogłaszaniu aktów normatywnych i niektórych
innych aktów prawnych ogłasza się w załączniku do niniejszego obwieszczenia jednolity tekst rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 17 lipca 2014 r. w sprawie warunków wynagradzania
za pracę pracowników podmiotów leczniczych działających w formie jednostki budżetowej , z uwzględnieniem zmian wprowadzonych rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 3 marca 2016 r. zmieniającym rozporządzenie
w sprawie warunków wynagradzania za pracę pracowników podmiotów leczniczych działających
w formie jednostki budżetowej .
2.
Podany w załączniku do niniejszego obwieszczenia tekst jednolity rozporządzenia nie
obejmuje § 2 rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 3 marca 2016 r. zmieniającego rozporządzenie
w sprawie warunków wynagradzania za pracę pracowników podmiotów leczniczych działających
w formie jednostki budżetowej , który stanowi:
„
§ 2.
Rozporządzenie wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia.
”
.
Załącznik - Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 17 lipca 2014 r. w sprawie warunków wynagradzania za pracę pracowników podmiotów leczniczych działających w formie jednostki budżetowej1)Minister Zdrowia kieruje działem administracji rządowej - zdrowie, na podstawie § 1 ust. 2 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 17 listopada 2015 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Zdrowia (Dz. U. poz. 1908).
Na podstawie art. 88 ust. 9 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej zarządza się, co następuje:
§ 1.
Rozporządzenie określa:
1)
warunki wynagradzania za pracę pracowników podmiotów leczniczych działających w formie
jednostki budżetowej, w tym kwoty wynagrodzenia zasadniczego i tabele zaszeregowania
pracowników;
2)
warunki ustalania i wypłacania innych składników wynagrodzenia pracowników podmiotów
leczniczych działających w formie jednostki budżetowej.
§ 2.
Ustala się:
1)
tabelę miesięcznych stawek wynagrodzenia zasadniczego, określoną w załączniku nr 1
do rozporządzenia;
2)
tabelę zaszeregowania pracowników zatrudnionych w podmiotach leczniczych działających
w formie jednostki budżetowej, z wyłączeniem pracowników stacji sanitarno-epidemiologicznych,
określoną w załączniku nr 2 do rozporządzenia;
3)
tabelę zaszeregowania pracowników stacji sanitarno-epidemiologicznych, określoną w
załączniku nr 3 do rozporządzenia;
4)
wykaz stanowisk, na których przysługuje dodatek funkcyjny, i stawek dodatku funkcyjnego,
określony w załączniku nr 4 do rozporządzenia.
§ 3.
1.
W ramach środków na wynagrodzenia pracodawca może utworzyć fundusz premiowy.
2.
Wysokość funduszu premiowego oraz zasady premiowania określa pracodawca w zakładowym
regulaminie premiowania.
§ 4.
1.
Do okresu pracy uprawniającego do dodatku za wieloletnią pracę wlicza się wszystkie
poprzednie zakończone okresy zatrudnienia.
2.
Do okresu pracy uprawniającego do dodatku za wieloletnią pracę wlicza się także inne
okresy, jeżeli z mocy odrębnych przepisów podlegają one wliczeniu do okresu pracy,
od którego zależą uprawnienia pracownicze.
3.
W razie równoczesnego pozostawania w więcej niż jednym stosunku pracy do okresu pracy
uprawniającego do dodatku za wysługę lat wlicza się jeden z tych okresów, w wymiarze
korzystniejszym dla pracownika.
4.
Dodatek za wieloletnią pracę jest wypłacany w terminie wypłaty wynagrodzenia:
1)
począwszy od pierwszego dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym pracownik
nabył prawo do dodatku lub prawo do wyższej stawki dodatku, jeżeli nabycie prawa nastąpiło
w ciągu miesiąca;
2)
za dany miesiąc, jeżeli nabycie prawa do dodatku lub prawa do wyższej stawki dodatku
nastąpiło pierwszego dnia miesiąca.
5.
Dodatek za wieloletnią pracę przysługuje pracownikowi za dni, za które otrzymuje wynagrodzenie,
oraz za dni nieobecności w pracy z powodu niezdolności do pracy wskutek choroby bądź
konieczności osobistego sprawowania opieki nad dzieckiem lub chorym członkiem rodziny,
za które pracownik otrzymuje zasiłek z ubezpieczenia społecznego.
§ 5.
1.
Pracownikowi wykonującemu zawód medyczny oraz innemu pracownikowi, którego praca pozostaje
w związku z udzielaniem świadczeń zdrowotnych, posiadającym stopień naukowy doktora,
doktora habilitowanego lub tytuł naukowy profesora pracodawca ustala i wypłaca miesięczny
dodatek:
1)
do 50% wynagrodzenia zasadniczego, jednak nie mniej niż 185 zł - za tytuł naukowy
profesora;
2)
do 30% wynagrodzenia zasadniczego, jednak nie mniej niż 125 zł - za stopień naukowy
doktora habilitowanego;
3)
do 20% wynagrodzenia zasadniczego, jednak nie mniej niż 65 zł - za stopień naukowy
doktora.
2.
Pracownikowi, o którym mowa w ust. 1, posiadającemu jednocześnie określony stopień
i tytuł naukowy pracodawca ustala i wypłaca tylko jeden dodatek w wyższej wysokości.
3.
Dodatek jest wypłacany w terminie wypłaty wynagrodzenia, począwszy od pierwszego dnia
miesiąca następującego po miesiącu, w którym nastąpiło udokumentowanie uprawnień.
§ 6.
Wysokość dodatków, o których mowa w art. 88 ust. 3, 3a i 4 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej, pracodawca ustala, uwzględniając rodzaj i charakter pracy wykonywanej przez pracowników.
Dodatki te są wypłacane w terminie wypłaty wynagrodzenia.
§ 7.
1.
Pracownikom innym niż wymienieni w art. 99 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej, wykonującym pracę w porze nocnej, pracodawca ustala i wypłaca dodatek za każdą godzinę
pracy w porze nocnej w wysokości 20% stawki godzinowej wynagrodzenia zasadniczego.
Dodatek ten nie może być niższy niż dodatek ustalony na podstawie art. 1518 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy .
2.
Godzinową stawkę wynagrodzenia zasadniczego oblicza się, dzieląc miesięczną stawkę
wynagrodzenia zasadniczego, wynikającą z osobistego zaszeregowania pracownika, przez
liczbę godzin pracy przypadających do przepracowania w danym miesiącu.
§ 8.
1.
Kierowcy samochodu osobowego może być ustalone i wypłacane, za jego zgodą, wynagrodzenie
ryczałtowe obejmujące poszczególne składniki wynagrodzenia, w szczególności wynagrodzenie
zasadnicze, dodatek za pracę w godzinach nadliczbowych oraz dodatek za pracę w porze
nocnej, uwzględniające liczbę godzin przypadających do przepracowania w okresie jednego
miesiąca, w przypadkach, gdy faktyczny czas pracy kierowcy w poszczególnych miesiącach
nie ulega wahaniom i odpowiada liczbie godzin przyjętych do obliczenia wynagrodzenia.
2.
Kierowcy, któremu powierzono dodatkowe czynności wykraczające poza zakres jego podstawowych
obowiązków, pracodawca ustala i wypłaca dodatek w wysokości do 60% najniższej stawki
wynagrodzenia zasadniczego w pierwszej kategorii zaszeregowania określonej w tabeli
miesięcznych stawek wynagrodzenia zasadniczego, określonej w załączniku nr 1 do rozporządzenia.
3.
Wysokość dodatku, o którym mowa w ust. 2, za wykonywanie poszczególnych czynności
pracodawca ustala, uwzględniając rodzaj czynności i ich uciążliwość.
§ 9.
1.
Za długoletnią pracę pracodawca wypłaca pracownikowi nagrody jubileuszowe w wysokości:
1)
75% miesięcznego wynagrodzenia - po 20 latach pracy;
2)
100% miesięcznego wynagrodzenia - po 25 latach pracy;
3)
150% miesięcznego wynagrodzenia - po 30 latach pracy;
4)
200% miesięcznego wynagrodzenia - po 35 latach pracy;
5)
300% miesięcznego wynagrodzenia - po 40 latach pracy.
2.
Do okresu pracy uprawniającego do nagrody jubileuszowej wlicza się wszystkie poprzednie
zakończone okresy zatrudnienia oraz inne okresy, jeżeli z mocy odrębnych przepisów
podlegają one wliczeniu do okresu pracy, od którego zależą uprawnienia pracownicze.
3.
W razie równoczesnego pozostawania w więcej niż jednym stosunku pracy, do okresu pracy
uprawniającego do nagrody jubileuszowej wlicza się jeden z tych okresów, w wymiarze
korzystniejszym dla pracownika.
4.
Pracownik nabywa prawo do nagrody jubileuszowej w dniu upływu okresu uprawniającego
do nagrody.
5.
Pracownik jest obowiązany udokumentować swoje prawo do nagrody jubileuszowej, jeżeli
w jego aktach osobowych brak jest odpowiedniej dokumentacji.
6.
Wypłata nagrody jubileuszowej powinna nastąpić niezwłocznie po nabyciu przez pracownika
prawa do tej nagrody.
7.
Podstawę obliczenia nagrody jubileuszowej stanowi wynagrodzenie przysługujące pracownikowi
w dniu nabycia prawa do nagrody, a jeżeli dla pracownika jest to korzystniejsze -
wynagrodzenie przysługujące w dniu jej wypłaty. Jeżeli pracownik nabył prawo do nagrody
jubileuszowej, będąc zatrudnionym w innym wymiarze czasu pracy niż w dniu jej wypłaty,
podstawę obliczenia nagrody stanowi wynagrodzenie przysługujące pracownikowi w dniu
nabycia prawa do nagrody. Nagrodę oblicza się według zasad obowiązujących przy ustalaniu
ekwiwalentu pieniężnego za urlop wypoczynkowy.
8.
W razie ustania stosunku pracy w związku z przejściem pracownika na rentę z tytułu
niezdolności do pracy lub emeryturę, pracownikowi, któremu do nabycia prawa do nagrody
jubileuszowej brakuje mniej niż 12 miesięcy, licząc od dnia rozwiązania stosunku pracy,
nagrodę tę wypłaca się w dniu rozwiązania stosunku pracy.
§ 10.
1.
Pracownikowi przechodzącemu na emeryturę lub rentę z tytułu niezdolności do pracy
przysługuje jednorazowa odprawa w wysokości:
1)
jednomiesięcznego wynagrodzenia, jeżeli był zatrudniony krócej niż 15 lat;
2)
dwumiesięcznego wynagrodzenia, jeżeli był zatrudniony co najmniej 15 lat;
3)
trzymiesięcznego wynagrodzenia, jeżeli był zatrudniony co najmniej 20 lat.
2.
Odprawę oblicza się według zasad obowiązujących przy ustalaniu ekwiwalentu pieniężnego
za urlop wypoczynkowy.
3.
Okresy pracy i inne okresy uprawniające do odprawy ustala się według zasad obowiązujących
przy ustalaniu okresów uprawniających do dodatku za wieloletnią pracę.
4.
Pracownik, który otrzymał odprawę, nie może ponownie nabyć do niej prawa.
§ 11.
Przepisy rozporządzenia mają zastosowanie do pracowników Krajowego Ośrodka Zapobiegania
Zachowaniom Dyssocjalnym, o którym mowa w ustawie z dnia 22 listopada 2013 r. o postępowaniu wobec osób z zaburzeniami psychicznymi
stwarzających zagrożenie życia, zdrowia lub wolności seksualnej innych osób , od dnia 22 stycznia 2014 r.
§ 12.
1)
Minister Zdrowia kieruje działem administracji rządowej - zdrowie, na podstawie §
1 ust. 2 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 17 listopada 2015 r. w sprawie
szczegółowego zakresu działania Ministra Zdrowia (Dz. U. poz. 1908).
2)
Niniejsze rozporządzenie było poprzedzone rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia
28 czerwca 2013 r. w sprawie warunków wynagradzania za pracę pracowników podmiotów
leczniczych działających w formie jednostki budżetowej (Dz. U. poz. 769), które utraciło
moc z dniem wejścia w życie niniejszego rozporządzenia na podstawie art. 57 ustawy
z dnia 22 listopada 2013 r. o postępowaniu wobec osób z zaburzeniami psychicznymi
stwarzających zagrożenie życia, zdrowia lub wolności seksualnej innych osób (Dz. U.
z 2014 r. poz. 24).
Załącznik nr 1 - Tabela miesięcznych stawek wynagrodzenia zasadniczego3)W brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 1 rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 3 marca 2016 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie warunków wynagradzania za pracę pracowników podmiotów leczniczych działających w formie jednostki budżetowej (Dz. U. poz. 305), które weszło w życie z dniem 25 marca 2016 r.
|
3)
W brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 1 rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 3 marca
2016 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie warunków wynagradzania za pracę pracowników
podmiotów leczniczych działających w formie jednostki budżetowej (Dz. U. poz. 305),
które weszło w życie z dniem 25 marca 2016 r.
Załącznik nr 2 - Tabela zaszeregowania pracowników zatrudnionych w podmiotach leczniczych działających w formie jednostki budżetowej, z wyłączeniem pracowników stacji sanitarno-epidemiologicznych
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4) W brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 2 lit. a rozporządzenia, o którym mowa w odnośniku
3.
5) W brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 2 lit. b rozporządzenia, o którym mowa w odnośniku
3.
Załącznik nr 3 - Tabela zaszeregowania pracowników stacji sanitarno-epidemiologicznych
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6) W brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 3 rozporządzenia, o którym mowa w odnośniku 3.
Załącznik nr 4 - Wykaz stanowisk, na których przysługuje dodatek funkcyjny, i stawek dodatku funkcyjnego
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7) W brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 4 rozporządzenia, o którym mowa w odnośniku 3.