Obwieszczenie Ministra Rozwoju i Finansówz dnia 11 października 2017 r.w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia Ministra Gospodarki w sprawie
ustalenia planu rozwoju specjalnej strefy ekonomicznej Krakowski Park Technologiczny 1)Minister Rozwoju i Finansów kieruje działem administracji rządowej - gospodarka, na
podstawie § 1 ust. 2 pkt 3 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 września
2016 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Rozwoju i Finansów (Dz.
U. poz. 1595).
Spis treści
Treść obwieszczenia
1.
Na podstawie art. 16 ust. 3 ustawy z dnia 20 lipca 2000 r. o ogłaszaniu aktów normatywnych i niektórych
innych aktów prawnych ogłasza się w załączniku do niniejszego obwieszczenia jednolity tekst rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 31 sierpnia 2009 r. w sprawie ustalenia
planu rozwoju specjalnej strefy ekonomicznej Krakowski Park Technologiczny , z uwzględnieniem zmian wprowadzonych rozporządzeniem Ministra Rozwoju z dnia 21 września 2016 r. zmieniającym rozporządzenie
w sprawie ustalenia planu rozwoju specjalnej strefy ekonomicznej Krakowski Park Technologiczny .
2.
Podany w załączniku do niniejszego obwieszczenia tekst jednolity rozporządzenia nie
obejmuje § 2 rozporządzenia Ministra Rozwoju z dnia 21 września 2016 r. zmieniającego rozporządzenie
w sprawie ustalenia planu rozwoju specjalnej strefy ekonomicznej Krakowski Park Technologiczny , który stanowi:
„
§ 2.
Rozporządzenie wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia.
”
.
1)
Minister Rozwoju i Finansów kieruje działem administracji rządowej - gospodarka, na
podstawie § 1 ust. 2 pkt 3 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 września
2016 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Rozwoju i Finansów (Dz.
U. poz. 1595).
Załącznik - Rozporządzenie Ministra Gospodarki z dnia 31 sierpnia 2009 r. w sprawie ustalenia planu rozwoju specjalnej strefy ekonomicznej Krakowski Park Technologiczny1)Obecnie działem administracji rządowej - gospodarka kieruje Minister Rozwoju i Finansów, na podstawie § 1 ust. 2 pkt 3 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 września 2016 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Rozwoju i Finansów (Dz. U. poz. 1595).
Na podstawie art. 9 ust. 1 ustawy z dnia 20 października 1994 r. o specjalnych strefach ekonomicznych zarządza się, co następuje:
§ 1.
Ustala się plan rozwoju specjalnej strefy ekonomicznej Krakowski Park Technologiczny,
stanowiący załącznik do rozporządzenia.
§ 2.
Rozporządzenie wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia2)Rozporządzenie zostało ogłoszone w dniu 24 września 2009 r..3)Niniejsze rozporządzenie było poprzedzone rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia
12 października 1999 r. w sprawie ustalenia planu rozwoju Specjalnej Strefy Ekonomicznej
„Krakowski Park Technologiczny” (Dz. U. poz. 960), które utraciło moc z dniem 5 sierpnia
2009 r. na podstawie art. 5 ustawy z dnia 30 maja 2008 r. o zmianie ustawy o specjalnych
strefach ekonomicznych (Dz. U. poz. 746).
1)
Obecnie działem administracji rządowej - gospodarka kieruje Minister Rozwoju i Finansów,
na podstawie § 1 ust. 2 pkt 3 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 września
2016 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Rozwoju i Finansów (Dz.
U. poz. 1595).
2)
Rozporządzenie zostało ogłoszone w dniu 24 września 2009 r.
3)
Niniejsze rozporządzenie było poprzedzone rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia
12 października 1999 r. w sprawie ustalenia planu rozwoju Specjalnej Strefy Ekonomicznej
„Krakowski Park Technologiczny” (Dz. U. poz. 960), które utraciło moc z dniem 5 sierpnia
2009 r. na podstawie art. 5 ustawy z dnia 30 maja 2008 r. o zmianie ustawy o specjalnych
strefach ekonomicznych (Dz. U. poz. 746).
Załącznik nr 1 - Plan rozwoju krakowskiego parku technologicznego
1.
Wstęp
Plan rozwoju strefy określa w szczególności cele ustanowienia strefy, działania służące
osiągnięciu tych celów oraz obowiązki zarządzającego dotyczące działań zmierzających
do osiągnięcia celów ustanowienia strefy i terminy wykonania tych obowiązków.
1.1.
Wprowadzenie
Krakowski Park Technologiczny (KPT) został ustanowiony na mocy rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 października 1997 r. w sprawie ustanowienia
specjalnej strefy ekonomicznej w Krakowie wydanego na podstawie art. 4 ust. 1 ustawy z dnia 20 października 1994 r. o specjalnych strefach ekonomicznych . Jej obecny obszar i granice zostały ustalone w drodze kolejnych zmian rozporządzenia
ustanawiającego KPT. Pierwotnie strefa została utworzona na 12 lat i obejmowała tereny
Krakowa o powierzchni 66,4801 ha. Na koniec 2008 r. obszar strefy wyniósł 416,6727
ha i obejmował tereny miast: Kraków, Krosno, Nowy Sącz, Oświęcim i Tarnów oraz gmin:
Andrychów, Dobczyce, Gdów, Niepołomice, Słomniki, Wolbrom i Zabierzów. Zgodnie z założeniami
pierwotnego planu rozwoju strefy, wprowadzonego rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 12 października 1999 r. w sprawie ustalenia
planu rozwoju Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Krakowski Park Technologiczny” , funkcjonowanie KPT miało doprowadzić m.in. do rozwoju sektora wysokich technologii
przy wykorzystaniu potencjału naukowo-badawczego wyższych uczelni i instytutów.
1.2.
Podstawowe dane o strefie na dzień 31 grudnia 2008 r.
Spośród 416,6727 ha gruntów objętych KPT było zagospodarowanych 299,3613 ha, co stanowiło
71,84% ogólnej powierzchni strefy. Poniesione przez zarządzającego strefą od początku
jej funkcjonowania wydatki na inwestycje infrastrukturalne wyniosły 21,1 mln zł. Wydano
67 zezwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej, w oparciu o które zrealizowano
nowe inwestycje o wartości 1243 mln zł i utworzono 5744 nowe miejsca pracy.
1.34)W brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 1 rozporządzenia Ministra Rozwoju z dnia 21 września 2016 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustalenia planu rozwoju specjalnej strefy ekonomicznej Krakowski Park Technologiczny (Dz. U. poz. 1603), które weszło w życie z dniem 18 października 2016 r..
Misja KPT
Misją strefy jest wspieranie rozwoju województw: małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego,
poprzez stosowanie rozwiązań uwzględniających i wykorzystujących szczególne uwarunkowania
regionów oraz tworzenie warunków do trwałego rozwoju gospodarczego zorientowanego
na dojrzałą gospodarkę rynkową. Realizacja misji polega na podejmowaniu inicjatyw
na rzecz wzrostu innowacyjności gospodarek województw na obszarach objętych strefą.
Celem nadrzędnym jest tworzenie jak najlepszych warunków do realizacji przedsięwzięć
inwestycyjnych oraz zwiększenie efektywności wykorzystywania potencjału gospodarczego
regionów, w tym zasobów ludzkich poprzez tworzenie atrakcyjnych miejsc pracy. Funkcjonowanie
KPT w regionach właściwych dla jej działania ma wspierać rozwój gospodarczo-społeczny
z zamiarem osiągnięcia m.in. celów Strategii na rzecz inteligentnego i zrównoważonego
rozwoju sprzyjającego włączeniu społecznemu - Europa 2020, co wiąże się z:
1)
realizacją zadań określonych w Strategii Rozwoju Województwa Małopolskiego na lata
2011-20205)Uchwała Sejmiku Województwa Małopolskiego nr XII/183/11 z dnia 26 września 2011 r., w szczególności poprzez poprawę konkurencyjności regionu tak, aby stał się „regionem
nowoczesnej gospodarki”;
2)
realizacją zadań określonych w Strategii Rozwoju Województwa Podkarpackiego na lata
2007-20206)Uchwała Sejmiku Województwa Podkarpackiego nr LXIII/790/06 z dnia 20 października
2006 r., z późn. zm., w szczególności obejmujących tworzenie warunków do wzrostu konkurencyjności gospodarki
poprzez rozwijanie przedsiębiorczości, zwiększanie jej innowacyjności oraz podniesienie
atrakcyjności inwestycyjnej regionu;
3)
realizacją zadań określonych w Strategii Rozwoju Województwa Świętokrzyskiego do roku
20207)Uchwała Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego nr XXXIII/589/13 z dnia 16 lipca 2013 r. ukierunkowanych na wzrost konkurencyjności regionu, budowanie spójności terytorialnej
i przeciwdziałanie procesom marginalizacji na obszarach problemowych oraz tworzenie
warunków dla skutecznej, efektywnej i partnerskiej realizacji działań ukierunkowanych
na rozwój województwa.
2.
Cele ustanowienia KPT:
1)
pobudzenie działalności produkcyjnej i usługowej w regionie poprzez wsparcie nowoczesnych
ośrodków przemysłowych;
2)
dywersyfikacja działalności gospodarczej w regionach;
3)
zwiększenie liczby inwestycji o charakterze innowacyjnym;
4)
tworzenie warunków do pozyskiwania inwestycji z sektora badawczo-rozwojowego;
5)
pozyskiwanie nowych lokalizacji strefy w celu uzyskania efektu zrównoważonego wpływu
KPT na obszary będące w zasięgu jej działania;
6)
współfinansowanie wspólnych przedsięwzięć inwestycyjnych w infrastrukturę regionu;
7)
rozwój współpracy z instytucjami zajmującymi się promocją regionalnej oferty inwestycyjnej
mającej m.in. na celu stymulowanie kooperacji firm działających w regionie;
8)
wspieranie rozwoju parków technologicznych oraz klastrów przemysłowych;
9)
aktywizacja rynku pracy, wzrost poziomu wykształcenia i kwalifikacji pracowników;
10)
wspieranie transferu technologii i komercjalizacji rezultatów badań naukowych z instytucji
naukowych do praktyki gospodarczej.
3.
Działania służące osiągnięciu celów ustanowienia KPT:
1)
zbywanie na rzecz przedsiębiorców prawa własności nieruchomości oraz prawa wieczystego
użytkowania gruntów zarządzającego, położonych na terenie strefy, jeżeli jest to zgodne
z celami ustanowienia strefy oraz z polityką rozwoju strefy;
2)
nabywanie nieruchomości na własność oraz prawa użytkowania wieczystego, w przypadkach
określonych w art. 5 ust. 2 ustawy z dnia 20 października 1994 r. o specjalnych strefach ekonomicznych;
3)
nabywanie nieruchomości na własność oraz prawa użytkowania wieczystego w wykonywaniu
prawa pierwokupu, o którym mowa w art. 8 ust. 2 ustawy z dnia 20 października 1994 r. o specjalnych strefach ekonomicznych, w celu dalszego jego udostępniania przedsiębiorcom;
4)
przygotowanie nieruchomości do sprzedaży oraz zorganizowanie i przeprowadzenie na
zlecenie podmiotów, o których mowa w art. 5 ust. 3 i art. 8 ust. 4 ustawy z dnia 20 października 1994 r. o specjalnych
strefach ekonomicznych, przetargu na zbycie nieruchomości stanowiących własność tych podmiotów;
5)
tworzenie warunków racjonalnego gospodarowania urządzeniami infrastruktury gospodarczej
i technicznej;
68)W brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 2 lit. a rozporządzenia, o którym mowa w odnośniku 4.)
przygotowanie techniczne gruntu, budowa lub udział w budowie infrastruktury drogowej
i technicznej służącej realizacji projektów inwestycyjnych w oparciu o zezwolenie;
7)
uczestnictwo w procesach tworzenia strategii rozwoju gospodarczego regionu, programów
restrukturyzacji, planów zagospodarowania przestrzennego i innych przedsięwzięć sprzyjających
aktywizacji gospodarczej regionu;
8)
współpraca z władzami województw, miast, gmin i przedsiębiorcami w celu tworzenia
przyjaznego środowiska dla inwestorów (rozwój mieszkalnictwa, hotelarstwa, bazy turystyczno-wypoczynkowej,
komunikacyjnej itp.);
9)
współpraca z centrami obsługi inwestorów oraz Polską Agencją Informacji i Inwestycji
Zagranicznych S.A.;
10)
współpraca z placówkami dyplomatycznymi i przedsiębiorcami za granicą w zakresie promowania
strefy w celu pozyskiwania nowych inwestorów;
11)
wyznaczanie, na bazie zdobytego doświadczenia i wiedzy, kierunków i trendów rozwoju
określonych branż na obszarach nieobjętych strefą;
12)
tworzenie systemu informacji, w oparciu o centra obsługi inwestora, o firmach wykonawczych
realizujących różne elementy inwestycji;
13)
integracja środowiska gospodarczego w regionie.
W zakresie niezbędnym do realizacji celów określonych w niniejszym planie zarządzający
może być stroną uzgadniającą i opiniującą działania podejmowane przez inne podmioty,
polegające na:
14)
opracowywaniu wszelkich planów zagospodarowania przestrzennego związanych z terenami
stref (współpraca z samorządem);
15)
inwentaryzacji gruntów i posadowionych na gruntach naniesień (współpraca z samorządem,
właścicielem nieruchomości);
16)
negocjacjach dotyczących dostarczania mediów (współpraca z samorządem, właścicielem
nieruchomości, dostawcami mediów);
17)
opracowywaniu koncepcji zaopatrzenia w media;
189)W brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 2 lit. b rozporządzenia, o którym mowa w odnośniku 4.)
pracach projektowych dotyczących budowy infrastruktury drogowej i technicznej;
19)
zawieraniu umów pomiędzy inwestorami a dostawcami mediów.
4.
Obowiązki zarządzającego dotyczące działań zmierzających do osiągnięcia celów ustanowienia
KPT i terminy ich wykonania
Realizacja działań, o których mowa w pkt 3 ppkt 1, 2 i 5 - praca ciągła.
5.
Środki na realizację celów
Zarządzający KPT ponosi m.in. koszty wynikające z zarządzania strefą, w tym koszty
związane z nabywaniem nieruchomości objętych strefą, koszty nabywania nieruchomości
(samodzielnie lub z partnerami) przewidzianych do włączenia w granice strefy w przyszłości,
koszty operacyjne spółki, do których zalicza się wydatki na promocję strefy w kraju
i za granicą, a także, w miarę posiadanych środków, koszty budowy i modernizacji infrastruktury
realizowanej wspólnie z innymi podmiotami (jednostkami samorządu terytorialnego, przedsiębiorcami
itp.). Finansowanie działań określonych niniejszym planem będzie realizowane w następujący
sposób:
1)
ze środków własnych pozyskanych z działalności statutowej (działalność gospodarcza),
w tym z przychodów pochodzących z opłat za administrowanie uzyskiwanych na podstawie
umów cywilnoprawnych zawieranych z przedsiębiorcami;
2)
ze środków pozyskiwanych ze źródeł zewnętrznych, w tym z funduszy strukturalnych.
W miarę udostępniania majątku inwestorom koszty jego utrzymania będą się zmniejszać.
Wysokość wydatków przeznaczonych na marketing i promocję będzie skorelowana z możliwościami
finansowymi zarządzającego. Zakłada się, że część wydatków będzie współfinansowana
przez instytucje zewnętrzne (środki pomocowe, budżety lokalne). Stałym wydatkiem zarządzającego
są koszty funkcjonowania spółki.
610)W brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 3 rozporządzenia, o którym mowa w odnośniku 4..
Polityka rozwoju strefy
6.1.
Inwestycje znaczące dla regionów - perspektywy powiększania terenów
Zasady włączania do stref nowych obszarów zostały określone w Koncepcji rozwoju specjalnych
stref ekonomicznych, zwanej dalej „Koncepcją”, przyjętej przez Radę Ministrów dnia
27 stycznia 2009 r. Koncepcja określa główny cel włączania nowych terenów do specjalnych
stref ekonomicznych, którym jest wspieranie nowych inwestycji pożądanych dla gospodarki
kraju, a więc takich, które w najwyższym stopniu przyczynią się do zrównoważonego
rozwoju społeczno-gospodarczego regionów. Strefa położona jest na terenie trzech województw:
małopolskiego, podkarpackiego oraz świętokrzyskiego, a różne uwarunkowania i cele
rozwojowe tych regionów determinują politykę zagospodarowania terenów strefy, inną
dla każdego województwa:
1)
małopolskiego - zakłada się pozyskiwanie inwestorów, którzy w najwyższym stopniu przyczynią
się do osiągnięcia strategicznych celów województwa, tj.:
-
-dla miasta Krakowa i terenu aglomeracji - projektów z sektora biotechnologii, farmacji, nowoczesnych usług badawczo-rozwojowych,
-
-dla pozostałych terenów Małopolski - inwestorów realizujących projekty produkcyjne, przede wszystkim w branży motoryzacyjnej, chemicznej, budowlanej, maszynowej, spożywczej oraz tworzących centra logistyczne. W powiatach o wysokiej stopie bezrobocia preferowane będą projekty tworzące znaczną liczbę miejsc pracy.
Zgodnie z Koncepcją dla województwa małopolskiego „kryterium sektorów priorytetowych”
poszerza się o produkcję na potrzeby budownictwa oraz produkcję części i akcesoriów
dla przemysłu;
2)
podkarpackiego - zakłada się pozyskiwanie projektów inwestycyjnych, które przyczynią
się do rozwoju klastra „Dolina Lotnicza” oraz inwestycji z branży elektromaszynowej
i chemicznej, wpisujących się w tradycje przemysłowe regionu.
Zgodnie z Koncepcją dla województwa podkarpackiego poszerza się „kryterium sektorów
priorytetowych” o przemysł meblarski i przetwórstwo tworzyw sztucznych;
3)
świętokrzyskiego - zakłada się pozyskanie inwestycji wpisujących się w tradycje przemysłowe
regionu, a więc z branży maszynowej, metalowej, motoryzacyjnej i materiałów budowlanych.
Polityka lokowania inwestycji będzie uwzględniała specyficzne warunki konkretnego
rejonu, kładąc przy tym szczególny nacisk na lokowanie projektów innowacyjnych, wykorzystujących
najnowsze technologie. Ponadto preferowane będą inwestycje, których profil działalności
pozwoli wykorzystać dostępne, wykwalifikowane kadry.
Zgodnie z Koncepcją dla województwa świętokrzyskiego poszerza się „kryterium sektorów
priorytetowych” o produkcję wyrobów na potrzeby budownictwa i przemysł metalowy.
Realizowane działania marketingowo-promocyjne będą zgodne z polityką rozwoju strefy
określoną w Koncepcji, a ujęte w niej zasady obejmowania nowych gruntów statusem specjalnej
strefy ekonomicznej będą stanowić podstawę do oceny wniosków kierowanych do zarządzającego
o włączenie nowych terenów do strefy.
6.2.
Etapy rozwoju KPT
Kształtowanie i rozwój strefy jest przedsięwzięciem długofalowym, prowadzonym do końca
funkcjonowania strefy, tj. do dnia 31 grudnia 2026 r. Plan rozwoju ma charakter strategiczny
oraz długofalowy i dzieli się na 3 etapy:
|
4)
W brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 1 rozporządzenia Ministra Rozwoju z dnia 21 września
2016 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustalenia planu rozwoju specjalnej
strefy ekonomicznej Krakowski Park Technologiczny (Dz. U. poz. 1603), które weszło
w życie z dniem 18 października 2016 r.
5)
Uchwała Sejmiku Województwa Małopolskiego nr XII/183/11 z dnia 26 września 2011 r.
6)
Uchwała Sejmiku Województwa Podkarpackiego nr LXIII/790/06 z dnia 20 października
2006 r., z późn. zm.
7)
Uchwała Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego nr XXXIII/589/13 z dnia 16 lipca 2013 r.
8)
W brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 2 lit. a rozporządzenia, o którym mowa w odnośniku
4.
9)
W brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 2 lit. b rozporządzenia, o którym mowa w odnośniku
4.
10)
W brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 3 rozporządzenia, o którym mowa w odnośniku 4.