Obwieszczenie Ministra Rozwoju i Finansówz dnia 11 października 2017 r.w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia Ministra Gospodarki w sprawie
ustalenia planu rozwoju Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej 1)Minister Rozwoju i Finansów kieruje działem administracji rządowej - gospodarka, na
podstawie § 1 ust. 2 pkt 3 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 września
2016 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Rozwoju i Finansów (Dz.
U. poz. 1595).
Spis treści
Treść obwieszczenia
1.
Na podstawie art. 16 ust. 3 ustawy z dnia 20 lipca 2000 r. o ogłaszaniu aktów normatywnych i niektórych
innych aktów prawnych ogłasza się w załączniku do niniejszego obwieszczenia jednolity tekst rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 31 sierpnia 2009 r. w sprawie ustalenia
planu rozwoju Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej , z uwzględnieniem zmian wprowadzonych rozporządzeniem Ministra Rozwoju z dnia 16 września 2016 r. zmieniającym rozporządzenie
w sprawie ustalenia planu rozwoju Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej .
2.
Podany w załączniku do niniejszego obwieszczenia tekst jednolity rozporządzenia nie
obejmuje § 2 rozporządzenia Ministra Rozwoju z dnia 16 września 2016 r. zmieniającego rozporządzenie
w sprawie ustalenia planu rozwoju Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej , który stanowi:
„
§ 2.
Rozporządzenie wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia.
”
.
1)
Minister Rozwoju i Finansów kieruje działem administracji rządowej - gospodarka, na
podstawie § 1 ust. 2 pkt 3 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 września
2016 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Rozwoju i Finansów (Dz.
U. poz. 1595).
Załącznik - Rozporządzenie Ministra Gospodarki z dnia 31 sierpnia 2009 r. w sprawie ustalenia planu rozwoju Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej1)Obecnie działem administracji rządowej - gospodarka kieruje Minister Rozwoju i Finansów, na podstawie § 1 ust. 2 pkt 3 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 września 2016 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Rozwoju i Finansów (Dz. U. poz. 1595).
Na podstawie art. 9 ust. 1 ustawy z dnia 20 października 1994 r. o specjalnych strefach ekonomicznych zarządza się, co następuje:
§ 1.
Ustala się plan rozwoju Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, stanowiący załącznik
do rozporządzenia.
§ 2.
Rozporządzenie wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia2)Rozporządzenie zostało ogłoszone w dniu 24 września 2009 r..3)Niniejsze rozporządzenie było poprzedzone rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia
2 grudnia 1997 r. w sprawie ustalenia planu rozwoju Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej
(Dz. U. poz. 1003), które utraciło moc z dniem 5 sierpnia 2009 r. na podstawie art.
5 ustawy z dnia 30 maja 2008 r. o zmianie ustawy o specjalnych strefach ekonomicznych
(Dz. U. poz. 746).
1)
Obecnie działem administracji rządowej - gospodarka kieruje Minister Rozwoju i Finansów,
na podstawie § 1 ust. 2 pkt 3 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 września
2016 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Rozwoju i Finansów (Dz.
U. poz. 1595).
2)
Rozporządzenie zostało ogłoszone w dniu 24 września 2009 r.
3)
Niniejsze rozporządzenie było poprzedzone rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia
2 grudnia 1997 r. w sprawie ustalenia planu rozwoju Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej
(Dz. U. poz. 1003), które utraciło moc z dniem 5 sierpnia 2009 r. na podstawie art.
5 ustawy z dnia 30 maja 2008 r. o zmianie ustawy o specjalnych strefach ekonomicznych
(Dz. U. poz. 746).
Załącznik nr 1 - Plan rozwoju Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej
1.
Wstęp
Plan rozwoju strefy określa w szczególności cele ustanowienia strefy, działania służące
osiągnięciu tych celów oraz obowiązki zarządzającego dotyczące działań zmierzających
do osiągnięcia celów ustanowienia strefy i terminy wykonania tych obowiązków.
1.1.
Wprowadzenie
Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna (LSSE) została utworzona rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 15 kwietnia 1997 r. w sprawie ustanowienia legnickiej
specjalnej strefy ekonomicznej wydanym na podstawie art. 4 ust. 1 ustawy z dnia 20 października 1994 r. o specjalnych strefach ekonomicznych . Jej obecny obszar i granice zostały ustalone w drodze kolejnych zmian rozporządzenia
ustanawiającego LSSE. Pierwotnie strefa obejmowała tereny inwestycyjne o powierzchni
381,69 ha położone w Warcie Bolesławieckiej, Legnicy, Gromadce oraz Polkowicach. Na
koniec 2008 r. obszar strefy wyniósł 457,4908 ha i obejmował tereny miast: Chojnów,
Głogów, Legnica, Lubin i Złotoryja oraz gmin: Gromadka, Legnickie Pole, Polkowice,
Prochowice, Przemków i Środa Śląska. Zgodnie z założeniami pierwotnego planu rozwoju
strefy, wprowadzonego rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 2 grudnia 1997 r. w sprawie ustalenia planu
rozwoju Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej , funkcjonowanie LSSE miało doprowadzić m.in. do utworzenia nowych miejsc pracy dzięki
stworzeniu pełnej infrastruktury na obszarze strefy oraz do zapewnienia kompleksowych
usług na najwyższym poziomie dla wyselekcjonowanej grupy inwestorów.
1.2.
Podstawowe dane o strefie na dzień 31 grudnia 2008 r.
Spośród 457,4908 ha gruntów objętych LSSE zostało zagospodarowanych 314,9395 ha, co
stanowi około 70% ogólnej powierzchni strefy. Poniesione przez zarządzającego strefą
od początku jej funkcjonowania wydatki na inwestycje infrastrukturalne wyniosły 38,33
mln zł. Wydano 89 zezwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej, w oparciu o które
zrealizowano nowe inwestycje o wartości 4024 mln zł i utworzono 8417 nowych trwałych
miejsc pracy.
1.34)W brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 1 rozporządzenia Ministra Rozwoju z dnia 16 września 2016 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustalenia planu rozwoju Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (Dz. U. poz. 1613), które weszło w życie z dniem 20 października 2016 r..
Misja LSSE
Misją strefy jest wspieranie rozwoju regionów położonych przy zachodniej granicy Polski,
w szczególności województwa dolnośląskiego i lubuskiego, poprzez stosowanie rozwiązań
uwzględniających i wykorzystujących szczególne uwarunkowania regionów oraz tworzenie
warunków do trwałego rozwoju gospodarczego zorientowanego na dojrzałą gospodarkę rynkową.
Realizacja misji polega na podejmowaniu inicjatyw mających na celu wzrost innowacyjności
gospodarek województw na obszarach objętych strefą. Celem nadrzędnym jest tworzenie
jak najlepszych warunków do realizacji przedsięwzięć inwestycyjnych oraz zwiększanie
stopnia efektywności wykorzystywania potencjału gospodarczego regionów, w tym zasobów
ludzkich poprzez tworzenie atrakcyjnych miejsc pracy.
Funkcjonowanie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w regionach właściwych dla
jej oddziaływania ma wspierać rozwój gospodarczo-społeczny z zamiarem osiągnięcia
między innymi celów Strategii na rzecz inteligentnego i zrównoważonego rozwoju sprzyjającego
włączeniu społecznemu - Europa 2020. Osiągnięcie tych celów wiąże się nierozerwalnie
z:
1)
realizacją zadań określonych w Strategii Rozwoju Województwa Dolnośląskiego do 2020
roku5)Uchwała Sejmiku Województwa Dolnośląskiego nr XLVIII/649/2005 z dnia 30 listopada
2005 r., ukierunkowanych na zbudowanie konkurencyjnej i innowacyjnej gospodarki Dolnego Śląska
m.in. poprzez podniesienie atrakcyjności inwestycyjnej, budowę gospodarki opartej
na wiedzy oraz wspieraniu aktywności gospodarczej;
2)
realizacją zadań określonych w Strategii Rozwoju Województwa Lubuskiego 20206)Uchwała Sejmiku Województwa Lubuskiego nr XXXII/319/12 z dnia 19 listopada 2012 r. ukierunkowanych na wzrost konkurencyjności regionu (wewnętrznej oraz międzynarodowej)
m.in. poprzez udoskonalenie oraz rozwój infrastruktury technicznej i komunalnej poprawiającej
warunki życia oraz podnoszącej atrakcyjność inwestycyjną obszarów aktywności gospodarczej.
2.
Cele ustanowienia LSSE:
1)
pobudzenie działalności produkcyjnej i usługowej w regionie poprzez wsparcie nowoczesnych
ośrodków przemysłowych;
2)
dywersyfikacja działalności gospodarczej w regionach;
3)
zwiększenie liczby inwestycji o charakterze innowacyjnym;
4)
stwarzanie warunków do pozyskiwania inwestycji z sektora B+R;
5)
pozyskiwanie nowych lokalizacji Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w celu uzyskania
efektu zrównoważonego wpływu strefy na obszary będące w zasięgu jej działania;
6)
wspieranie procesów rewitalizacji terenów zdegradowanych, ze szczególnym uwzględnieniem
terenów poprzemysłowych oraz mienia pozostawionego przez byłe jednostki Armii Radzieckiej;
7)
współfinansowanie wspólnych przedsięwzięć inwestycyjnych w infrastrukturę regionu;
8)
rozwój współpracy z instytucjami zajmującymi się promocją regionalnej oferty inwestycyjnej
mającej m.in. na celu stymulowanie kooperacji firm działających w regionie;
9)
wspieranie rozwoju parków technologicznych oraz klastrów przemysłowych;
10)
aktywizacja rynku pracy, wzrost poziomu wykształcenia i kwalifikacji pracowników.
3.
Działania służące osiągnięciu celów ustanowienia LSSE:
1)
zbywanie na rzecz przedsiębiorców prawa własności nieruchomości oraz prawa wieczystego
użytkowania gruntów zarządzającego, położonych na terenie strefy, jeżeli jest to zgodne
z celami ustanowienia strefy oraz z polityką rozwoju strefy;
2)
nabywanie nieruchomości na własność oraz prawa użytkowania wieczystego, w przypadkach
określonych w art. 5 ust. 2 ustawy z dnia 20 października 1994 r. o specjalnych strefach ekonomicznych;
3)
nabywanie nieruchomości na własność oraz prawa użytkowania wieczystego w wykonywaniu
prawa pierwokupu, o którym mowa w art. 8 ust. 2 ustawy z dnia 20 października 1994 r. o specjalnych strefach ekonomicznych, w celu dalszego jego udostępniania przedsiębiorcom;
4)
przygotowanie nieruchomości do sprzedaży oraz zorganizowanie i przeprowadzenie na
zlecenie podmiotów, o których mowa w art. 5 ust. 3 i art. 8 ust. 4 ustawy z dnia 20 października 1994 r. o specjalnych
strefach ekonomicznych, przetargu na zbycie nieruchomości stanowiących własność tych podmiotów;
5)
tworzenie warunków racjonalnego gospodarowania urządzeniami infrastruktury gospodarczej
i technicznej;
67)W brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 2 lit. a rozporządzenia, o którym mowa w odnośniku 4.)
przygotowanie techniczne gruntu, budowa lub udział w budowie infrastruktury drogowej
i technicznej służącej realizacji projektów inwestycyjnych w oparciu o zezwolenie;
7)
uczestnictwo w procesach tworzenia strategii rozwoju gospodarczego regionu, programów
restrukturyzacji, planów zagospodarowania przestrzennego i innych przedsięwzięć sprzyjających
aktywizacji gospodarczej regionu;
8)
współpraca z władzami województw, miast, gmin i przedsiębiorcami w celu tworzenia
przyjaznego środowiska dla inwestorów (rozwój mieszkalnictwa, hotelarstwa, bazy turystyczno-wypoczynkowej,
komunikacyjnej itp.);
9)
współpraca z centrami obsługi inwestorów oraz Polską Agencją Informacji i Inwestycji
Zagranicznych S.A.;
10)
współpraca z placówkami dyplomatycznymi i przedsiębiorcami za granicą w zakresie promowania
strefy w celu pozyskiwania nowych inwestorów;
11)
wyznaczanie, na bazie zdobytego doświadczenia i wiedzy, kierunków i trendów rozwoju
określonych branż na obszarach nieobjętych strefą;
12)
tworzenie systemu informacji, w oparciu o centra obsługi inwestora, o firmach wykonawczych
realizujących różne elementy inwestycji;
13)
integracja środowiska gospodarczego w regionie.
W zakresie niezbędnym do realizacji celów określonych w niniejszym planie zarządzający
może być stroną uzgadniającą i opiniującą działania podejmowane przez inne podmioty,
polegające na:
14)
opracowywaniu wszelkich planów zagospodarowania przestrzennego związanych z terenami
stref (współpraca z samorządem);
15)
inwentaryzacji gruntów i posadowionych na gruntach naniesień (współpraca z samorządem,
właścicielem nieruchomości);
16)
negocjacjach dotyczących dostarczania mediów (współpraca z samorządem, właścicielem
nieruchomości, dostawcami mediów);
17)
opracowywaniu koncepcji zaopatrzenia w media;
188)W brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 2 lit. b rozporządzenia, o którym mowa w odnośniku 4.)
pracach projektowych dotyczących budowy infrastruktury drogowej i technicznej;
19)
zawieraniu umów pomiędzy inwestorami a dostawcami mediów.
4.
Obowiązki zarządzającego dotyczące działań zmierzających do osiągnięcia celów ustanowienia
LSSE i terminy ich wykonania
Realizacja działań, o których mowa w pkt 3 ppkt 1, 2 i 5 - praca ciągła.
5.
Środki na realizację celów
Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. ponosi m.in. koszty wynikające z zarządzania
strefą, w tym koszty związane z nabywaniem nieruchomości objętych strefą, koszty nabywania
nieruchomości (samodzielnie lub z partnerami) przewidzianych do włączenia w granice
strefy w przyszłości, koszty operacyjne spółki, do których zalicza się wydatki na
promocję strefy w kraju i za granicą, a także, w miarę posiadanych środków, koszty
budowy i modernizacji infrastruktury realizowanej wspólnie z innymi podmiotami (jednostkami
samorządu terytorialnego, przedsiębiorcami itp.). Finansowanie działań określonych
niniejszym planem będzie realizowane w następujący sposób:
1)
ze środków własnych pozyskanych z działalności statutowej (działalność gospodarcza),
w tym z przychodów pochodzących z opłat za administrowanie uzyskiwanych na podstawie
umów cywilnoprawnych zawieranych z przedsiębiorcami;
2)
ze środków pozyskiwanych ze źródeł zewnętrznych, w tym z funduszy strukturalnych.
W miarę udostępniania majątku inwestorom koszty jego utrzymania będą się zmniejszać.
Wysokość wydatków przeznaczonych na marketing i promocję będzie skorelowana z możliwościami
finansowymi zarządzającego. Zakłada się, że część wydatków będzie współfinansowana
przez instytucje zewnętrzne (środki pomocowe, budżety lokalne). Stałym wydatkiem zarządzającego
są koszty funkcjonowania spółki.
69)W brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 3 rozporządzenia, o którym mowa w odnośniku 4..
Polityka rozwoju strefy
6.1.
Inwestycje znaczące dla regionów - perspektywy powiększania terenów
Zasady włączania do stref nowych obszarów zostały określone w Koncepcji rozwoju specjalnych
stref ekonomicznych, zwanej dalej „Koncepcją”, przyjętej przez Radę Ministrów dnia
27 stycznia 2009 r. Koncepcja określa główny cel włączania nowych terenów do specjalnych
stref ekonomicznych, którym jest wspieranie nowych inwestycji pożądanych dla gospodarki
kraju, a więc takich, które w najwyższym stopniu przyczynią się do zrównoważonego
rozwoju społeczno-gospodarczego regionów. Strefa legnicka obejmuje zasięgiem działania
dwa województwa: dolnośląskie i lubuskie. Uwzględniając specyficzne uwarunkowania
każdego z województw, zróżnicowano politykę zagospodarowania inwestycyjnego terenów.
I tak:
dla województwa dolnośląskiego - założono pozyskiwanie inwestorów reprezentujących zaawansowane technologie, współpracujących
z instytucjami naukowymi oraz zajmujących się gromadzeniem i przetwarzaniem danych.
Kolejną ważną gałęzią gospodarczą województwa jest logistyka. Położenie wielu terenów
inwestycyjnych wzdłuż autostrad A4 i A18, na skrzyżowaniu głównych szlaków komunikacyjnych
wschód-zachód oraz północ-południe, stosunkowo niewielka odległość od granicy z Republiką
Federalną Niemiec oraz Republiką Czeską stwarzają bardzo dobre warunki do rozwoju
tej dziedziny gospodarki. Ponadto uwzględniając dziedziny, w których województwo dysponuje
dużym potencjałem kadro
wym oraz zapleczem okołobiznesowym, a także biorąc pod uwagę dotychczasowe kierunki
rozwoju przemysłu, zakłada się również przyciąganie inwestorów z branży motoryzacyjnej,
maszynowej, tekstylnej, budowlanej oraz spożywczej.
Zgodnie z Koncepcją dla województwa dolnośląskiego „kryterium sektorów priorytetowych”
poszerza się o wytwórczość części i akcesoriów dla przemysłu oraz o przemysł elektrotechniczny;
dla województwa lubuskiego - założono pozyskiwanie inwestorów z branży maszynowej, motoryzacyjnej, elektrotechnicznej,
logistycznej i informatycznej gwarantujących tworzenie miejsc pracy w dziedzinach,
w których województwo dysponuje dużym potencjałem kadrowym oraz zapleczem okołobiznesowym.
Zakłada się również przyciąganie inwestorów zainteresowanych tworzeniem klastrów branżowych
przy współudziale lokalnych uczelni i instytucji naukowych ukierunkowanych na transfer
innowacyjnej wiedzy do przemysłu.
Zgodnie z Koncepcją dla województwa lubuskiego „kryterium sektorów priorytetowych”
poszerza się o przemysł produkujący na potrzeby budownictwa oraz o przemysł drzewny.
Realizowane działania marketingowo-promocyjne będą zgodne z polityką rozwoju strefy
określoną w Koncepcji, a ujęte w niej zasady obejmowania nowych gruntów statusem specjalnej
strefy ekonomicznej będą stanowić podstawę do oceny wniosków kierowanych do zarządzającego
o włączenie nowych terenów do strefy.
6.2.
Etapy rozwoju LSSE
Kształtowanie i rozwój strefy jest przedsięwzięciem długofalowym, prowadzonym do końca
funkcjonowania strefy, tj. do dnia 31 grudnia 2026 r. Plan rozwoju ma charakter strategiczny
oraz długofalowy i dzieli się na 3 etapy:
|
4)
W brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 1 rozporządzenia Ministra Rozwoju z dnia 16 września
2016 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustalenia planu rozwoju Legnickiej
Specjalnej Strefy Ekonomicznej (Dz. U. poz. 1613), które weszło w życie z dniem 20
października 2016 r.
5)
Uchwała Sejmiku Województwa Dolnośląskiego nr XLVIII/649/2005 z dnia 30 listopada
2005 r.
6)
Uchwała Sejmiku Województwa Lubuskiego nr XXXII/319/12 z dnia 19 listopada 2012 r.
7)
W brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 2 lit. a rozporządzenia, o którym mowa w odnośniku
4.
8)
W brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 2 lit. b rozporządzenia, o którym mowa w odnośniku
4.
9)
W brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 3 rozporządzenia, o którym mowa w odnośniku 4.