Obwieszczenie Ministra Infrastruktury i Budownictwaz dnia 10 czerwca 2016 r.w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia Ministra Transportu, Budownictwa
i Gospodarki Morskiej w sprawie sposobu i trybu rozliczania i dokumentowania kosztów
związanych z zapewnieniem służb żeglugi powietrznej za loty zwolnione z opłat nawigacyjnych a)Minister Infrastruktury i Budownictwa kieruje działem administracji rządowej - transport,
na podstawie § 1 ust. 2 pkt 3 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 17 listopada
2015 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Infrastruktury i Budownictwa
(Dz. U. poz. 1907 i 2094).
Spis treści
Treść obwieszczenia
1.
Na podstawie art. 16 ust. 3 ustawy z dnia 20 lipca 2000 r. o ogłaszaniu aktów normatywnych i niektórych
innych aktów prawnych ogłasza się w załączniku do niniejszego obwieszczenia jednolity tekst rozporządzenia Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 13 sierpnia
2013 r. w sprawie sposobu i trybu rozliczania i dokumentowania kosztów związanych
z zapewnieniem służb żeglugi powietrznej za loty zwolnione z opłat nawigacyjnych , z uwzględnieniem zmian wprowadzonych rozporządzeniem Ministra Infrastruktury i Budownictwa z dnia 15 marca 2016 r. zmieniającym
rozporządzenie w sprawie sposobu i trybu rozliczania i dokumentowania kosztów związanych
z zapewnieniem służb żeglugi powietrznej za loty zwolnione z opłat nawigacyjnych .
2.
Podany w załączniku do niniejszego obwieszczenia tekst jednolity rozporządzenia nie
obejmuje § 2 i § 3 rozporządzenia Ministra Infrastruktury i Budownictwa z dnia 15 marca 2016 r.
zmieniającego rozporządzenie w sprawie sposobu i trybu rozliczania i dokumentowania
kosztów związanych z zapewnieniem służb żeglugi powietrznej za loty zwolnione z opłat
nawigacyjnych , które stanowią:
„
§ 2.
Aktualne wykazy, o których mowa w § 5 ust. 2 rozporządzenia zmienianego w § 1, minister
właściwy do spraw transportu przekaże Prezesowi Urzędu Lotnictwa Cywilnego w terminie
14 dni od dnia wejścia w życie niniejszego rozporządzenia.
§ 3.
Rozporządzenie wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia.
”
.
a)
Minister Infrastruktury i Budownictwa kieruje działem administracji rządowej - transport,
na podstawie § 1 ust. 2 pkt 3 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 17 listopada
2015 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Infrastruktury i Budownictwa
(Dz. U. poz. 1907 i 2094).
Załącznik - Rozporządzenie Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 13 sierpnia 2013 r. w sprawie sposobu i trybu rozliczania i dokumentowania kosztów związanych z zapewnieniem służb żeglugi powietrznej za loty zwolnione z opłat nawigacyjnych1)Obecnie działem administracji rządowej - transport kieruje Minister Infrastruktury i Budownictwa, na podstawie § 1 ust. 2 pkt 3 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 17 listopada 2015 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Infrastruktury i Budownictwa (Dz. U. poz. 1907 i 2094).
Na podstawie art. 130 ust. 8 ustawy z dnia 3 lipca 2002 r. - Prawo lotnicze zarządza się, co następuje:
§ 1.
Rozporządzenie określa sposób i tryb rozliczania i dokumentowania kosztów ponoszonych
przez instytucje zapewniające służby żeglugi powietrznej z tytułu obsługi lotów zwolnionych
z opłat nawigacyjnych, za które przysługuje dotacja celowa z budżetu państwa, zwanych
dalej „kosztami refundowanymi”.
§ 2.
Ilekroć w rozporządzeniu jest mowa o:
1)
ustawie - rozumie się przez to ustawę z dnia 3 lipca 2002 r. - Prawo lotnicze;
2)
dotacji - rozumie się przez to dotację celową określoną w ustawie z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych ;
3)
instytucji - rozumie się przez to wyznaczoną instytucję zapewniającą służby żeglugi
powietrznej;
4)
loty IFR - rozumie się przez to loty wykonywane zgodnie z przepisami dla lotów według
wskazań przyrządów (IFR - Instrument Flight Rules);
5)
loty VFR - rozumie się przez to loty wykonywane zgodnie z przepisami dla lotów z widocznością
(VFR - Visual Flight Rules);
84)W brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 1 lit. b rozporządzenia, o którym mowa w odnośniku 3.)
koszcie obsługi lotów VFR - rozumie się przez to koszt gotowości zapewnienia służb
żeglugi powietrznej dla lotów VFR i lotów mieszanych w części wykonywanej według przepisów
dla lotów VFR, o których mowa w rozdziale 4 załącznika 2 do Konwencji o międzynarodowym lotnictwie cywilnym, podpisanej
w Chicago dnia 7 grudnia 1944 r. ;
9)
koszcie rzeczywistym lotów VFR - rozumie się przez to koszty poniesione przez instytucję
i zewidencjonowane w systemie księgowym;
10)
EUROCONTROL - rozumie się przez to Europejską Organizację do Spraw Bezpieczeństwa
Żeglugi Powietrznej;
116)Dodany przez § 1 pkt 1 lit. c rozporządzenia, o którym mowa w odnośniku 3.)
rozporządzeniu nr 391/2013 - rozumie się przez to rozporządzenie wykonawcze Komisji (UE) nr 391/2013 z dnia 3 maja 2013 r. ustanawiające
wspólny system opłat za korzystanie ze służb żeglugi powietrznej ;
126)Dodany przez § 1 pkt 1 lit. c rozporządzenia, o którym mowa w odnośniku 3.)
kosztach dla zwolnionych z opłat nawigacyjnych lotów VFR - rozumie się przez to koszty
służb żeglugi powietrznej zapewnianych lotom VFR, o których mowa w art. 8 ust. 4 rozporządzenia
nr 391/2013, przedstawione w tabeli sprawozdawczej dla opłat nawigacyjnych, o której
mowa w załączniku II do rozporządzenia nr 391/2013, stanowiącej element planu skuteczności
działania, o którym mowa w art. 11 rozporządzenia wykonawczego Komisji (UE) nr 390/2013 z dnia 3 maja 2013 r.
ustanawiającego system skuteczności działania dla służb żeglugi powietrznej i funkcji
sieciowych .
§ 3.
1.
Podstawę obliczenia kosztów refundowanych stanowi:
1)
szczegółowe zestawienie lotów IFR wykonanych w okresie, którego rozliczenie dotyczy,
oraz ustalone, zgodnie z odrębnymi przepisami, stawki jednostkowe opłat nawigacyjnych
- w przypadku lotów, o których mowa w art. 130 ust. 6 pkt 3-7 ustawy;
27)W brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 2 lit. a rozporządzenia, o którym mowa w odnośniku 3.)
koszt obsługi lotów VFR ustalony dla okresu, którego rozliczenie dotyczy, na podstawie
przypadających na daną instytucję kosztów dla zwolnionych z opłat nawigacyjnych lotów
VFR - w przypadku lotów, o których mowa w art. 130 ust. 6 pkt 1 i 2 ustawy.
28)W brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 2 lit. b rozporządzenia, o którym mowa w odnośniku 3..
Koszt obsługi lotów VFR, o którym mowa w ust. 1 pkt 2, ustala się za pomocą metody
kosztów krańcowych zgodnie z art. 8 ust. 4 rozporządzenia nr 391/2013.
3.
Przy obliczaniu kosztów refundowanych, o których mowa w ust. 1, uwzględnia się kwotę
podatku od towarów i usług obliczoną według stawki określonej zgodnie z przepisami
o podatku od towarów i usług.
§ 4.
1.
Instytucja składa do ministra właściwego do spraw transportu wniosek o wypłatę kosztów
refundowanych w terminie do końca ostatniego dnia miesiąca następującego po zakończeniu
kwartału, którego wniosek dotyczy.
2.
Wniosek, o którym mowa w ust. 1, zawiera:
1)
nazwę i adres instytucji;
2)
informację na temat wysokości stosowanych stawek jednostkowych opłat dla lotów IFR;
3)
informację na temat wysokości kosztu obsługi lotów VFR;
4)
obliczoną należną kwotę dotacji w podziale na dotację należną za loty IFR oraz za
loty VFR;
5)
datę sporządzenia wniosku;
6)
imię i nazwisko oraz stanowisko służbowe sporządzającego;
7)
numer rachunku bankowego, na który dotacja ma być przekazana.
3.
Do wniosku, o którym mowa w ust. 1, dołącza się:
1)
wypis z odpowiedniego rejestru potwierdzający status prawny instytucji, jeżeli instytucja
podlega wpisowi do takiego rejestru - w przypadku wniosku składanego po raz pierwszy
lub w przypadku zmiany statusu prawnego instytucji;
2)
w przypadku lotów, o których mowa w art. 130 ust. 6 pkt 3-7 ustawy - zestawienie kwartalne
lotów podlegających zwolnieniu, dla których zapewniono służby żeglugi powietrznej,
wraz z informacjami dotyczącymi:
a)
wysokości dotacji należnej z tytułu obsługi każdego z lotów,
b)
przynależności każdego z lotów do poszczególnych kategorii zwolnień określonych w
art. 130 ust. 6 pkt 3-7 ustawy,
c)
maksymalnej masy startowej statku powietrznego (MTOM),
d9)W brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 3 lit. a tiret pierwsze podwójne tiret pierwsze rozporządzenia, o którym mowa w odnośniku 3.)
czynnika masy obliczonego zgodnie z wymogami rozporządzenia nr 391/2013,
e)
dodatkowo dla opłat trasowych:
-
-liczby kilometrów ortodromicznej długości lotu od punktu wejścia do punktu wyjścia z danej strefy pobierania opłat, według ostatniego znanego planu lotu, a w przypadku gdy punkty wejścia i wyjścia w ramach jednego lotu w danej strefie pobierania opłat są identyczne - liczby kilometrów pomiędzy tym punktem a najdalej oddalonym punktem w planie lotu, pomnożonej przez dwa,
-
-10)W brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 3 lit. a tiret pierwsze podwójne tiret drugie rozporządzenia, o którym mowa w odnośniku 3. czynnika odległości obliczonego zgodnie z wymogami określonymi w załączniku IV do rozporządzenia nr 391/2013;
311)W brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 3 lit. a tiret drugie rozporządzenia, o którym mowa w odnośniku 3.)
w przypadku lotów, o których mowa w art. 130 ust. 6 pkt 1 i 2 ustawy - informacje
o przypadającej na dany kwartał wysokości kosztu obsługi lotów VFR obliczonego jako
iloraz kosztów dla zwolnionych z opłat nawigacyjnych lotów VFR dla roku, którego rozliczenie
dotyczy, i liczby kwartałów w roku.
4.
Rozliczenie kosztów refundowanych jest weryfikowane przez instytucję po zakończeniu
roku kalendarzowego. W przypadku lotów, o których mowa w § 3 ust. 1 pkt 2, rozliczenie
jest weryfikowane w oparciu o koszty rzeczywiste lotów VFR. Jeżeli w wyniku weryfikacji
kwota kosztów refundowanych ulegnie zmianie, różnica podlega rozliczeniu w ramach
dotacji należnej w kolejnym roku kalendarzowym, w ramach wniosku o dotację za drugi
kwartał tego roku.
5.
Rozliczenie, o którym mowa w ust. 4, zawiera:
112)W brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 3 lit. b rozporządzenia, o którym mowa w odnośniku 3.)
wysokość kosztów dla zwolnionych z opłat nawigacyjnych lotów VFR za loty, o których
mowa w art. 130 ust. 6 pkt 1 i 2 ustawy, dla roku, którego koszty dotyczą;
2)
wysokość kosztów rzeczywistych za loty, o których mowa w art. 130 ust. 6 pkt 1 i 2
ustawy, dla roku, którego koszty dotyczą;
3)
kwotę dotacji otrzymanej dla lotów IFR oraz dla lotów VFR;
4)
kwotę dotacji należnej dla lotów IFR oraz dla lotów VFR;
5)
różnicę pomiędzy dotacją należną i otrzymaną, przy założeniu, że nadpłata zmniejsza,
a niedopłata zwiększa kwotę dotacji należnej za trzeci kwartał;
6)
potwierdzoną za zgodność z oryginałem kopię opinii biegłego rewidenta sporządzonej
do sprawozdania finansowego dla roku obrotowego, którego dotyczy rozliczenie kosztów
rzeczywistych za loty, o których mowa w art. 130 ust. 6 pkt 1 i 2 ustawy;
7)
opinię Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego potwierdzającą prawidłowość sporządzenia
przez instytucję rozliczenia, o którym mowa w ust. 4.
6.
W przypadku możliwości zakwalifikowania lotu do więcej niż jednej kategorii lotów
określonych w art. 130 ust. 6 ustawy przyjmuje się kategorię lotu określoną we wniosku,
o którym mowa w ust. 1, z zastrzeżeniem że w pierwszej kolejności uwzględnia się przypisanie
lotu do kategorii lotów określonych w art. 130 ust. 6 pkt 3-5 ustawy.
§ 5.
1.
Dla celów rozliczenia kosztów refundowanych poniesionych przez instytucję z tytułu
zapewnienia służb żeglugi powietrznej statkom powietrznym z państw będących członkami
wielostronnego systemu opłat trasowych EUROCONTROL wykonującym loty, o których mowa
w art. 130 ust. 6 pkt 6 ustawy, instytucja uwzględnia fakt zwolnienia z opłat lotów
polskich wojskowych statków powietrznych, zgodnie z wykazem udostępnionym przez EUROCONTROL.
2.
Dla rozliczenia kosztów refundowanych poniesionych przez instytucję z tytułu zapewnienia
służb żeglugi powietrznej statkom powietrznym z państw niebędących członkami wielostronnego
systemu opłat trasowych EUROCONTROL wykonującym loty, o których mowa w art. 130 ust.
6 pkt 6 ustawy, oraz statkom powietrznym wykonującym loty, o których mowa w art. 130
ust. 6 pkt 7 ustawy, minister właściwy do spraw transportu przekazuje instytucji wykaz:
1)
państw, w których loty polskich wojskowych statków powietrznych nie są obciążane opłatami
nawigacyjnymi, z wyłączeniem państw będących członkami wielostronnego systemu opłat
trasowych EUROCONTROL;
2)
umów międzynarodowych, o których mowa w art. 130 ust. 6 pkt 7 ustawy.
313)W brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 4 lit. a rozporządzenia, o którym mowa w odnośniku 3..
Wykazy, o których mowa w ust. 2, w przypadku zmiany zawartych w nich danych są aktualizowane
przez ministra właściwego do spraw transportu i niezwłocznie przekazywane instytucji
oraz Prezesowi Urzędu Lotnictwa Cywilnego.
414)Dodany przez § 1 pkt 4 lit. b rozporządzenia, o którym mowa w odnośniku 3..
Wykazy, o których mowa w ust. 2, są uwzględniane przy rozliczaniu kosztów refundowanych,
począwszy od miesiąca następującego po miesiącu, w którym instytucja otrzymała wykaz
lub jego aktualizację.
§ 6.
1.
Minister właściwy do spraw transportu przekazuje instytucji środki z tytułu dotacji
bezpośrednio z rachunku bieżącego wydatków dysponenta części budżetu państwa 39 -
Transport.
2.
Przelewu kwoty należnej dotacji dokonuje się na rachunek instytucji w terminie do
20 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym złożono poprawny pod względem
formalno-rachunkowym i merytorycznym wniosek, o którym mowa w § 4 ust. 1.
§ 7.
Przy ustalaniu wysokości dotacji kwotę należnej dotacji ogółem zaokrągla się do pełnych
złotych w ten sposób, że końcówki wynoszące:15)Wprowadzenie do wyliczenia w brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 5 rozporządzenia, o
którym mowa w odnośniku 3.
1)
mniej niż 50 groszy pomija się;
2)
50 i więcej groszy podwyższa się do pełnych złotych.
§ 8.
1.
Instytucja otrzymująca dotację w celu rozliczenia dotacji prowadzi ewidencję księgową
umożliwiającą określenie wielkości kosztów obsługi lotów VFR.
2.
Instytucja otrzymująca dotację z tytułu kosztów obsługi lotów IFR prowadzi ewidencję
lotów objętych dotacją.
3.
W razie stwierdzenia:
1)
nieprowadzenia ewidencji, o której mowa w ust. 1 lub 2, lub
2)
ustalenia kwoty dotacji z tytułu kosztów obsługi lotów IFR w oparciu o stawkę wyższą
niż stawka ustalona zgodnie z odrębnymi przepisami, o której mowa w § 3 ust. 1 pkt
1
- pobrana w danym roku przez instytucję dotacja podlega zwrotowi jak dotacja wykorzystana
niezgodnie z przeznaczeniem.
§ 9.
Wykazy, o których mowa w § 5 ust. 2, minister właściwy do spraw transportu przekaże
wyznaczonej instytucji zapewniającej służby żeglugi powietrznej w terminie 7 dni od
dnia wejścia w życie rozporządzenia.
§ 10.
1.
Przepisy rozporządzenia stosuje się do dotacji naliczonych od dnia 1 stycznia 2013 r.
2.
Do wniosków o wypłatę kosztów, o których mowa w art. 130 ust. 7 ustawy, złożonych
przed dniem 19 marca 2013 r., stosuje się przepisy obowiązujące w dniu ich złożenia.
§ 11.
Rozporządzenie wchodzi w życie z dniem następującym po dniu ogłoszenia16)Rozporządzenie zostało ogłoszone w dniu 2 września 2013 r..17)Niniejsze rozporządzenie było poprzedzone rozporządzeniem Ministra Transportu z dnia
5 lipca 2007 r. w sprawie sposobu i trybu rozliczania i dokumentowania wydatków związanych
z zapewnieniem służb żeglugi powietrznej za loty zwolnione z opłat nawigacyjnych (Dz.
U. poz. 866), które na podstawie art. 18 ustawy z dnia 30 czerwca 2011 r. o zmianie
ustawy - Prawo lotnicze oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. poz. 1015) utraciło moc
z dniem 19 marca 2013 r.
1)
Obecnie działem administracji rządowej - transport kieruje Minister Infrastruktury
i Budownictwa, na podstawie § 1 ust. 2 pkt 3 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów
z dnia 17 listopada 2015 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Infrastruktury
i Budownictwa (Dz. U. poz. 1907 i 2094).
2)
Zmiany tekstu jednolitego wymienionej ustawy zostały ogłoszone w Dz. U. z 2013 r.
poz. 938 i 1646, z 2014 r. poz. 379, 911, 1146, 1626 i 1877, z 2015 r. poz. 238, 532,
1045, 1117, 1130, 1189, 1190, 1269, 1358, 1513, 1830, 1854, 1890 i 2150 oraz z 2016 r.
poz. 195.
3)
Przez § 1 pkt 1 lit. a rozporządzenia Ministra Infrastruktury i Budownictwa z dnia
15 marca 2016 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie sposobu i trybu rozliczania
i dokumentowania kosztów związanych z zapewnieniem służb żeglugi powietrznej za loty
zwolnione z opłat nawigacyjnych (Dz. U. poz. 434), które weszło w życie z dniem 15
kwietnia 2016 r.
4)
W brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 1 lit. b rozporządzenia, o którym mowa w odnośniku
3.
5)
Zmiany wymienionej konwencji zostały ogłoszone w Dz. U. z 1963 r. poz. 137 i 138,
z 1969 r. poz. 210 i 211, z 1976 r. poz. 130, 131, 188, 189, 227 i 228, z 1984 r.
poz. 199 i 200, z 2000 r. poz. 446 i 447, z 2002 r. poz. 527 i 528, z 2003 r. poz.
700 i 701 oraz z 2012 r. poz. 368, 369, 370 i 371.
6)
Dodany przez § 1 pkt 1 lit. c rozporządzenia, o którym mowa w odnośniku 3.
7)
W brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 2 lit. a rozporządzenia, o którym mowa w odnośniku
3.
8)
W brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 2 lit. b rozporządzenia, o którym mowa w odnośniku
3.
9)
W brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 3 lit. a tiret pierwsze podwójne tiret pierwsze
rozporządzenia, o którym mowa w odnośniku 3.
10)
W brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 3 lit. a tiret pierwsze podwójne tiret drugie
rozporządzenia, o którym mowa w odnośniku 3.
11)
W brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 3 lit. a tiret drugie rozporządzenia, o którym
mowa w odnośniku 3.
12)
W brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 3 lit. b rozporządzenia, o którym mowa w odnośniku
3.
13)
W brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 4 lit. a rozporządzenia, o którym mowa w odnośniku
3.
14)
Dodany przez § 1 pkt 4 lit. b rozporządzenia, o którym mowa w odnośniku 3.
15)
Wprowadzenie do wyliczenia w brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 5 rozporządzenia, o
którym mowa w odnośniku 3.
16)
Rozporządzenie zostało ogłoszone w dniu 2 września 2013 r.
17)
Niniejsze rozporządzenie było poprzedzone rozporządzeniem Ministra Transportu z dnia
5 lipca 2007 r. w sprawie sposobu i trybu rozliczania i dokumentowania wydatków związanych
z zapewnieniem służb żeglugi powietrznej za loty zwolnione z opłat nawigacyjnych (Dz.
U. poz. 866), które na podstawie art. 18 ustawy z dnia 30 czerwca 2011 r. o zmianie
ustawy - Prawo lotnicze oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. poz. 1015) utraciło moc
z dniem 19 marca 2013 r.