Obwieszczenie Ministra Infrastruktury i Budownictwaz dnia 23 grudnia 2015 r.w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia Ministra Transportu, Budownictwa
i Gospodarki Morskiej w sprawie wymagań w zakresie sprawności psychicznej i fizycznej
kandydatów na członków personelu lotniczego oraz członków personelu lotniczego i kandydatów
na członków personelu pokładowego oraz członków personelu pokładowego
Spis treści
- Treść obwieszczenia
- Załącznik - Rozporządzenie Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 15 marca 2013 r. w sprawie wymagań w zakresie sprawności psychicznej i fizycznej kandydatów na członków personelu lotniczego oraz członków personelu lotniczego i kandydatów na członków personelu pokładowego oraz członków personelu pokładowego
Treść obwieszczenia
1.
Na podstawie art. 16 ust. 3 ustawy z dnia 20 lipca 2000 r. o ogłaszaniu aktów normatywnych i niektórych
innych aktów prawnych ogłasza się w załączniku do niniejszego obwieszczenia jednolity tekst rozporządzenia Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 15 marca
2013 r. w sprawie wymagań w zakresie sprawności psychicznej i fizycznej kandydatów
na członków personelu lotniczego oraz członków personelu lotniczego i kandydatów na
członków personelu pokładowego oraz członków personelu pokładowego , z uwzględnieniem zmian wprowadzonych rozporządzeniem Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dnia 28 stycznia 2015 r. zmieniającym
rozporządzenie w sprawie wymagań w zakresie sprawności psychicznej i fizycznej kandydatów
na członków personelu lotniczego oraz członków personelu lotniczego i kandydatów na
członków personelu pokładowego oraz członków personelu pokładowego .
2.
Podany w załączniku do niniejszego obwieszczenia tekst jednolity rozporządzenia nie
obejmuje § 2 rozporządzenia Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dnia 28 stycznia 2015 r. zmieniającego
rozporządzenie w sprawie wymagań w zakresie sprawności psychicznej i fizycznej kandydatów
na członków personelu lotniczego oraz członków personelu lotniczego i kandydatów na
członków personelu pokładowego oraz członków personelu pokładowego , który stanowi:
„
§ 2.
Rozporządzenie wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia.
”
.
Załącznik - Rozporządzenie Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 15 marca 2013 r. w sprawie wymagań w zakresie sprawności psychicznej i fizycznej kandydatów na członków personelu lotniczego oraz członków personelu lotniczego i kandydatów na członków personelu pokładowego oraz członków personelu pokładowego1)Obecnie działem administracji rządowej - transport kieruje Minister Infrastruktury i Budownictwa, na podstawie § 1 ust. 2 pkt 3 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 17 listopada 2015 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Infrastruktury i Budownictwa (Dz. U. poz. 1907 i 2094).
Na podstawie art. 104 ust. 2 ustawy z dnia 3 lipca 2002 r. - Prawo lotnicze zarządza się, co następuje:
§ 1.
1.
Wymagania w zakresie sprawności psychicznej i fizycznej dla:
1)
pilota samolotowego zawodowego,
2)
pilota samolotowego liniowego,
3)
pilota samolotowego w załodze wieloosobowej,
4)
pilota śmigłowcowego zawodowego,
5)
pilota śmigłowcowego liniowego,
6)
pilota sterowcowego zawodowego,
7)
pilota pionowzlotu zawodowego,
8)
pilota pionowzlotu liniowego
- określa Podczęść B Sekcja 2 załącznika IV do rozporządzenia Komisji (UE) nr 1178/2011 z dnia 3 listopada
2011 r. ustanawiającego wymagania techniczne i procedury administracyjne odnoszące
się do załóg w lotnictwie cywilnym zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego
i Rady (WE) nr 216/2008 , zwanego dalej „rozporządzeniem (UE) nr 1178/2011”, jako wymagania zdrowotne dla
klasy 1.
2.
Wymagania w zakresie sprawności psychicznej i fizycznej dla:
1)
pilota samolotowego,
2)
pilota śmigłowcowego,
3)
pilota sterowcowego,
4)
pilota pionowzlotu,
5)
pilota balonu wolnego,
6)
pilota szybowcowego
- określa Podczęść B Sekcja 2 załącznika IV do rozporządzenia Komisji (UE) nr 1178/2011,
jako wymagania zdrowotne dla klasy 2.
2a3)Dodany przez § 1 pkt 1 rozporządzenia Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dnia 28 stycznia 2015 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie wymagań w zakresie sprawności psychicznej i fizycznej kandydatów na członków personelu lotniczego oraz członków personelu lotniczego i kandydatów na członków personelu pokładowego oraz członków personelu pokładowego (Dz. U. poz. 254), które weszło w życie z dniem 11 marca 2015 r..
Wymagania w zakresie sprawności psychicznej i fizycznej dla:
1)
pilota samolotowego rekreacyjnego,
2)
pilota śmigłowcowego rekreacyjnego,
3)
pilota szybowcowego rekreacyjnego,
4)
pilota balonowego rekreacyjnego
- odpowiadają wymaganiom określonym w Dziale 4 w Podczęści B akceptowalnych sposobów
potwierdzania spełnienia wymagań (AMC) oraz materiałów zawierających wytyczne (GM)
do załącznika IV do rozporządzenia (UE) nr 1178/20114)Akceptowalne sposoby potwierdzania spełnienia wymagań (AMC) oraz materiały zawierające
wytyczne (GM) do załącznika IV Część - MED do rozporządzenia Komisji (UE) nr 1178/2011
zostały ogłoszone w załączniku nr 2 do wytycznych Nr 16 Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego
z dnia 15 października 2014 r. w sprawie ogłoszenia akceptowalnych sposobów potwierdzania
spełnienia wymagań oraz materiałów zawierających wytyczne do rozporządzenia Komisji
(UE) nr 1178/2011 (Dz. Urz. ULC poz. 70)..
3.
Wymagania w zakresie sprawności psychicznej i fizycznej dla członków personelu pokładowego
określa Podczęść C Sekcja 2 załącznika IV do rozporządzenia (UE) nr 1178/2011.
§ 2.
1.
Wymagania w zakresie sprawności psychicznej i fizycznej dla pilota wiatrakowcowego
zawodowego odpowiadają wymaganiom zdrowotnym dla klasy 1 określonym w Podczęści B
Sekcja 2 załącznika IV do rozporządzenia (UE) nr 1178/2011.
2.
Wymagania w zakresie sprawności psychicznej i fizycznej dla pilota wiatrakowcowego
oraz radiooperatora pokładowego odpowiadają wymaganiom zdrowotnym dla klasy 2 określonym
w Podczęści B Sekcja 2 załącznika IV do rozporządzenia (UE) nr 1178/2011.
§ 3.
Wymagania w zakresie sprawności psychicznej i fizycznej dla nawigatora lotniczego
i mechanika pokładowego określa pkt 6.4.2-6.4.4 Załącznika 1 do Konwencji o międzynarodowym lotnictwie cywilnym, podpisanej w Chicago
dnia 7 grudnia 1944 r. .
§ 4.
Wymagania w zakresie sprawności psychicznej i fizycznej dla kontrolera ruchu lotniczego
oraz praktykanta - kontrolera ruchu lotniczego określają Wymagania EUROCONTROL dotyczące
europejskiego orzeczenia lekarskiego klasy 3 dla kontrolerów ruchu lotniczego6)Wymagania EUROCONTROL dotyczące europejskiego orzeczenia lekarskiego klasy 3 dla kontrolerów
ruchu lotniczego zostały ogłoszone w załączniku do obwieszczenia nr 4 Prezesa Urzędu
Lotnictwa Cywilnego z dnia 19 lutego 2013 r. w sprawie Wymagań EUROCONTROL dotyczących
europejskiego orzeczenia lekarskiego klasy 3 dla kontrolerów ruchu lotniczego (Dz.
Urz. ULC poz. 32). wprowadzone do stosowania rozporządzeniem Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 12 marca
2013 r. w sprawie wprowadzenia do stosowania Wymagań EUROCONTROL dotyczących europejskiego
orzeczenia lekarskiego klasy 3 dla kontrolerów ruchu lotniczego .
§ 5.
Wymagania w zakresie sprawności psychicznej i fizycznej dla dyspozytora lotniczego
oraz mechanika lotniczego obsługi technicznej odpowiadają wymaganiom dla osób ubiegających
się o świadectwo kwalifikacji członka personelu lotniczego lub posiadających świadectwo
kwalifikacji członka personelu lotniczego, o których mowa w § 1 ust. 1 rozporządzenia Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z
dnia 15 marca 2013 r. w sprawie wymagań w zakresie sprawności psychicznej i fizycznej
osób ubiegających się o świadectwo kwalifikacji członka personelu lotniczego lub posiadających
świadectwo kwalifikacji członka personelu lotniczego .
§ 67)W brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 2 rozporządzenia, o którym mowa w odnośniku 3..
Przepisy rozporządzenia stosuje się również do kandydatów na członków personelu lotniczego
na specjalności, o których mowa w § 1 ust. 1-2a i § 2-5, oraz do kandydatów na członków
personelu pokładowego.
§ 7.
Rozporządzenie wchodzi w życie z dniem następującym po dniu ogłoszenia8)Rozporządzenie zostało ogłoszone w dniu 19 marca 2013 r..9)Niniejsze rozporządzenie było poprzedzone rozporządzeniem Ministra Infrastruktury
z dnia 26 sierpnia 2003 r. w sprawie wymagań w zakresie sprawności psychicznej i fizycznej
osób ubiegających się o licencje członka personelu lotniczego albo posiadających licencje
członka personelu lotniczego (Dz. U. Nr 167, poz. 1627), które zgodnie z art. 1 pkt
65 lit. c w związku z art. 20 ustawy z dnia 30 czerwca 2011 r. o zmianie ustawy -
Prawo lotnicze oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. Nr 170, poz. 1015) utraciło moc
z dniem 18 września 2011 r.
1)
Obecnie działem administracji rządowej - transport kieruje Minister Infrastruktury
i Budownictwa, na podstawie § 1 ust. 2 pkt 3 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów
z dnia 17 listopada 2015 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Infrastruktury
i Budownictwa (Dz. U. poz. 1907 i 2094).
2)
Zmiany tekstu jednolitego wymienionej ustawy zostały ogłoszone w Dz. U. z 2014 r.
poz. 768 oraz z 2015 r. poz. 978, 1221, 1586 i 1893.
3)
Dodany przez § 1 pkt 1 rozporządzenia Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dnia 28
stycznia 2015 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie wymagań w zakresie sprawności
psychicznej i fizycznej kandydatów na członków personelu lotniczego oraz członków
personelu lotniczego i kandydatów na członków personelu pokładowego oraz członków
personelu pokładowego (Dz. U. poz. 254), które weszło w życie z dniem 11 marca 2015 r.
4)
Akceptowalne sposoby potwierdzania spełnienia wymagań (AMC) oraz materiały zawierające
wytyczne (GM) do załącznika IV Część - MED do rozporządzenia Komisji (UE) nr 1178/2011
zostały ogłoszone w załączniku nr 2 do wytycznych Nr 16 Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego
z dnia 15 października 2014 r. w sprawie ogłoszenia akceptowalnych sposobów potwierdzania
spełnienia wymagań oraz materiałów zawierających wytyczne do rozporządzenia Komisji
(UE) nr 1178/2011 (Dz. Urz. ULC poz. 70).
5)
Zmiany wymienionej umowy zostały ogłoszone w Dz. U. z 1963 r. Nr 24, poz. 137 i 138,
z 1969 r. Nr 27, poz. 210 i 211, z 1976 r. Nr 21, poz. 130 i 131, Nr 32, poz. 188
i 189 i Nr 39, poz. 227 i 228, z 1984 r. Nr 39, poz. 199 i 200, z 2000 r. Nr 39, poz.
446 i 447, z 2002 r. Nr 58, poz. 527 i 528, z 2003 r. Nr 78, poz. 700 i 701 oraz z
2012 r. poz. 368, 369, 370 i 371.
6)
Wymagania EUROCONTROL dotyczące europejskiego orzeczenia lekarskiego klasy 3 dla kontrolerów
ruchu lotniczego zostały ogłoszone w załączniku do obwieszczenia nr 4 Prezesa Urzędu
Lotnictwa Cywilnego z dnia 19 lutego 2013 r. w sprawie Wymagań EUROCONTROL dotyczących
europejskiego orzeczenia lekarskiego klasy 3 dla kontrolerów ruchu lotniczego (Dz.
Urz. ULC poz. 32).
7)
W brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 2 rozporządzenia, o którym mowa w odnośniku 3.
8)
Rozporządzenie zostało ogłoszone w dniu 19 marca 2013 r.
9)
Niniejsze rozporządzenie było poprzedzone rozporządzeniem Ministra Infrastruktury
z dnia 26 sierpnia 2003 r. w sprawie wymagań w zakresie sprawności psychicznej i fizycznej
osób ubiegających się o licencje członka personelu lotniczego albo posiadających licencje
członka personelu lotniczego (Dz. U. Nr 167, poz. 1627), które zgodnie z art. 1 pkt
65 lit. c w związku z art. 20 ustawy z dnia 30 czerwca 2011 r. o zmianie ustawy -
Prawo lotnicze oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. Nr 170, poz. 1015) utraciło moc
z dniem 18 września 2011 r.