Obwieszczenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsiz dnia 6 marca 2015 r.w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju
Wsi w sprawie ogólnych odstępstw od wymagań higienicznych w zakładach produkujących
żywność tradycyjną pochodzenia zwierzęcego
Spis treści
Treść obwieszczenia
1.
Na podstawie art. 16 ust. 3 ustawy z dnia 20 lipca 2000 r. o ogłaszaniu aktów normatywnych i niektórych
innych aktów prawnych ogłasza się w załączniku do niniejszego obwieszczenia jednolity tekst rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 27 lipca 2007 r. w sprawie
ogólnych odstępstw od wymagań higienicznych w zakładach produkujących żywność tradycyjną
pochodzenia zwierzęcego , z uwzględnieniem zmiany wprowadzonej rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 22 grudnia 2014 r. zmieniającym
rozporządzenie w sprawie ogólnych odstępstw od wymagań higienicznych w zakładach produkujących
żywność tradycyjną pochodzenia zwierzęcego .
2.
Podany w załączniku do niniejszego obwieszczenia tekst jednolity rozporządzenia nie
obejmuje § 2 rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 22 grudnia 2014 r. zmieniającego
rozporządzenie w sprawie ogólnych odstępstw od wymagań higienicznych w zakładach produkujących
żywność tradycyjną pochodzenia zwierzęcego , który stanowi:
„
§ 2.
Rozporządzenie wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia.
”
.
Załącznik - Rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 27 lipca 2007 r. w sprawie ogólnych odstępstw od wymagań higienicznych w zakładach produkujących żywność tradycyjną pochodzenia zwierzęcego1)Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi kieruje działem administracji rządowej - rolnictwo, na podstawie § 1 ust. 2 pkt 1 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 22 września 2014 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi (Dz. U. poz. 1261).
Na podstawie art. 69 ust. 3 ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia zarządza się, co następuje:
§ 1.
Dopuszcza się ogólne odstępstwa od wymagań higienicznych określonych w rozdziale II pkt 1 i rozdziale V pkt 1 załącznika II do rozporządzenia (WE) nr 852/2004
Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie higieny środków
spożywczych w zakładach produkujących żywność tradycyjną pochodzenia zwierzęcego, w zakresie
określonym w art. 7 ust. 2 rozporządzenia Komisji (WE) nr 2074/2005 z dnia 5 grudnia 2005 r. ustanawiającego
środki wykonawcze w odniesieniu do niektórych produktów objętych rozporządzeniem (WE)
nr 853/2004 i do organizacji urzędowych kontroli na mocy rozporządzeń (WE) nr 854/2004
oraz (WE) nr 882/2004, ustanawiającego odstępstwa od rozporządzenia (WE) nr 852/2004
i zmieniającego rozporządzenia (WE) nr 853/2004 oraz (WE) nr 854/2004 , jeżeli przyznanie tych odstępstw umożliwi zakładom stosowanie tradycyjnej metody
produkcji żywności pochodzenia zwierzęcego, określonej:
1)
we wniosku o:
a)
wpis produktu na listę produktów tradycyjnych prowadzoną przez ministra właściwego
do spraw rynków rolnych lub
b)
rejestrację produktu wysłanym do Komisji Europejskiej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 17 grudnia 2004 r. o rejestracji i ochronie nazw i oznaczeń produktów
rolnych i środków spożywczych oraz o produktach tradycyjnych lub
23)W brzmieniu ustalonym przez § 1 rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 22 grudnia 2014 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ogólnych odstępstw od wymagań higienicznych w zakładach produkujących żywność tradycyjną pochodzenia zwierzęcego (Dz. U. z 2015 r. poz. 60), które weszło w życie z dniem 29 stycznia 2015 r.)
w specyfikacji produktu, o której mowa w art. 7 lub art. 19 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 1151/2012
z dnia 21 listopada 2012 r. w sprawie systemów jakości produktów rolnych i środków
spożywczych .
§ 2.
Odstępstwa, o których mowa w § 1, nie mogą negatywnie wpływać na bezpieczeństwo produkowanej
żywności tradycyjnej pochodzenia zwierzęcego, w szczególności nie mogą przyczyniać
się do jej zanieczyszczenia.
§ 3.
Rozporządzenie wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia4)Rozporządzenie zostało ogłoszone w dniu 10 sierpnia 2007 r..
1)
Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi kieruje działem administracji rządowej - rolnictwo,
na podstawie § 1 ust. 2 pkt 1 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 22 września
2014 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi
(Dz. U. poz. 1261).
2)
Zmiany tekstu jednolitego wymienionej ustawy zostały ogłoszone w Dz. U. z 2010 r.
Nr 182, poz. 1228 i Nr 230, poz. 1511, z 2011 r. Nr 106, poz. 622, Nr 122, poz. 696
i Nr 171, poz. 1016, z 2014 r. poz. 1662 i 1722 oraz z 2015 r. poz. 35.
3)
W brzmieniu ustalonym przez § 1 rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z
dnia 22 grudnia 2014 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ogólnych odstępstw
od wymagań higienicznych w zakładach produkujących żywność tradycyjną pochodzenia
zwierzęcego (Dz. U. z 2015 r. poz. 60), które weszło w życie z dniem 29 stycznia 2015 r.
4)
Rozporządzenie zostało ogłoszone w dniu 10 sierpnia 2007 r.