Obwieszczenie Ministra Gospodarkiz dnia 19 lutego 2014 r.w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia Ministra Gospodarki w sprawie
ustalenia planu rozwoju Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej
Spis treści
- Treść obwieszczenia
- Załącznik - Tekst jednolity rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 31 sierpnia 2009 r. w sprawie ustalenia planu rozwoju Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej
- Załącznik do rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 31 sierpnia 2009 r. - Plan rozwoju Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej
Treść obwieszczenia
1.
Na podstawie art. 16 ust. 3 ustawy z dnia 20 lipca 2000 r. o ogłaszaniu aktów normatywnych i niektórych
innych aktów prawnych ogłasza się w załączniku do niniejszego obwieszczenia jednolity tekst rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 31 sierpnia 2009 r. w sprawie ustalenia
planu rozwoju Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej , z uwzględnieniem zmiany wprowadzonej rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 18 stycznia 2013 r. zmieniającym rozporządzenie
w sprawie ustalenia planu rozwoju Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej .
2.
Podany w załączniku do niniejszego obwieszczenia tekst jednolity rozporządzenia nie
obejmuje § 2 rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 18 stycznia 2013 r. zmieniającego rozporządzenie
w sprawie ustalenia planu rozwoju Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej , który stanowi:
„
§ 2.
Rozporządzenie wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia.
”
.
Załącznik - Tekst jednolity rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 31 sierpnia 2009 r. w sprawie ustalenia planu rozwoju Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej1)Minister Gospodarki kieruje działem administracji rządowej - gospodarka, na podstawie § 1 ust. 2 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 listopada 2011 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Gospodarki (Dz. U. Nr 248, poz. 1478).
Na podstawie art. 9 ust. 1 ustawy z dnia 20 października 1994 r. o specjalnych strefach ekonomicznych zarządza się, co następuje:
§ 1.
Ustala się plan rozwoju Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, stanowiący załącznik
do rozporządzenia.
§ 2.
Rozporządzenie wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia2)Rozporządzenie zostało ogłoszone w dniu 24 września 2009 r..3)Niniejsze rozporządzenie było poprzedzone rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia
21 października 1998 r. w sprawie ustalenia planu rozwoju Łódzkiej Specjalnej Strefy
Ekonomicznej (Dz. U. Nr 139, poz. 900, z 2005 r. Nr 81, poz. 709 i Nr 207, poz. 1730
oraz z 2006 r. Nr 141, poz. 1001), które utraciło moc z dniem 5 sierpnia 2009 r. na
podstawie art. 5 ustawy z dnia 30 maja 2008 r. o zmianie ustawy o specjalnych strefach
ekonomicznych (Dz. U. Nr 118, poz. 746).
1)
Minister Gospodarki kieruje działem administracji rządowej - gospodarka, na podstawie
§ 1 ust. 2 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 listopada 2011 r. w sprawie
szczegółowego zakresu działania Ministra Gospodarki (Dz. U. Nr 248, poz. 1478).
2)
Rozporządzenie zostało ogłoszone w dniu 24 września 2009 r.
3)
Niniejsze rozporządzenie było poprzedzone rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia
21 października 1998 r. w sprawie ustalenia planu rozwoju Łódzkiej Specjalnej Strefy
Ekonomicznej (Dz. U. Nr 139, poz. 900, z 2005 r. Nr 81, poz. 709 i Nr 207, poz. 1730
oraz z 2006 r. Nr 141, poz. 1001), które utraciło moc z dniem 5 sierpnia 2009 r. na
podstawie art. 5 ustawy z dnia 30 maja 2008 r. o zmianie ustawy o specjalnych strefach
ekonomicznych (Dz. U. Nr 118, poz. 746).
Załącznik do rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 31 sierpnia 2009 r. - Plan rozwoju Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej
1.
Wstęp
Plan rozwoju strefy określa w szczególności cele ustanowienia strefy, działania służące
osiągnięciu tych celów oraz obowiązki zarządzającego dotyczące działań zmierzających
do osiągnięcia celów ustanowienia strefy i terminy wykonania tych obowiązków.
1.1.
Wprowadzenie
Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna (ŁSSE) została utworzona rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 15 kwietnia 1997 r. w sprawie ustanowienia łódzkiej
specjalnej strefy ekonomicznej wydanym na podstawie art. 4 ust. 1 ustawy z dnia 20 października 1994 r. o specjalnych strefach ekonomicznych . Jej obecny obszari granice zostały ustalone w drodze kolejnych zmian rozporządzenia
ustanawiającego ŁSSE. Na koniec 2008 r. obszar strefy wyniósł 908,1992 ha i obejmował
tereny miast: Bełchatów, Koło, Konstantynów Łódzki, Kutno, Łęczyca, Łódź, Ozorków,
Piotrków Trybunalski, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Sieradz, Tomaszów Mazowiecki, Turek,
Warszawa, Zduńska Wola, Zgierz i Żyrardów oraz gmin: Aleksandrów Łódzki, Grodzisk
Mazowiecki, Kleszczów, Ksawerów, Nowe Skalmierzyce, Opatówek, Ostrzeszów, Sławno,
Słupca, Stryków, Tomaszów Mazowiecki, Ujazd, Widawa, Wieluń, Wolborz, Zduńska Wolai
Żabia Wola. Zgodnie z założeniami pierwotnego planu rozwoju strefy, wprowadzonego
rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 21 października 1998 r. w sprawie ustalenia
planu rozwoju Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej , funkcjonowanie ŁSSE miało doprowadzić m.in. do aktywizacji gospodarczej regionu
poprzez wdrażanie rozwiązań stymulujących optymalne wykorzystanie dostępnych zasobów
ludzkich, infrastruktury techniczneji społecznej.
1.2.
Podstawowe dane o strefie na dzień 31 grudnia 2008 r.
Spośród 908,1992 ha gruntów objętych Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną było zagospodarowanych
657,0951 ha, co stanowi 72,35% ogólnej powierzchni strefy. Poniesione przez zarządzającego
strefą od początku jej funkcjonowania wydatki na inwestycje infrastrukturalne, podnoszące
atrakcyjność oferowanych terenów, wyniosły 29,3 mln zł. Wydano 134 zezwolenia na prowadzenie
działalności gospodarczej, w oparciu o które zrealizowano nowe inwestycje o wartości
5801,1 mln zł i utworzono 13 062 nowe miejsca pracy.
1.34)W brzmieniu ustalonym przez § 1 rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 18 stycznia 2013 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustalenia planu rozwoju Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (Dz. U. poz. 137), które weszło w życie z dniem 13 lutego 2013 r..
Misja ŁSSE
Misją strefy jest tworzenie sprzyjających warunków do rozwoju przedsiębiorczości w
regionie łódzkim oraz zachodniej części województwa mazowieckiego, a także w m.st.
Warszawie i wschodniej części województwa wielkopolskiego, tj. na terenach objętych
zakresem działania ŁSSE, oraz podniesienie konkurencyjności regionów poprzez wdrażanie
rozwiązań optymalnie wykorzystujących istniejące zaplecze naukowo-badawcze, kadrowe
i infrastrukturalne.
Realizacja misji polega na podejmowaniu inicjatyw mających na celu wzrost innowacyjności
gospodarek województw na obszarach objętych strefą. Celem nadrzędnym jest tworzenie
jak najlepszych warunków do realizacji przedsięwzięć inwestycyjnych oraz zwiększanie
stopnia efektywności wykorzystywania potencjału gospodarczego regionów, w tym zasobów
ludzkich, poprzez tworzenie atrakcyjnych miejsc pracy.
Osiągnięcie wyżej wymienionych celów wiąże się nierozerwalnie z:
1)
realizacją zadań określonych w Aktualizacji Strategii Rozwoju Województwa Łódzkiego
na lata 2007-20205)Uchwała Sejmiku Województwa Łódzkiego Nr LI/865/2006 z dnia 31 stycznia 2006 r. ukierunkowanych na podniesienie konkurencyjności regionu, m.in. poprzez rewitalizację
obszarów zdegradowanych przemysłowo i dywersyfikację struktury branżowej gospodarki;
2)
realizacją zadań określonych w Strategii Rozwoju Województwa Wielkopolskiego do 2020
roku6)Uchwała Sejmiku Województwa Wielkopolskiego Nr XLII/692A/05 z dnia 19 grudnia 2005 r. w szczególności poprzez podniesienie konkurencyjności regionu;
3)
realizacją zadań określonych w Strategii Rozwoju Województwa Mazowieckiego do roku
2020 (aktualizacja)7)Uchwała Sejmiku Województwa Mazowieckiego Nr 78/06 z dnia 29 maja 2006 r. ukierunkowanych na wzrost konkurencyjności regionu, poprzez rozwijanie sektora usług
i wysokich technologii - przy wykorzystaniu atutów aglomeracji warszawskiej.
2.
Cele ustanowienia ŁSSE:
1)
pozyskiwanie inwestorów tworzących sieć firm kooperujących z przedsiębiorcami działającymi
w strefie i poza nią;
2)
dywersyfikacja struktury branżowej poprzez pozyskiwanie inwestycji stosujących technologie
innowacyjne lub generujących dużą liczbę miejsc pracy, w tym z sektora nowoczesnych
usług badawczo-rozwojowych;
3)
wspieranie inwestycji realizowanych przez małych i średnich przedsiębiorców;
4)
wspieranie rozwoju dominujących w danym regionie sektorów przemysłu;
5)
wspieranie rewitalizacji zabytkowych obiektów poprzemysłowych (region łódzki);
6)
pozyskiwanie nowych lokalizacji strefy w celu osiągnięcia zrównoważonego rozwoju obszarów
będących we właściwości ŁSSE;
7)
rozwijanie partnerstwa z instytucjami odpowiedzialnymi za rozwój społeczno-gospodarczy
regionów;
8)
wspieranie rozwoju parków technologicznych oraz klastrów przemysłowych;
9)
rozbudowa infrastruktury technicznej w celu podniesienia atrakcyjności oferty inwestycyjnej.
3.
Działania służące osiągnięciu celów ustanowienia ŁSSE:
1)
zbywanie na rzecz przedsiębiorców prawa własności nieruchomości oraz prawa wieczystego
użytkowania gruntów zarządzającego, położonych na terenie strefy, jeżeli jest to zgodne
z celami ustanowienia strefy oraz z polityką rozwoju strefy;
2)
nabywanie nieruchomości na własność oraz prawa użytkowania wieczystego, w przypadkach
określonych w art. 5 ust. 2 ustawy z dnia 20 października 1994 r. o specjalnych strefach ekonomicznych;
3)
nabywanie nieruchomości na własność oraz prawa użytkowania wieczystego w wykonywaniu
prawa pierwokupu, o którym mowa w art. 8 ust. 2 ustawy z dnia 20 października 1994 r. o specjalnych strefach ekonomicznych, w celu dalszego jego udostępniania przedsiębiorcom;
4)
przygotowanie nieruchomości do sprzedaży oraz zorganizowanie i przeprowadzenie na
zlecenie podmiotów, o których mowa w art. 5 ust. 3 i art. 8 ust. 4 ustawy z dnia 20 października 1994 r. o specjalnych
strefach ekonomicznych, przetargu na zbycie nieruchomości stanowiących własność tych podmiotów;
5)
tworzenie warunków racjonalnego gospodarowania urządzeniami infrastruktury gospodarczej
i technicznej;
6)
budowa lub udział w budowie niezbędnej infrastruktury technicznej koniecznej do realizacji
projektów inwestycyjnych w oparciu o zezwolenie;
7)
uczestnictwo w procesach tworzenia strategii rozwoju gospodarczego regionu, programów
restrukturyzacji, planów zagospodarowania przestrzennego i innych przedsięwzięć sprzyjających
aktywizacji gospodarczej regionu;
8)
współpraca z władzami województw, miast, gmin i przedsiębiorcami w celu tworzenia
przyjaznego środowiska dla inwestorów (rozwój mieszkalnictwa, hotelarstwa, bazy turystyczno-wypoczynkowej,
komunikacyjnej itp.);
9)
współpraca z centrami obsługi inwestorów oraz Polską Agencją Informacji i Inwestycji
Zagranicznych S.A.;
10)
współpraca z placówkami dyplomatycznymi i przedsiębiorcami za granicą w zakresie promowania
strefy w celu pozyskiwania nowych inwestorów;
11)
wyznaczanie, na bazie zdobytego doświadczenia i wiedzy, kierunków i trendów rozwoju
określonych branż na obszarach nieobjętych strefą;
12)
tworzenie systemu informacji, w oparciu o centra obsługi inwestora, o firmach wykonawczych
realizujących różne elementy inwestycji;
13)
integracja środowiska gospodarczego w regionie.
W zakresie niezbędnym do realizacji celów określonych w niniejszym planie zarządzający
może być stroną uzgadniającą i opiniującą działania podejmowane przez inne podmioty,
polegające na:
14)
opracowywaniu wszelkich planów zagospodarowania przestrzennego związanych z terenami
stref (współpraca z samorządem);
15)
inwentaryzacji gruntów i posadowionych na gruntach naniesień (współpraca z samorządem,
właścicielem nieruchomości);
16)
negocjacjach dotyczących dostarczania mediów (współpraca z samorządem, właścicielem
nieruchomości, dostawcami mediów);
17)
opracowywaniu koncepcji zaopatrzenia w media;
18)
pracach projektowych dotyczących budowy infrastruktury technicznej;
19)
zawieraniu umów pomiędzy inwestorami a dostawcami mediów.
4.
Obowiązki zarządzającego dotyczące działań zmierzających do osiągnięcia celów ustanowienia
ŁSSE i terminy ich wykonania
Realizacja działań, o których mowa w pkt 3 ppkt 1, 2 i 5 - praca ciągła.
5.
Środki na realizację celów
Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. ponosi m.in. koszty wynikające z zarządzania
strefą, w tym koszty związane z nabywaniem nieruchomości objętych strefą, koszty nabywania
nieruchomości (samodzielnie lub z partnerami) przewidzianych do włączenia do strefy
w przyszłości, koszty operacyjne spółki, do których zalicza się wydatki na promocję
strefy w kraju i za granicą, a także, w miarę posiadanych środków, koszty budowy i
modernizacji infrastruktury realizowanej wspólnie z innymi podmiotami (jednostkami
samorządu terytorialnego, przedsiębiorcami itp.).
Finansowanie działań określonych niniejszym planem będzie realizowane w następujący
sposób:
1)
ze środków własnych pozyskanych z działalności statutowej (działalność gospodarcza),
w tym z przychodów pochodzących z opłat za administrowanie uzyskiwanych na podstawie
umów cywilnoprawnych zawieranych z przedsiębiorcami;
2)
ze środków pozyskiwanych ze źródeł zewnętrznych, w tym z funduszy strukturalnych.
W miarę udostępniania majątku inwestorom koszty jego utrzymania będą się zmniejszać.
Wysokość wydatków przeznaczonych na marketing i promocję będzie skorelowana z możliwościami
finansowymi zarządzającego. Zakłada się, że część wydatków będzie współfinansowana
przez instytucje zewnętrzne (środki pomocowe, budżety lokalne). Stałym wydatkiem zarządzającego
są koszty funkcjonowania spółki.
6.
Polityka rozwoju strefy
6.1.
Inwestycje znaczące dla regionów - perspektywy powiększania terenów
Ustawa z dnia 30 maja 2008 r. o zmianie ustawy o specjalnych strefach ekonomicznych zwiększa limit łącznej powierzchni stref w Polsce z 12 tys. do 20 tys. hektarów.
Zasady włączania do stref nowych obszarów zostały określone w Koncepcji rozwoju specjalnych
stref ekonomicznych, zwanej dalej „Koncepcją”, przyjętej przez Radę Ministrów dnia
27 stycznia 2009 r. Koncepcja określa główny cel włączania nowych terenów do specjalnych
stref ekonomicznych, którym jest wspieranie nowych inwestycji pożądanych dla gospodarki
kraju, a więc takich, które w najwyższym stopniu przyczynią się do zrównoważonego
rozwoju społeczno-gospodarczego regionów. Strefa łódzka jest położona na terenie trzech
województw: łódzkiego, wielkopolskiego i mazowieckiego. Różne uwarunkowania i cele
rozwojowe tych regionów determinują politykę zagospodarowania terenów strefy, inną
dla każdego województwa.
I tak:
1)
dla województwa łódzkiego - zakłada się pozyskiwanie inwestorów, których projekty
zdywersyfikują strukturę branżową, stosujących technologie innowacyjne lub tworzących
dużą liczbę nowych miejsc pracy, w tym z sektora nowoczesnych usług i badawczo-rozwojowych.
Zakłada się również rozwijanie istniejących klastrów: AGD, farmaceutyczno-kosmetycznego
i materiałów budowlanych oraz tworzenie sieci firm kooperujących z przedsiębiorcami
działającymi w strefie i poza nią. Zgodnie z Koncepcją dla województwa łódzkiego „kryterium
sektorów priorytetowych” poszerza się o produkcję wyrobów na potrzeby budownictwa
oraz przetwórstwo spożywcze;
2)
dla województwa wielkopolskiego - z uwagi na potencjał regionu zakłada się pozyskiwanie
inwestorów reprezentujących zaawansowane technologie i współpracujących z instytucjami
naukowymi oraz, ze względu na położenie strefy przy ważnych szlakach komunikacyjnych,
projektów z branży logistycznej. Zgodnie z Koncepcją dla województwa wielkopolskiego
„kryterium sektorów priorytetowych” poszerza się o przemysł elektrotechniczny i produkcję
części i akcesoriów dla przemysłu;
3)
dla województwa mazowieckiego - zakłada się pozyskiwanie inwestorów z sektora nowoczesnych
usług, w tym badawczo-rozwojowych, przy wykorzystaniu istniejącego zaplecza naukowo-badawczego,
a także tworzenie centrów wysokich technologii, parków przemysłowychi stymulowanie
powiązań kooperacyjnych między przedsiębiorstwami. Zgodnie z Koncepcją dla województwa
mazowieckiego „kryterium sektorów priorytetowych” poszerza się o branże elektromaszynową
i przetwórstwo spożywcze.
Realizowane działania marketingowo-promocyjne będą zgodne z polityką rozwoju strefy
określoną w Koncepcji, a ujęte w niej zasady obejmowania nowych gruntów statusem specjalnej
strefy ekonomicznej będą stanowić podstawę do oceny wniosków kierowanych do zarządzającego
o włączenie nowych terenów do strefy.
6.2.
Etapy rozwoju ŁSSE
Kształtowanie i rozwój strefy jest przedsięwzięciem długofalowym, prowadzonym do końca
funkcjonowania strefy, tj. do dnia 31 grudnia 2020 r. Plan rozwoju ma charakter strategiczny,
długookresowy i dzieli się na 3 etapy:
|
4)
W brzmieniu ustalonym przez § 1 rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 18 stycznia
2013 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustalenia planu rozwoju Łódzkiej Specjalnej
Strefy Ekonomicznej (Dz. U. poz. 137), które weszło w życie z dniem 13 lutego 2013 r.
5)
Uchwała Sejmiku Województwa Łódzkiego Nr LI/865/2006 z dnia 31 stycznia 2006 r.
6)
Uchwała Sejmiku Województwa Wielkopolskiego Nr XLII/692A/05 z dnia 19 grudnia 2005 r.
7)
Uchwała Sejmiku Województwa Mazowieckiego Nr 78/06 z dnia 29 maja 2006 r.