Obwieszczenie Prezesa Rady Ministrówz dnia 23 grudnia 2013 r.w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie trybu
postępowania przy składaniu wniosków dotyczących tworzenia, łączenia, dzielenia, znoszenia
i ustalania granic gmin, nadawania gminie lub miejscowości statusu miasta, ustalania
i zmiany nazw gmin i siedzib ich władz oraz dokumentów wymaganych w tych sprawach
Spis treści
- Treść obwieszczenia
- Załącznik - Tekst jednolity rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 9 sierpnia 2001 r. w sprawie trybu postępowania przy składaniu wniosków dotyczących tworzenia, łączenia, dzielenia, znoszenia i ustalania granic gmin, nadawania gminie lub miejscowości statusu miasta, ustalania i zmiany nazw gmin i siedzib ich władz oraz dokumentów wymaganych w tych sprawach
Treść obwieszczenia
1.
Na podstawie art. 16 ust. 3 ustawy z dnia 20 lipca 2000 r. o ogłaszaniu aktów normatywnych i niektórych
innych aktów prawnych ogłasza się w załączniku do niniejszego obwieszczenia jednolity tekst rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 9 sierpnia 2001 r. w sprawie trybu postępowania
przy składaniu wniosków dotyczących tworzenia, łączenia, dzielenia, znoszenia i ustalania
granic gmin, nadawania gminie lub miejscowości statusu miasta, ustalania i zmiany
nazw gmin i siedzib ich władz oraz dokumentów wymaganych w tych sprawach , z uwzględnieniem zmian wprowadzonych:
1)
rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 25 czerwca 2002 r. zmieniającym rozporządzenie
w sprawie trybu postępowania przy składaniu wniosków dotyczących tworzenia, łączenia,
dzielenia, znoszenia i ustalania granic gmin, nadawania gminie lub miejscowości statusu
miasta, ustalania i zmiany nazw gmin i siedzib ich władz oraz dokumentów wymaganych
w tych sprawach ;
2)
rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 maja 2012 r. zmieniającym rozporządzenie
w sprawie trybu postępowania przy składaniu wniosków dotyczących tworzenia, łączenia,
dzielenia, znoszenia i ustalania granic gmin, nadawania gminie lub miejscowości statusu
miasta, ustalania i zmiany nazw gmin i siedzib ich władz oraz dokumentów wymaganych
w tych sprawach .
2.
Podany w załączniku do niniejszego obwieszczenia tekst jednolity rozporządzenia nie
obejmuje:
1)
§ 2 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 25 czerwca 2002 r. zmieniającego rozporządzenie
w sprawie trybu postępowania przy składaniu wniosków dotyczących tworzenia, łączenia,
dzielenia, znoszenia i ustalania granic gmin, nadawania gminie lub miejscowości statusu
miasta, ustalania i zmiany nazw gmin i siedzib ich władz oraz dokumentów wymaganych
w tych sprawach , który stanowi:
„
§ 2.
Rozporządzenie wchodzi w życie z dniem 30 czerwca 2002 r.
”
;
2)
§ 2 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 maja 2012 r. zmieniającego rozporządzenie
w sprawie trybu postępowania przy składaniu wniosków dotyczących tworzenia, łączenia,
dzielenia, znoszenia i ustalania granic gmin, nadawania gminie lub miejscowości statusu
miasta, ustalania i zmiany nazw gmin i siedzib ich władz oraz dokumentów wymaganych
w tych sprawach , który stanowi:
„
§ 2.
Rozporządzenie wchodzi w życie z dniem następującym po dniu ogłoszenia.
”
.
Załącznik - Tekst jednolity rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 9 sierpnia 2001 r. w sprawie trybu postępowania przy składaniu wniosków dotyczących tworzenia, łączenia, dzielenia, znoszenia i ustalania granic gmin, nadawania gminie lub miejscowości statusu miasta, ustalania i zmiany nazw gmin i siedzib ich władz oraz dokumentów wymaganych w tych sprawach
Na podstawie art. 4b ust. 4 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym zarządza się, co następuje:
§ 1.
1.
Rada gminy, zwana dalej „wnioskodawcą”, składa wniosek w sprawach, o których mowa
w art. 4 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym, zwanej dalej „ustawą”, do ministra właściwego do spraw administracji publicznej,
za pośrednictwem wojewody właściwego ze względu na siedzibę wnioskodawcy.
2.
Właściwy wojewoda, nie później niż w ciągu 30 dni od dnia otrzymania wniosku, przekazuje
go wraz ze swoją opinią, a w przypadkach gdy wniosek obejmuje zmianę granic gmin naruszającą
granice województwa, także z opinią odpowiedniego wojewody, ministrowi właściwemu
do spraw administracji publicznej.
31)Ze zmianą wprowadzoną przez § 1 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 25 czerwca 2002 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie trybu postępowania przy składaniu wniosków dotyczących tworzenia, łączenia, dzielenia, znoszenia i ustalania granic gmin, nadawania gminie lub miejscowości statusu miasta, ustalania i zmiany nazw gmin i siedzib ich władz oraz dokumentów wymaganych w tych sprawach (Dz. U. Nr 93, poz. 824), które weszło w życie z dniem 30 czerwca 2002 r..
Wnioski są rozpatrywane w ciągu roku od dnia złożenia wniosku, nie później jednak
niż do dnia 31 lipca roku poprzedzającego rok budżetowy, w którym ma nastąpić zmiana.
§ 2.
1.
W sprawach tworzenia, łączenia, dzielenia, znoszenia i ustalania granic gmin oraz
nadawania gminie lub miejscowości statusu miasta i ustalania jego granic wniosek powinien
zawierać informacje obejmujące:
1)
treść proponowanej zmiany wraz z uzasadnieniem;
2)
stanowisko wnioskodawcy dotyczące spełnienia przesłanek, o których mowa odpowiednio
w art. 4 ust. 3 lub 4 ustawy;
3)
podstawowe dane statystyczne dotyczące liczby ludności na terenie objętym wnioskiem,
a także powierzchni tego terenu:
a)
w hektarach, z wyszczególnieniem obrębów ewidencyjnych w odniesieniu do całej gminy,
b)
w hektarach do części setnych, jeśli proponowana zmiana dotyczy obszaru całej jednostki
pomocniczej gminy lub całego obrębu ewidencyjnego, a w przypadku gdy zmiana dotyczy
części obszaru jednostki pomocniczej lub części obrębu ewidencyjnego - dodatkowo wyszczególnienie
numerów wszystkich działek ewidencyjnych objętych wnioskiem;
4)
określenie szacunkowych kosztów jednorazowych i stałych wprowadzenia proponowanej
zmiany;
5)
określenie szacunkowych planów dochodów i wydatków w następnym roku budżetowym gmin
objętych wnioskiem - w przypadku wniosku w sprawie utworzenia gminy w wyniku podziału
dotychczasowej gminy;
6)
wyniki konsultacji z mieszkańcami w podziale na jednostki pomocnicze gminy uwzględniające
liczbę osób uprawnionych do głosowania, liczbę osób, które wzięły udział w konsultacjach,
oraz liczbę oddanych głosów popierających, przeciwnych i wstrzymujących się. W przypadku
wniosku o nadanie miejscowości statusu miasta przedstawia się oddzielnie wyniki konsultacji
w gminie i miejscowości;
72)Dodany przez § 1 pkt 1 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 maja 2012 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie trybu postępowania przy składaniu wniosków dotyczących tworzenia, łączenia, dzielenia, znoszenia i ustalania granic gmin, nadawania gminie lub miejscowości statusu miasta, ustalania i zmiany nazw gmin i siedzib ich władz oraz dokumentów wymaganych w tych sprawach (Dz. U. poz. 644), które weszło w życie z dniem 12 czerwca 2012 r.)
dane poświadczające brak wystąpienia okoliczności wymienionych w art. 4d ustawy, wraz
z uzasadnieniem.
2.
Do wniosku, o którym mowa w ust. 1, należy dołączyć następujące dokumenty:
1)
zaświadczenie właściwego starosty potwierdzające zgodność danych, o których mowa w
ust. 1 pkt 3, z operatem ewidencyjnym;
2)
uchwałę wnioskodawcy w sprawie przeprowadzenia konsultacji z mieszkańcami;
3)
uchwały organów stanowiących zainteresowanych jednostek samorządu terytorialnego zawierające
opinie, o których mowa w art. 4b ust. 1 pkt 2 ustawy, wraz z wynikami konsultacji
z mieszkańcami lub informację o przyczynach ich braku;
4)
mapę topograficzną w skali 1:10 000, 1:25 000 lub 1:50 000 z zaznaczeniem dotychczasowych
granic gminy lub gmin objętych wnioskiem i siedzib ich władz oraz proponowanych zmian.
W przypadku wniosku w sprawie zmiany granic gmin obejmującego część jednostki pomocniczej
gminy lub część obrębu ewidencyjnego oraz wniosku w sprawie ustalenia lub zmiany granicy
miasta - dodatkowo dołącza się wypis z operatu ewidencyjnego oraz mapę ewidencyjną
uwzględniające działki ewidencyjne z zaznaczeniem dotychczasowych granic oraz proponowanych
zmian;
53)W brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 2 rozporządzenia, o którym mowa w odnośniku 2.)
opinię Głównego Geodety Kraju potwierdzającą przebieg dotychczasowych granic gminy
lub gmin objętych wnioskiem z rejestrem granic i powierzchni jednostek zasadniczego
podziału terytorialnego kraju;
6)
wypis z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy lub gmin objętych
wnioskiem uwzględniający infrastrukturę techniczną i społeczną, układ urbanistyczny
i komunikacyjny oraz sposób zagospodarowania terenu;
7)
inne dokumenty mogące mieć wpływ na rozpatrzenie wniosku.
3.
W sprawach nadawania gminie lub miejscowości statusu miasta i ustalania jego granic
wniosek powinien zawierać dodatkowo:
1)
rys historyczny gminy lub miejscowości objętej wnioskiem;
2)
informację dotyczącą zabytków architektonicznych, kulturowych, wyznaniowych, charakteru
i stanu technicznego zabudowy;
3)
informacje dotyczące struktury zatrudnienia w gminie.
Do wniosku należy dołączyć również inne dokumenty lub publikacje zawierające informacje
o gminie lub miejscowości, takie jak monografie, szkice, foldery.
§ 3.
W sprawach ustalania i zmiany nazw gmin i siedzib ich władz wniosek powinien zawierać
informacje wymienione w § 2 ust. 1 pkt 1, 4 i 6. Do wniosku należy dołączyć dokumenty
wymienione w § 2 ust. 2 pkt 2, 3, 6 i 7.
§ 4.
Rozporządzenie wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia4)Rozporządzenie zostało ogłoszone w dniu 22 sierpnia 2001 r..
1)
Ze zmianą wprowadzoną przez § 1 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 25 czerwca 2002 r.
zmieniającego rozporządzenie w sprawie trybu postępowania przy składaniu wniosków
dotyczących tworzenia, łączenia, dzielenia, znoszenia i ustalania granic gmin, nadawania
gminie lub miejscowości statusu miasta, ustalania i zmiany nazw gmin i siedzib ich
władz oraz dokumentów wymaganych w tych sprawach (Dz. U. Nr 93, poz. 824), które weszło
w życie z dniem 30 czerwca 2002 r.
2)
Dodany przez § 1 pkt 1 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 maja 2012 r. zmieniającego
rozporządzenie w sprawie trybu postępowania przy składaniu wniosków dotyczących tworzenia,
łączenia, dzielenia, znoszenia i ustalania granic gmin, nadawania gminie lub miejscowości
statusu miasta, ustalania i zmiany nazw gmin i siedzib ich władz oraz dokumentów wymaganych
w tych sprawach (Dz. U. poz. 644), które weszło w życie z dniem 12 czerwca 2012 r.
3)
W brzmieniu ustalonym przez § 1 pkt 2 rozporządzenia, o którym mowa w odnośniku 2.
4)
Rozporządzenie zostało ogłoszone w dniu 22 sierpnia 2001 r.