Obwieszczenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsiz dnia 4 lipca 2014 r.w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju
Wsi w sprawie szczegółowych warunków i trybu przeprowadzania kontroli na miejscu i
wizytacji w miejscu w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Spis treści
Treść obwieszczenia
1.
Na podstawie art. 16 ust. 3 ustawy z dnia 20 lipca 2000 r. o ogłaszaniu aktów normatywnych i niektórych
innych aktów prawnych ogłasza się w załączniku do niniejszego obwieszczenia jednolity tekst rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 31 sierpnia 2007 r. w sprawie
szczegółowych warunków i trybu przeprowadzania kontroli na miejscu i wizytacji w miejscu
w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 , z uwzględnieniem zmian wprowadzonych:
1)
rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 24 listopada 2009 r. zmieniającym
rozporządzenie w sprawie szczegółowych warunków i trybu przeprowadzania kontroli na
miejscu i wizytacji w miejscu w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata
2007-2013 ;
2)
rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 7 września 2010 r. zmieniającym
rozporządzenie w sprawie szczegółowych warunków i trybu przeprowadzania kontroli na
miejscu i wizytacji w miejscu w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata
2007-2013 ;
3)
rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 24 czerwca 2013 r. zmieniającym
rozporządzenie w sprawie szczegółowych warunków i trybu przeprowadzania kontroli na
miejscu i wizytacji w miejscu w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata
2007-2013 .
2.
Podany w załączniku do niniejszego obwieszczenia tekst jednolity rozporządzenia nie
obejmuje:
1)
§ 2 rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 24 listopada 2009 r. zmieniającego
rozporządzenie w sprawie szczegółowych warunków i trybu przeprowadzania kontroli na
miejscu i wizytacji w miejscu w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata
2007-2013 , który stanowi:
„
§ 2.
Rozporządzenie wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia.
”
;
2)
§ 2 rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 7 września 2010 r. zmieniającego
rozporządzenie w sprawie szczegółowych warunków i trybu przeprowadzania kontroli na
miejscu i wizytacji w miejscu w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata
2007-2013 , który stanowi:
„
§ 2.
Rozporządzenie wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia.
”
;
3)
§ 2 rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 24 czerwca 2013 r. zmieniającego
rozporządzenie w sprawie szczegółowych warunków i trybu przeprowadzania kontroli na
miejscu i wizytacji w miejscu w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata
2007-2013 , który stanowi:
„
§ 2.
Rozporządzenie wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia.
”
.
Załącznik - Rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 31 sierpnia 2007 r. w sprawie szczegółowych warunków i trybu przeprowadzania kontroli na miejscu i wizytacji w miejscu w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-20131)Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi kierował działem administracji rządowej - rozwój wsi, na podstawie § 1 ust. 2 pkt 2 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 listopada 2011 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi (Dz. U. Nr 248, poz. 1486).
Na podstawie art. 32 pkt 3 ustawy z dnia 7 marca 2007 r. o wspieraniu rozwoju obszarów wiejskich
z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich zarządza się, co następuje:
§ 12)W brzmieniu ustalonym przez § 1 rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 24 czerwca 2013 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie szczegółowych warunków i trybu przeprowadzania kontroli na miejscu i wizytacji w miejscu w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 (Dz. U. poz. 772), które weszło w życie z dniem 19 lipca 2013 r..
1.
Wizytacja w miejscu, o której mowa w art. 24 ust. 4 rozporządzenia Komisji (UE) nr 65/2011 z dnia 27 stycznia 2011 r. ustanawiającego
szczegółowe zasady wykonania rozporządzenia Rady (WE) nr 1698/2005 w odniesieniu do
wprowadzenia procedur kontroli oraz do zasady wzajemnej zgodności w zakresie środków
wsparcia rozwoju obszarów wiejskich , zwanego dalej „rozporządzeniem nr 65/2011”, jest przeprowadzana w przypadku wszystkich
operacji inwestycyjnych, dla których określona we wniosku o przyznanie pomocy lub
przyznana kwota pomocy:
1)
wynosi co najmniej:
a)
20% maksymalnej kwoty pomocy w przypadku działań, o których mowa w art. 5 ust. 1 pkt 4, 17 i 18 ustawy z dnia 7 marca 2007 r. o wspieraniu rozwoju obszarów
wiejskich z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów
Wiejskich, zwanej dalej „ustawą”, oraz w przypadku działania, o którym mowa w art. 5 ust. 1
pkt 21 ustawy, dla operacji, o których mowa w art. 12 ust. 1 pkt 1 lit. a ustawy,
b)
35% maksymalnej kwoty pomocy w przypadku działania, o którym mowa w art. 5 ust. 1
pkt 20 ustawy;
2)
przekracza kwotę:
a)
500 000 zł w przypadku działania, o którym mowa w art. 5 ust. 1 pkt 5 ustawy, działania,
o którym mowa w art. 5 ust. 1 pkt 6 ustawy - w zakresie scalania gruntów, działania,
o którym mowa w art. 5 ust. 1 pkt 16 ustawy, oraz działania, o którym mowa w art.
5 ust. 1 pkt 19 ustawy - w zakresie operacji dotyczących gospodarki wodnościekowej,
wytwarzania lub dystrybucji energii ze źródeł odnawialnych, budowy, przebudowy, remontu
lub wyposażenia targowiska stałego, tworzenia i umożliwienia dostępu do infrastruktury
szerokopasmowego Internetu lub modernizacji takiej infrastruktury,
b)
300 000 zł w przypadku działania, o którym mowa w art. 5 ust. 1 pkt 6 ustawy - w zakresie
gospodarowania rolniczymi zasobami wodnymi,
c)
10 000 zł w przypadku działania, o którym mowa w art. 5 ust. 1 pkt 21 ustawy, dla
operacji, o których mowa w art. 12 ust. 1 pkt 1 lit. b ustawy.
2.
W przypadku działania, o którym mowa w art. 5 ust. 1 pkt 22 ustawy, wizytacja w miejscu
jest przeprowadzana w odniesieniu do operacji inwestycyjnych realizowanych przez lokalne
grupy działania w ramach projektu współpracy, jeżeli suma kwot pomocy wynikających
z wniosków o przyznanie pomocy złożonych przez te lokalne grupy działania oraz przyznanych
tym lokalnym grupom działania w związku z realizacją tego projektu współpracy wynosi
co najmniej 10% wysokości środków przewidzianych na to działanie obliczonych łącznie
dla tych lokalnych grup działania na podstawie § 2 ust. 1 pkt 5 lit. b rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 23
maja 2008 r. w sprawie szczegółowych kryteriów i sposobu wyboru lokalnej grupy działania
do realizacji lokalnej strategii rozwoju w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich
na lata 2007-2013 .
3.
W przypadku działań, o których mowa w art. 5 ust. 1 pkt 2, 16a i 23 ustawy, wizytacja
w miejscu jest przeprowadzana w odniesieniu do wszystkich operacji inwestycyjnych.
4.
W przypadku działania, o którym mowa w art. 5 ust. 1 pkt 15 ustawy, wizytacja w miejscu
jest przeprowadzana w odniesieniu do wszystkich operacji inwestycyjnych w zakresie
kosztów założenia.
5.
W przypadku działania, o którym mowa w art. 5 ust. 1 pkt 21 ustawy, przez maksymalną
kwotę pomocy, o której mowa w ust. 1 pkt 1 lit. a, należy rozumieć maksymalną kwotę
pomocy możliwą do otrzymania przez jednego beneficjenta w okresie realizacji Programu
Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 w ramach operacji, które odpowiadają
warunkom przyznania pomocy w ramach działań, o których mowa w art. 12 ust. 1 pkt 1
lit. a ustawy.
6.
Można odstąpić od przeprowadzenia wizytacji w miejscu w przypadku operacji, o których
mowa w:
1)
ust. 1-3, jeżeli ryzyko, że nie zostaną spełnione warunki przyznania lub wypłaty pomocy
albo że będą one realizowane niepoprawnie, jest niewielkie;
2)
ust. 1-4, jeżeli operacja wchodzi w skład próby w ramach kontroli na miejscu przeprowadzanej
zgodnie z art. 25 rozporządzenia nr 65/2011.
7.
Wizytację w miejscu przeprowadza się również w przypadku, gdy istnieją uzasadnione
wątpliwości co do spełnienia warunków przyznania lub wypłaty pomocy albo co do poprawnego
realizowania operacji.
§ 2.
1.
Kontrole na miejscu oraz wizytacje w miejscu są przeprowadzane przez co najmniej dwie
osoby spełniające warunek, o którym mowa w art. 31 ust. 1 ustawy, zwane dalej „kontrolującymi”.
1a3)Dodany przez § 1 pkt 2 rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 7 września 2010 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie szczegółowych warunków i trybu przeprowadzania kontroli na miejscu i wizytacji w miejscu w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 (Dz. U. Nr 174, poz. 1182), które weszło w życie z dniem 9 października 2010 r..
Kontrole na miejscu przeprowadzane metodą teledetekcji w ramach działania, o którym
mowa w art. 5 ust. 1 pkt 12 ustawy, mogą być przeprowadzane przez jednego kontrolującego.
2.
Kontrolujący przy wykonywaniu kontroli na miejscu lub wizytacji w miejscu podlegają
przepisom o bezpieczeństwie i higienie pracy oraz przepisom o postępowaniu z materiałami
i dokumentami ustawowo chronionymi, obowiązującymi w podmiocie kontrolowanym.
§ 3.
Podmiot kontrolowany zapewnia kontrolującym warunki i środki techniczne niezbędne
do sprawnego przeprowadzenia kontroli.
§ 4.
Kierownik jednostki kontrolującej może wyłączyć kontrolującego z przeprowadzania kontroli
na miejscu lub wizytacji w miejscu, jeżeli zachodzą okoliczności, o których mowa w
art. 24 Kodeksu postępowania administracyjnego.
§ 5.
1.
Kontrolujący dokonują ustaleń stanu faktycznego na podstawie dowodów zebranych w toku
kontroli na miejscu lub wizytacji w miejscu.
2.
Kontrolujący, jeżeli to konieczne, odpowiednio zabezpieczają zebrane w toku kontroli
na miejscu lub wizytacji w miejscu dowody, w szczególności przez:
1)
oddanie na przechowanie kierownikowi podmiotu kontrolowanego lub upoważnionemu przez
niego pracownikowi podmiotu kontrolowanego za pokwitowaniem;
2)
przechowanie u podmiotu kontrolowanego w oddzielnym i zamkniętym pomieszczeniu.
§ 6.
O ujawnionych w toku kontroli na miejscu lub wizytacji w miejscu okolicznościach wskazujących
na popełnienie przestępstwa kontrolujący niezwłocznie zawiadamia na piśmie kierownika
jednostki kontrolującej.
§ 7.
1.
Raport, o którym mowa w art. 31 ust. 5 ustawy, zwany dalej „raportem”, zawiera w szczególności:
1)
datę i miejsce sporządzenia raportu;
2)
podstawę prawną do wykonywania kontroli na miejscu lub wizytacji w miejscu;
3)
oznaczenie podmiotu kontrolowanego;
4)
oznaczenie jednostki kontrolującej;
5)
określenie przedmiotu kontroli na miejscu lub wizytacji w miejscu i zakresu czynności
kontrolnych wykonywanych w ramach tej kontroli lub wizytacji;
6)
datę rozpoczęcia i zakończenia czynności kontrolnych, wykonywanych w ramach kontroli
na miejscu lub wizytacji w miejscu, z uwzględnieniem przerw w ich wykonywaniu;
7)
wskazanie imion i nazwisk kontrolujących oraz informację, który z kontrolujących kieruje
wykonywaniem kontroli na miejscu lub wizytacji w miejscu;
8)
datę wydania i numery wszystkich upoważnień do wykonywania czynności kontrolnych;
9)
opis stwierdzonego w wyniku czynności kontrolnych stanu faktycznego, w tym wykrytych
uchybień i ich zakresu;
10)
pouczenie o prawie, sposobie i terminie zgłoszenia umotywowanych zastrzeżeń, o których
mowa w art. 31 ust. 8 ustawy, zwanych dalej „zastrzeżeniami”, oraz o prawie do odmowy
podpisania raportu;
11)
wykaz załączników do raportu.
2.
Raport jest sporządzany, w formie pisemnej, w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach,
z których jeden otrzymuje podmiot kontrolowany, a drugi zatrzymują kontrolujący.
3.
Raport jest przekazywany podmiotowi kontrolowanemu w celu podpisania, w terminie 14
dni od dnia zakończenia wykonywania czynności kontrolnych.
4.
Jeżeli sporządzenie raportu wymaga dodatkowych wyjaśnień lub zasięgnięcia przez kontrolujących
opinii, termin, o którym mowa w ust. 3, zostaje wydłużony o czas niezbędny do uzyskania
tych wyjaśnień lub opinii.
5.
O zaistnieniu okoliczności, o których mowa w ust. 4, podmiot kontrolowany jest informowany
na piśmie.
§ 8.
1.
Podmiot kontrolowany przekazuje jednostce kontrolującej podpisany raport w terminie
7 dni od dnia jego otrzymania.
2.
Podmiot kontrolowany może zgłaszać na piśmie zastrzeżenia przed podpisaniem raportu,
w terminie 7 dni od dnia jego otrzymania, zwracając jednocześnie uprzednio otrzymany
raport.
3.
Zgłoszone zastrzeżenia są poddawane przez kontrolujących analizie.
4.
Kontrolujący podejmują dodatkowe czynności w ramach kontroli na miejscu lub wizytacji
w miejscu, jeżeli z analizy zastrzeżeń wynika potrzeba ich podjęcia.
5.
Jeżeli zgłoszone zastrzeżenia są zasadne, w całości albo w części, kontrolujący zmieniają
lub uzupełniają w tym zakresie raport. Do zmiany i uzupełnienia raportu przepisy §
7 stosuje się odpowiednio.
6.
Jeżeli zastrzeżenia nie zostaną uwzględnione, w całości albo w części, kontrolujący
przekazują podmiotowi kontrolowanemu pisemną informację zawierającą wskazanie przyczyn
nieuwzględnienia tych zastrzeżeń.
7.
Informację, o której mowa w ust. 6, przekazuje się podmiotowi kontrolowanemu niezwłocznie,
gdy zastrzeżenia nie zostały uwzględnione w całości, a jeżeli zostały uwzględnione
w części - wraz z raportem zmienionym lub uzupełnionym w sposób określony w ust. 5.
§ 9.
Do kontroli na miejscu w ramach działania, o którym mowa w art. 5 ust. 1 pkt 12 ustawy,
przepisu § 7 ust. 3 nie stosuje się, a zastrzeżenia mogą być zgłaszane przez podmiot
kontrolowany w terminie 14 dni od dnia otrzymania raportu, chyba że bezpośrednio po
jej zakończeniu rolnik obecny podczas tej kontroli zgłosił te zastrzeżenia kontrolującemu.
§ 10.
1.
Nieprzekazanie w terminie przez podmiot kontrolowany jednostce kontrolującej podpisanego
raportu albo zastrzeżeń uważa się za odmowę podpisania raportu przez podmiot kontrolowany.
2.
Podmiot kontrolowany, który odmawia podpisania raportu, może złożyć, w terminie 7
dni od dnia otrzymania tego raportu albo od dnia otrzymania informacji wymienionej
w § 8 ust. 6, pisemne wyjaśnienie zawierające wskazanie przyczyn tej odmowy.
§ 11.
1.
Agencja płatnicza i podmioty, o których mowa w art. 6 ust. 1 ustawy, w razie potrzeby,
przekazują podmiotowi kontrolowanemu na piśmie zalecenia pokontrolne, w terminie 14
dni od dnia otrzymania od podmiotu kontrolowanego podpisanego raportu, a w przypadku
odmowy jego podpisania - od dnia otrzymania od podmiotu kontrolowanego tej odmowy
albo od dnia, w którym ustalono na podstawie § 10, że podmiot kontrolowany odmówił
podpisania raportu.
2.
Zalecenia pokontrolne zawierają w szczególności:
1)
informację o czynnościach kontrolnych w ramach kontroli na miejscu lub wizytacji w
miejscu, do których się odnoszą;
2)
wskazanie uchybień stwierdzonych w ramach kontroli na miejscu lub wizytacji w miejscu
oraz czynności, jakie należy podjąć, aby uniknąć skutków tych uchybień.
§ 12.
Do kontroli na miejscu dotyczącej wniosków o przyznanie pomocy na 2007 rok w ramach
działania, o którym mowa w art. 5 ust. 1 pkt 12 ustawy, przepisów rozporządzenia nie
stosuje się.
§ 13.
Rozporządzenie wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia4)Rozporządzenie zostało ogłoszone w dniu 18 września 2007 r..
1)
Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi kierował działem administracji rządowej - rozwój
wsi, na podstawie § 1 ust. 2 pkt 2 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 18
listopada 2011 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Rolnictwa i Rozwoju
Wsi (Dz. U. Nr 248, poz. 1486).
2)
W brzmieniu ustalonym przez § 1 rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z
dnia 24 czerwca 2013 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie szczegółowych warunków
i trybu przeprowadzania kontroli na miejscu i wizytacji w miejscu w ramach Programu
Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 (Dz. U. poz. 772), które weszło w życie
z dniem 19 lipca 2013 r.
3)
Dodany przez § 1 pkt 2 rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 7 września
2010 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie szczegółowych warunków i trybu przeprowadzania
kontroli na miejscu i wizytacji w miejscu w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich
na lata 2007-2013 (Dz. U. Nr 174, poz. 1182), które weszło w życie z dniem 9 października
2010 r.
4)
Rozporządzenie zostało ogłoszone w dniu 18 września 2007 r.