Obwieszczenie Prezesa Rady Ministrówz dnia 27 października 2004 r.o sprostowaniu błędów
Treść obwieszczenia
Na podstawie art. 17 ust. 3 ustawy z dnia 20 lipca 2000 r. o ogłaszaniu aktów normatywnych i niektórych
innych aktów prawnych prostuje się następujące błędy:
1)
w rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 28 września 2004 r. w sprawie stawek płatności
uzupełniających w:
a)
§ 1 w pkt 1 zamiast wyrazów „1 013,81 za 1 ha” powinny być wyrazy „1 013,81 zł za 1 ha”,
b)
§ 1 w pkt 2 zamiast wyrazów „292,78 za 1 ha” powinny być wyrazy „292,78 zł za 1 ha”;
2)
w załączniku do rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 25 sierpnia 2004 r. w sprawie przyjęcia
Uzupełnienia Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego 2004-2006 odnośniki 35, 40, 43 i 48 powinny mieć brzmienie:
„
Pochodzący z rodzin o dochodzie rodziny w przeliczeniu na osobę lub dochodzie osoby
uczącej się nie wyższym niż kwota uprawniająca do uzyskania świadczeń rodzinnych określona
na podstawie art. 5 ustawy z dnia 28 listopada 2003 r. o świadczeniach rodzinnych . Miesięczną wysokość dochodu uprawniającą do ubiegania się o stypendium ustala się
na zasadach określonych w art. 3 ustawy z dnia 28 listopada 2003 r. o świadczeniach rodzinnych. Próg dla danego województwa z zachowaniem powyższego warunku zostanie ustalony w
Ramowym Planie Realizacji Działania corocznie przygotowywanym przez Instytucję Wdrażającą.
”
;
3)
w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 16 lipca 2004 r. w sprawie systemu resortowych
kodów identyfikacyjnych dla zakładów opieki zdrowotnej oraz szczegółowych zasad ich
nadawania w załączniku nr 4 „Kody resortowe dziedzin medycznych”:
a)
zamiast wyrazów:
„
35 Zdrowie publiczne
”
powinny być wyrazy:
„
35 Urologia dziecięca
”
,
b)
zamiast wyrazów:
„
71 Transplantologia
71 Urologia dziecięca
72 Chirurgia stomatologiczna
73 Chirurgia szczękowo-twarzowa
74 Ortodoncja
75 Periodontologia
76 Protetyka stomatologiczna
77 Stomatologia dziecięca
78 Stomatologia zachowawcza z endodoncją
79 Zdrowie publiczne
80 Epidemiologia
81 Medycyna szkolna
”
powinny być wyrazy:
„
71 Transplantologia
72 Chirurgia stomatologiczna
73 Ortodoncja
74 Periodontologia
75 Protetyka stomatologiczna
76 Stomatologia dziecięca
77 Stomatologia zachowawcza z endodoncją
78 Zdrowie publiczne
79 Medycyna szkolna
”
.
1)
Zmiany wymienionej ustawy zostały ogłoszone w Dz. U. z 2001 r. Nr 46, poz. 499, z
2002 r. Nr 74, poz. 676 i Nr 113, poz. 984, z 2003 r. Nr 65, poz. 595 oraz z 2004 r.
Nr 96, poz. 959.