Obwieszczenie Prezesa Rady Ministrówz dnia 28 grudnia 2000 r.o sprostowaniu błędów
Treść obwieszczenia
Na podstawie art. 6 ust. 1 ustawy z dnia 30 grudnia 1950 r. o wydawaniu Dziennika Ustaw Rzeczypospolitej
Polskiej i Dziennika Urzędowego Rzeczypospolitej Polskiej „Monitor Polski” w rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 14 grudnia 2000 r. w sprawie wydatków budżetu
państwa, które w 2000 r. nie wygasają z upływem roku budżetowego , w załączniku nr 3 prostuje się następujące błędy:
1)
w poz. 1 „OGÓŁEM budżety urzędów naczelnych, jednostek centralnych i wojewodów”:
a)
w kol. 6 zamiast wyrazu „177 356” powinien być wyraz „151 182”,
b)
w kol. 9 zamiast wyrazu „43 958” powinien być wyraz „17 784”;
2)
w poz. 2 „OGÓŁEM budżety urzędów naczelnych i jednostek centralnych”:
a)
w kol. 6 zamiast wyrazu „169 183” powinien być wyraz „143 009”,
b)
w kol. 9 zamiast wyrazu „43 958” powinien być wyraz „17 784”;
3)
w części 30 „OŚWIATA I WYCHOWANIE”:
a)
w poz. 1:
-
-w kol. 6 zamiast wyrazu „26 200” powinien być wyraz „26”,
-
-w kol. 9 zamiast wyrazu „26 200” powinien być wyraz „26”,
b)
w poz. 2:
-
-w kol. 6 zamiast wyrazu „26 200” powinien być wyraz „26”,
-
-w kol. 9 zamiast wyrazu „26 200” powinien być wyraz „26”,
c)
w poz. 3:
-
-w kol. 6 zamiast wyrazu „26 Z00” powinien być wyraz „26”,
-
-w kol. 9 zamiast wyrazu „26 Z00” powinien być wyraz „26”;
4)
po części 51 „URZĄD SŁUŻBY CYWILNEJ” dodaje się brakującą część 85 „BUDŻETY WOJEWODÓW
OGÓŁEM”, stanowiącą załącznik do obwieszczenia.
Załącznik - Budżety wojewodów ogółem
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||