Dz.U. 1993 nr 126 poz. 582Obwieszczeniebez statusu

Obwieszczenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 17 grudnia 1993 r. o sprostowaniu błędu.

open_in_newŹródło urzędowe (ISAP)downloadPobierz PDF
Masz sprawę związaną z tym aktem?
Obwieszczenie Prezesa Rady Ministrówz dnia 17 grudnia 1993 r.o sprostowaniu błędu

Treść obwieszczenia

Na podstawie art. 6 ust. 1 ustawy z dnia 30 grudnia 1950 r. o wydawaniu Dziennika Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej i Dziennika Urzędowego Rzeczypospolitej Polskiej „Monitor Polski”   (Dz. U. Nr 58, poz. 524, z 1991 r. Nr 94, poz. 420 i z 1993 r. Nr 7, poz. 34) prostuje się następujący błąd:
W rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 25 listopada 1993 r. w sprawie skali podatku dochodowego od osób fizycznych oraz wysokości kwoty dochodu podlegającego opodatkowaniu zryczałtowanemu   (Dz. U. Nr 114, poz. 507) w § 1 w tabeli po wyrazach „20% podstawy obliczenia minus kwota” zamiast wyrazów „1.200.000 zł” powinny być wyrazy „1.212.000 zł”.
gavel
Potrzebujesz pomocy prawnej w tym temacie?
Znajomość przepisu to jedno — zastosowanie go w Twojej sprawie to drugie. Znajdź na Prawnet zweryfikowanego prawnika od takich spraw.

Tekst pochodzi z oficjalnego rejestru ELI (api.sejm.gov.pl). Prawnet nie jest wydawcą tego aktu.